Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

bu gün başıma gelen garip kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Barışçığım, geçmiş olsun !

Önemli dir şey değil diyorsun ama seni motorun üstünden fırlatacak kadar şiddetli bir darbe alıp ta, bir şey olmaması büyük şans.

Gerçekten verilmiş sadakan varmış.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Bişi sorcam, U dönüşü yapmak üzere sağa yanaştığında arkadan kaptırmış gelen scooterı gordün, peki neden onu görünce geçmesini beklemedinde, sola geçip karşı şeride geçmeye çalıştın?

Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    televizyon baya işe yaramış kimse beni karga tulumba kaldırmadığı gibi aman ellemeyin diye bağırıyolar neyse ben kendim kalktım
    Sabah sabah buna yarıldım ya.
    Soda Ayran Cool

100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Abi geçmiş olsun, ucuz atlatmışsınız. Adam o küçücük motorda o devasa cüsseyi görünce odaklanmasında napsın, allahtan çarptığı zemin yumuşakta hasarı sadece motoru görmüş

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Barış birader çoook geçmiş olsun.ufak hasarla atlatmanıza sevindim, cana bir zarar gelmemesi apayrı bir sevinç kaynağı.
    Malum yeni yasada trafik kazalarında cana gelen zararlar taksirli suç sayılıyor,ağır cezalık oluyor,gerçi xnode arkadaşımız daha iyi bilir.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    barış geçmiş olsun allah beterinden korusun. Dediğin gibi koruma çok ama çok önemli

taner_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı :)
    çok geçmiş olsun barış abi.. demekki neymiş arkayı sürekli kollıcakmışızz
    İyi bir sürücünün denge,doğru karar mekanizması ve iyi zamanlaması
    vardır.Aynı şekilde iyi bir sevgilinin de..
    ne mutlu türküm diyene ! ! ! 35 U 7273 TECRÜBE, LİMİTLERİNİZİ BİLMEKTİR!

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    abi çok geçmiş olsun
    Allah beterinden korusun hepimizi
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    Dream Rider
    En kötü kazanız bu olsun. Geçmiş olsun.

geçmiş olsun.................

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    barışcığım çok geçmiş olsun sende bişey olmadığına sevindim iyiki ben o duvara çarpmadımvala duvarlardan çok korkuyorum neyse umarım en kötü kazan bu olur

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar ve abilerim hepinize çok teşekkür ederim çok sağolun en kötü kazamız böle olsun işallah ..

SuSpect
    konuyu tam anlatamadım heralde zaten dediğini yaptım yani baktım bir motor geliyo bende sağa yanaştım motor ben sağdayken geldi vurdu ..belki sola hamle yapıp dönmüş olsam sağımdan geçecekti ama tam dönüş anında yani yola dik dururken vurma ihtimalini göze alamam o yüzden arkam tam boşalmadan dönüşe başlamam ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Askerden sonra hyosung gt650r
    Abi geçmiş olsun umarım son kazan olur
    Hayat o kadar güzel olsaydı insanlar doğarken ağlamazdı...!::angry2::

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Geçmiş olsun Barış abicim.
    Bildiğin gibi motosikletler nereye bakarsan oraya gider, sana çarpan çocuk nereye bakıyordu.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    KV 250 AGUİLİA
    Geçmiş olsun dostum!

Besbelli adamı şaşırtmışsın; bekleyeceğini tahmin edememiş... Sağdan mı sıyırırım, soldan mı kıvırırım derken, senden bir hareket gelmeyince çivileme dalmak zorunda kalmış zavallı! Bir tarafa hareket etseymişin keşke diyecem ama bu sefer de yanlış tespitle bodoslama dalabilirdi valla... Böyle durumlarda akıl vermeye de gelmiyor ki kardeşim; iki ucu moklu bir tercih durumu var... Her şey olabilir yani de hız olmamalı... HIZ OL-MA-MA-LIIIIIIIIIIIII... Olursa, her şey olur böyle!

Sürücülerin çoğunda gördüğüm ve sinir olduğum bir hatadır; İleride trafik ağırlaşmış, hatta durma noktasında, gazı kesip yuvarlasa bile frene basmak zorunda ama buna rağmen son ana kadar gaz vermeye devam ediyor ve ancak durabileceği bir mesafeden sonra fren aklına geliyor... Yahu bu kadar saçma bir mantık nasıl olabilir? Ama oluyor işte... görüyorum... tonlarcası var! Sana çarpan arkadaşımız da aynı mantıkla sürüyordur, eminim! Yahu, yönünde ve yolunda ne yapacağını kestiremediğin bir araç var, zamanında hızını kessene be birader, illa çarparak mı duracaksın?
    ÖNEMLİ OLAN ZAMANA BIRAKMAK DEĞİL; ZAMANLA BIRAKMAMAK !!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Var
    Alıntı rEnE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xnode iyiki cocuk pizzacı degilmis hocam, ama aktif rol alıyosunus bu aralar forumda,ilerleyen zamanlarda baska bi baslıkta pizzacı yada kuryelere olan öfkenizi görmek mümkün ve olası. Aktif motosiklet kullanıcısısınız diye düşünerek haftanın bir günü o elestirdiginis arkadaslarla calısmanızı tavsiye ediyorum, sadece bir iş günü. Bu adamlar kötü kullanıyo dikkatsizler bende bi deniyeyim bakalım neymis neyin nesiymis diye, göreceklerinis karsısında cok sasırıcaksınız emin olun. Hayırlısı artık.
    Güzel arkadaşım
    cevap vermeyeyim polemiğe girmemeyim diyorum ama, öyle şeyler yazıyorsunuz ki cevap vermemenin mümkünatı yok.
    Beni pizzacı kurye overlokçu son ütücü veya konsolos olması ilgilendirmiyor. Beni, tarfikte bana gelip çarpmaması ve zamanımı boşa harcamaması ilgilenidiriyor elbette.
    bu vatandaşların çalışma şartlarının ağırlığını vs.. bilemem ben. Zaten ilgilenmiyorum da, herkesin işi kendine göre zordur, ekmek aslanın ağzında. Dediğim gibi beni tehlikeleye düşürecek hareket yapmasın yeter. Adam anormal hareketler yapıp gelip beni kaza yaptırdıktan sonra "aaa ya adamların çalışma şartları çok zor olur tabii" diyecek değiliz ya. Bu gibi durumlarda sinirlenmek de gayet doğal.

Motosikleti
    ne istersen var :P
    geçmiş olsun barış abi :(

Allah beterinden korusun, dikkat et
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Çok geçmiş olsun ucuz atlatmışsın abi

Motosikleti
    Yamaha XT600
    Geçmiş olsun.
    Scooter fiyatlarının taban yapmasından dolayı herkes alıyor... Ve deliler gibi sürüyorlar... Ben bırakın araba kullanmayı motor kullanırken dahi onlardan tırsıyorum... Merak ettiğim bir şey var, size çarpan kişi kask kullanıyor muydu?
    Buralarda kask kullanmayan, ve arabaların arasından hızlı bir şekilde çıkan, onları geçmeye çalışan hayatına susamış insan sayısı baya bir arttı...
    Geçmiş olsun yeniden...

Motosikleti
    HD Dyna Wide Glide 1400, Regal Raptor 250 cc class
    Barış kardeşim
    Geçmiş olsun diyor bir daha başına gelmemesini temenni ediyorum, ayrıca bellik ve kask konularındaki uyarıların için teşekkür ederim.

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    inanmıyorum sana ya barış nereden buldu seni hay alla! bi an gülüyorum sonra bi tarafların sızlıyordur üzülüyorum çok geçmiş olsun barış'cım senin yerinde başkası olsa kafasını kırardı ama senin motosiklet'ci kişiliğin o çarpan kardeşimize kıyamamışsın! ama oda ehliyetsiz çıkmasın en azından bu olay ona ders olsun yoksa kendisine çok zarar gelecek şeylere maruz kalabilir sevgilerimle inanmıyorum ya
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)