Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

kaza yaptım (yapmak zorunda kaldım)

Motovento
    REKLAM ALANI
    erkan1979 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Merhaba arkadaşlar,güzel geçen bir günüm artık insan diyemediğim bir şöför tarafından zehir oldu,cumartesi akşam üstü atlamışız motorlarımıza babamla balığa gittik zevkle geçen gecenin sabahına kadar balığımızı tuttuk,pazar sabahı eve dönerken saat 8:00 civarlarında m.köy de kırmızı ışıkta durup ışıkların yanmasını bekledikten sonra yeşilde tam geçerken m.köyden kuştepeye dönüşte 34 hbz 80 plakalı kuralları hiçe sayan sahsiyetsiz münibüs
    şöförü geçiş hakkı bizimken birden önümüze daldı tabi ani fren yapmak zorunda kaldık tüm sürücüler.babamda arkadan takipte olduğu için o da fren yapmak zorunda kaldı arkasındaki araba o na vurunca dengeyi kaybedip motor altından fırlayıp benim motora vurdu ,hemen yan tarafta 2 araba tamponları vurdu,motorlar devrildi allahtan kimseye bişey olmadı yan koruma demirleri bacaklarımızı korudu (bunları sökmeyi düşünüyordum önemini birkez daha anladım)ufaktepek hasarlarla (aynam kırıldı,depriyaj kolu kırıldı,kask çatladı)olayın şokunu yaşarken minibüs şöförü duracağı yerde gaza basıp kaçmaya başladı tabi herkes takipte ama kaçmayı başardı plakayı hemen almayı ihmal etmemiştim şimdi bu aracın karşıma çıkmasını bekliyorum... insanın sabrını taşıran bu olaydan sonra o kaçan adamı yakalasaydık bilmem neler olurdu , insan gibi dursa belki bişey olmayacaktı,şimdi 2 motorcu ,1 taksici ,2 de özel oto onu arıyoruz, kuralları hiçe sayan bir kişinin ceremesini 5 kişi yaşamak zorunda kaldık,bu tarz insanları şiddetle kınıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Geçmiş olsun. Bu haydutların Allah cezasını versin...

muratalidd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bende az kalsın arabaya...

Sana çok geçmiş olsun benzer bir olay yaklaşık 2 saat önce benim başıma geldi motorum yok ama sıkı bir bisiklet kullanıcısıyımdır hava güzel diye kaskımı-eldivenimi taktım suadiye zaranın önüinen yolda yokuş aşağı iniyorum tünele yaklaşırken yolun diğer tarafında bir volvo sola sinyal vererek dönmek için durdu bende hafif fren yaptım ama zaten duruyo die pek sallamadım tam 10 metre kadar kala bu arada benim önümde veya arkamda araç yok kabak gibi ortadayım farımda yanıyor beni gördüğü halde bi anda sokağa girmeye çalıştı ben frenlere asıldım ve tam farının yanıda durdum bir kadın kullanıyormuş arabayı ve bağırmaya başladığımda ne yapıyorsun diye kadın "Bisikletli olan sensin durucaksın tabii "dedi.Bende validelerinin kulaklarını çınlatarak devam ettim.Bu güne kadar bu tip olayları duymuştum ama açıkçası bir kadının bunu diceğni tahmin etmiyordum.Arkadaşlar bir tavsiye ne yapın edin arka freninizi disk frenle değiştirin bisiklet olduğu halde ön frene sonuna kadar asılmama rağmen disk olduğu için hiçbir sorun olmadı ama arka freni biraz geyşetmeseydim arka teker yanıma gelirdi herhalde.

Motosikleti
    YAMAHA TDM 900A
    geçmiş olsun..
    [B][COLOR="Red"]MEYDANLARDA GÜMBÜR GÜMBÜR KAVGALAR DÖNER DURUR,OLMUŞUM ÜÇ BEŞ PUŞTUN KATİLİ[/COLOR][/B]

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    geçmiş olsun...

Forumdan Uzaklaştırıldı Sonsovalye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Polaris Kar Motoru
    Geçmiş olsun..

erkan1979 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    teşekkür ederim dostlar.allah beterinden ve bizleri umursamayan araçlardan korusun

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    geçmiş olsun,ALLAH ıslah etsin böylelerini
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=23339[/url] :rendeer: artvin borçka

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    öncelikle geçmiş olsun. Bu tip insan sınıfına üye olmamakta direnen cahillerimiz oldukça fazla. ne söylesek az kalır...

_CrazYDriveR81_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HoNDa CBR 125R(RepsoL)
    bölelerini bi güzel döveceksin gardaş. bu arada geçmiş olsun
    [B][COLOR="Blue"]"-.crazy team.-" -ѕєякαи кαяαуєℓ-[/COLOR][/B]
    [B]0 RH(+) cBr 125 R:bounce:[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    gecmis olsun abicim allah beterinden saklasin.kötü bise yolmadina sevindim zaten biz motorculari trafikte aractan sayan yokkı bende bir sürü kaza atlattim,motorculardan baskasına saydım falan kalmadı herkese bol gaz vermelr abicim sanada tekrar gecmıs olsun byyyyyyyy

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    geşmiş olsun. sana hakveriyorum kaza yaptıktan sonra en azından kaçmasalar olayı tatlıya baglayabilirsin. ama birde kaçınca nasıl duygular içinde oldugunu çok iyi anlıyorum tekrar geçmiş olsun

EXSELANS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    HRISOPOLİS(altın şehir üsküdar)-PRUSA(bursa)
    Motosikleti
    burgman 400 griiiiii
    geşmiş olsun plaka yı almışsın trafik polisini arayıp kendini tanıt motosiklet sürücüsü olduğunu belirt kimlik bilgilerini isteyecekler olayı anlat şikayetini işleme alıp gerekeni yaparlar. benim başımada gelmişti balıkesir yolunda rampa aşağı inerken araba solluyorum 150kmdeyim ben sollarken otomobilde beni sollamaya kallkıştı gereksiz bi rissk yaşadım otomobil yüzünden polisi aradım otoban çıkışında çewirdiler boğazlamamak için kendimi zor tuttum.benim solladığım adamda şahit olunca 180ytl we trafiğe çıkma yasağı uygulandı arabaya el koyuldu trafik bir canawardan temizlenmiş oldu böylelikle .
    hakkımızı sonuna lkadar sawunalım..

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    geçmiş olsun
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

Motosikleti
    kymco grand dink/mondial 151 rs
    geçmiş olsun AllAH kimsenin başına kaza vermesin

rainboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200
    Geşmiş olsun Allah beterinden saklasın
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="2"][COLOR="Red"][B][I][U]Birol HALICI[/U][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    geçmiş olsun
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    Geçmis olsun...

Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Plakayı almışsınız polisi çağırıp rapor tutturdukdan sonra 5 iniz birden mahkemeye verebilirdiniz. Hatta belki de şu durumda bile mahkemeye verebilirsinz.

Büyük geçmiş olsun.
    Gitti TDM kaldık yine ybr ile başbaşa..

dönence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda shadow 2006
    malesef bu adam gibi öküzlerden trafikte çok ça var. ama dikkat diyorum ve geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum
    SİYAH İNCİ -- Honda Shadow 750 cc
    bu dünya kimseye kalmaz hırsı bırak yaşamaya bak

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler