Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Olcay (Eyong) 650R Aldı! Hayırlı Olsun!

Motovento
    REKLAM ALANI
    orhanay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 650
    sen söyle abi ,
    birde o arkadaş arkandamı oturuyordu o hıza geldiğinde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı orhanay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen söyle abi ,
    birde o arkadaş arkandamı oturuyordu o hıza geldiğinde
    yok ben artcıydım...ve inanmıycaksın ama altıma işedim azcık...(forum ortamında yazılmaz kusura bakmayın ama)

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum Altunizadeden Üsküdara giden yolda sağ kolda ACN motor vardır...Oranın sahibi sevgili Cüneyt Abinin makinesiyle kaça çıktığımıZI söyleyiversin bi...
    burda anlam düşüklüğü olmuş yav...ben artçıydım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Yeni motorun hayırlı olsun.
    Kazasız belasız inşallah.
    Tek sarı renk hakikaten cırlak durmuş.
    Küçük bir el atmayla harika olabilir.
    Bir örnek mesela;

Güle güle kullan...

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    olcay abi hayırlı olsun, güle güle kullan
    son kazan o düşürme olur inşallah
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

Öncelikle hayırlı olsun ama moderatör Hyo alırsa cemaat ......!?

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı patriote adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni motorun hayırlı olsun.
    Kazasız belasız inşallah.
    Tek sarı renk hakikaten cırlak durmuş.
    Küçük bir el atmayla harika olabilir.
    Bir örnek mesela;

Güle güle kullan...

topicte aynı mesajlardan koleksiyon yapmayımı düşünüyorsunuz

2-3 mesaj yukarda aynı mesajınızdan 1 adet bulunmaktada onun için şeyettiydim

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    olcay hayırlı olsun abi motorun, haberlerini almıştık zaten de almışın motoru sonunda. Bence sarı renk gayet güzel oynama cok motorla, hele erhana sakın uyma tanıyamazsın sonra motoru Bi de tankpad takmayı unutma
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    patriote aynı mesajdan iki kere yazmışsın,sonuncusunu sildim

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    patriote aynı mesajdan iki kere yazmışsın,sonuncusunu sildim
    İki defa yazmadım
    yolladım
    kayboldu
    bir daha yolladım
    explorer hatası
    neyse önemli olan sonuç.

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    oooooooooo...
    hayırlı uğurlu olsun olcayım eyongum canım kardeşim.
    güle güle kullan. ALLAH (CC) kazadan, beladan muhafaza eylesin inşallah. amin.

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    eyong
    geç duydum ama ben de tebrik ederim çok iyi bir seçim yapmışsın iyi günlerde kullan,daima tekerin düz bassın işallah.eminim bu hyosung senin ellerinde en iddialı ve en hızlı GT650R olacak...........kolay gelsin
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    Abi hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler GT 250 den sonra ben seni 600 F filan alır diye tahmin ediyordum neden
    Hyosung 650 R ?

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    hayırlı olsun..
    geçmiş olsun..
    ben 600 F le düştügümde çizilen yerlere çıkartma yapıştırırdım tavsiye ederim..
    [B][COLOR="Red"]insanlar gelecek için hayal kurar..kaderde buna gülermiş...[/COLOR][/B]

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    ya bu herif kapıcılık yaparak bo motoru nasıl aldı...taam alın teri belki ama Kereste işinde ne kadar para ola ki...bi ziyaret edemde bakayım ne işler çeviriyor
    Gel lan, gelde geyik yapak çay içek. Haftada iki kamyon mal indiriyoruz, kamyon gelen bir güne denk gelde çalıştırayım seni
    kanka bu sefer tezgaha gelmem dolmuşa binmem...yani taklada atsa işte taş çatlasa rampa aşağı 210..
    Tezgaha gelme, zaten bende senin tezgahına gelip bir daha video filan uraşamam. Zira hız yapmayı seven bir adam değilim, güç olsun ama abartılı hızlar gereksizdir. 100 km/h dan sonra bizi sadece Allah korur, kask koruma filan hikaye.

Fakat bilmediğin konularda sallama, yada sallayanların maşası olma
    şu bir gerçektir ki motorun normal limitlerinde (redline girmeden) 250 yapacağını bende sanmıyorum. Hatta yapmaz diyebilirim.

Makine rodajda olduğu için son hız denemesi yapmadım, zira İstanbul da yapabileceğimi de sanmıyorum. Ama sana bir iki rakam söylüyeyim hesabını sen yap.

4000 devirde 95 km/h yapıyor (bunu bir ölçü kabul et) , alet redline a 10500 de giriyor. Yani kaba bir hesapla 10 bin devirde 240 km/ yapar. deviri 10500 e kadar orjinal haliyle çevirebilir mi bilmiyorum ama çeviremese bile en basidinden bir eksoz yada hava filtresi ile 10500 ü rahat çevirir düşüncesindeyim buda 250 km/h a dayanır anlamına gelir. E 10500 devirde redline giren bir aleti hafiften bi 11 000 e dayamak zarar vermez (kısa süreli) yani bu alet 250 km/h yapar diyebiliriz.

Hatta ne tesadüftür ki bu sabah biraz sıkıştırayım sebebi ile devir yükselttiğimde 8500 devirde 200 km/h yapıp geri düşürdüm deviri (malum rodaj)

4000 devirde 95 km/h
    8500 devirde 200 km/h

Bunu baz alarak bilenler ve anlıyanlar hesaplarını yapıp tahmin veya net düşüncelerini yazarlar. Ama sen yazma

Sakın gaz verme çünkü İstanbul yollarında 250 km/h basamam ben, buna cesaretim yok açıkcası

onun ki küçük makine sevdasıydı...şimdi söksün bakalım granajı...su boruları falan yerleştirsin makinesine...görelim...bana bile elletmez..Keresteciler sitesinde bi tur atam diyorum ama çok tümsek var...
    Sen öyle san başladım bile

Dün yolda ve her yerde lazım olabilecek alet edevatlarımı motorun sağına soluna sıkıştırırken pompayı bagaja sokamadım. Comet de arka demir yoktu ve zorlada olsa pompa giriyordu ama bunda olmadı, e her türlü lastik tamir takımım yanımda, pompa olmadan olur mu?

Bende arka selenin kilit mekanizmasını söktüm, pompayı bagaja yerleştirdim. Bagaj plastiğini gerekli yerlerden delip plastik kelepçe ilede bir güzel sabitledim (Nasılsa her zaman lazım olmıyacak) sonra kilit mekanizmasını geri takdım lokum gibi oldu

Bu hafta içi arka kuyruğu söküp siyaha boyıyacağım, sonrada ön yan grenajların alt kısımlarını söküp boyıyacağım. E grenajları sökmüşken daha güçlü bir yada iki korna ve uygun bir yere sis farı takarım.

Sökcem boyucam diyorum ama ne yapacağımı merak edenler olabilir.

Motor aşağı yukarı şu resimdeki gibi olacak;

100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    dostum ben sana hikayeyi anlatayım...sitede esrarcengiz bir mod vardır...nickide KOMTAN...erhanın sağ kolu mesai arkadaşıdır...aslında tüm siteyi o yönetir...erhan pek uğraşmaz... KOMTAN yeni yeni insan içine çıktı yuvasından...sahalara döndü...İstanbuldaki ilk HYOSUNG culardan biridir bu arada...neyse bir ara ziyarete el ense muhabbetine gittim...
    Kimkimin sağ kolu acaba

dedi ki la comet 145 i bile göemez...benim 250 r bile gen fazla 140 dedi...sallıyolar dedi...bende hadi yaa dedim...

ula senden başka en iyi kim bilcek hesabı ona güvenerek başladım Olcayla kapışmaya...yaparmı yapmazmı...nah yapar dedim...güveniyom ya komtana...165 yapan 250 r hesabı comet havagazıdır falan...neyse baktık herif ciddi ...kafaya takmış videoyu çakmış...tabi ben şapa oturdum..olay bundan ibarettir...KOMTAN nickli mod abimize güvendim yalan oldum...yani olay budur...kendim ettim kendim buldum...
    Mete Olcay 'ı en az benim kadar tanırsın, işin ucunda hele ki seni anırtmak varsa iddialaşmayacaktın. 90 km/s üzeri hız yasal sınırları ihtilaf ettiğinden benim motorum 90 km 'den fazla hız yapmaz desem sana şimdi gider 3, 5 tane 250cc hyo sahibi bulup iddialaşmaya kalkarsın

ama şimdi iddia ediyorum ki 650 r 250 yi görmez...

eğer o motor 250 yi görsün tüm site beni "havada karada denizde" öpsün...
    gene başlama bu arada geçen ki iddia sonucu eşek gibi anırmandan sonra anti-hyo eğilimleri içerisinde görüyorum seni

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    hayırlı uğurlu olsun cenabı allah nazardan korusun
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Olcay hayırlı olsun, güle güle kullan
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer

Motosikleti
    yamaha ybr
    hayırlı uğurlu olsun inşallah kazasız belasız günlerde gönlünce gezip kullanırsın

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    by SkullHunter ;

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler