Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

az önce ölüyordum lütfen dikkat edin arkadaşlar!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER
    Kask takmadan bineceksen derhal motor olayını bırak 4 tekere geç. Sonra bizde burda üzülüyoruz, stres oluyoruz...
    Life is for my own to live my own way - Metallica
    (Yaşam benim için, istediğim gibi yaşamam için)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kersoyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dordo sandor 150

geçmiş olsun

kardeş öncelikle büyük geçmiş olsun umarım şimdi söyleyeceklerim seni kızdırmaz yaptığını anlattığın şeyin nasılbir salklık olduğunun umarum farkındasındır aralık ayındayız sen hala motoro biniyorsun üstelik sisli bir havada biniyorsun üstüne üstelik görüş birde araç sollamaya kalkıyorsun enkötüsü kaskındayok ya sen motora binmeyi çocuk oyuncağı sanıyorsun yada canını fazla sevmiyorsun.
    Bu kadar sert konuştuğum için beni bağışla lütfen ama yazdıklarını okuyunca çok kızdım sana neyseki verilmiş sadakan varmışki ucuz yırtmışsın kardeş benim sana tavsiyem eğer kale alırsan bu şekilde motora bineceksen hiç binme dahaiyi biran önce arabaya geç

esmercan59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sağolun arkadaşlar hepinize teşekkür ederim bütün söylediklerinize katılıyorum ben çok salağım kask takmadan yola bidaha çıkmayacam ve sezonu kapatıcam

Çok büyük geçmiş olsun.İnsan kaza yaptıkca bıkmaya baslar bugün de kurtulduk deyip motora veda etmek istiyosun sanırım.Kararını sen ver kimseye sorma derim

Motosikleti
    Honda CBR 600f Hemde Gümüş...
    Arkadasim buyuk gecmis olsun ama anlamadigim bi konu var isyan ediyosun az kalsin olucektim bu 2. diyosun motoru biraıcam diyosun ama kaskin yok bu nasi is anlamiyorum... Kaza bu ne zaman gelecegi belli olmaz bizim yapmamiz gereken önelemleri tamamiyle almak.
    HONDA 600f -2008- >> Kawasaki Er6 N -2007->> Derbi 125 Nude -2006-

Artik No Kawasaki Yes Honda =)

Motosikleti
    piaggio x8 250 premium
    Bence Hemen Birak Gitsin Dostum. Kurallara Uymadiini Zaten Kendi Agzinla Soyluyorsun. Egitimsizlik Dunyanin En Kotu Seyi. Kask Yok Diyorsun En Bas Kurali Yiyorsun. Gecmis Olsun. Allah Zaten Seni Koruyacagi Kadar Korumus Hemen Birak Arabaya Don.

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    kafanda kask olmadan motor biniyorsan birde bu siteye üyeyse kardeş sen o motoru yak hakketmiyorsun.. git araba kullan..

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    şaka bi yana kardeş sende sisli havada araç sollanamayacağını hemide türkiyede hemide motosikletle olmayacığını bilmen lazım bizim insanımızı bilmeyen yoktur sakın bu lafımdan bişey çıkarmayın çünkü bu bir gerçek adam siste sanamı baksın yoksa kendini kurtarmayamı?zaten yol riskli çünkü sisli!! sende sakin ve yavaşta olsa seyir etseydin sonra bi yolunu bulur geçerdin oda olmazsa 1 saatte olsa geç giderdin güç olacağına geç olsun yavaş gitmek hiç gitmemekten iyidir bunu bence aklından çıkarma amman dikkat et bu da senin motordan soğumana sebep değil bence sadece çok dikkat gerektiren bi konu sonuçta iki teker ama bunu zevke veya işkenceye dönüştürmek senin işin kendine iyi bak bence tavsiyelerimi dikkate al kardeşim

lordskeldan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    Büyük geçmiş olsun
    Arabada da çok risk var diyebilirim
    Birkaç denyo yüzünden bu sevdadan vazgeçme derim
    Güvenlik çoooooook önemli
    Tekrar büyük geçmiş olsun

ferrariman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki street magic tr50
    Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaskin olmadan motora bindigin gibi sisli bir havada huyunu bildigin kamyon soforunu mu solluyordun?? bence faturayi motoruna, motor sevdana kesme...

ayrica hava sisli oldugu icin herhangi baska bir araci da gormeyebilirdi adam. ben boyle bir havada araba kullaniyor bile olsam, hafif sola cikar, selektor ya da kornayla soforu uyarirdim ben geliyorum diye. sen tedbirsiz cikmissin gibi geliyor bana.

sence?
    bence de doğru

Motosikleti
    Mondial 125ZN
    büyük geçmiş olsun... kararının için iyi düşün derim. başımıza bi iş gelicek diye yola çıkmamalıyız o yüzden dikkatli ve korumalı olursan 3. kazayı beklemene gerek kalmaz

Motosikleti
    suan yok malesef
    çok geçmiş olsun ama kask şart allah daha kötüsüü göstermesin

salih288 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence sen bu kış bi dinlen bidaada kasksız motora binme
    [B][U]**SLOW DOWN PLEASURE UP!![/U][/B]**:bounce:

rainboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200
    Geçmil olsun; Allah beterinden sakınsın. Kask takmayı ve hatta diğer koruma ekipmanlarını ihmal edeceksen motoru bırakman en iyi karar olacaktır.
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="2"][COLOR="Red"][B][I][U]Birol HALICI[/U][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC

İnsan sevdiğine sitem eder, gerisi laf'ı güzaf

Bence Esmercan'a çok yüklenildi, tüm arkadaşlar en iyi niyetleriyle YAPILAN YANLIŞ'ı dile getirdiler. Esmercan'da gerekli dersi almıştır. Bundan sonraki dileklerimiz iyiye ve güzele olsun.
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

aliberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750S
    Geçmiş olsun.

Dün akşam gözümün önünde bi motor karşıda gelen arabanın altına girdi.
    Adam göğüs hizasından itibaren arabanın altındaydı.
    Ambulansa binerken hayattaydı hala ama sonra ne oldu bilemiyorum..
    Kask takmasaydı durum cok feci olacaktı kesinlikle...
    Kask takmadan binen herkes aklını başına alsın bu işin şakası yok :(
    06 AB 3263
    0 Rh+
    Bugün kaç motorcuya selam verdin?

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Geçmiş olsun kardeş.Lütfen motosikletimizi tam korumalı ve azami dikkatli kullanalım.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto
    geçmiş olsun kardeşim. bişey anlatıcam kaza değil ama, ben 4-5 yıl önce bisikletimi kilitlerken 2 defa anahtarı kilidin üzerinde unutmuştum. 2. yi farkettiğimde "olum bu 2 oldu, 3. olmasın bisikleti bulamazsın!" demiştim ve malesef ben 3. defa aynı hatayı yapmıştım ve bu sefer bisikletim yerinde yoktu. şimdi bir bisikletim daha var ama onun yerini hiçbiri tutmaz. :(

Çok Çok geçmiŞ oLsun dosTum Yüce Rabbim cümLemizi butür oLayLardan uzak tutar inŞaLLah!..

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Çok çok geçmiş olsun dostum...
    Saygılarımla...

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler