Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

İlk kazamı bu salı günü sadabad viydüğünde yaptım

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı gazman adlı üyeden alıntı
    gecmis olsun kardes..plakasini alamadinmi e*sekog*lu es*egin.. nefret ediyorum su heriflerden yaa 4 tekerlekli e*sekler..
    arkadaşım burdakilerin affına sığınarak yazıyorum. e.o essekler dediğin biraz hafif kalmış. O. Çocuğuymuş bunu yapan. kendisi 4 teker üstünde diye garantide old. sanıp millete musallat oluyo kitapsızlar. kardeşim sen de keşke plakasını alabilseydin.... bulacaksın kafasını gözünü kırıp 25 metre sürükleyeceksin transitin arkasında bakalım besmele çekmedne geçiyormu ondan sonra motorların yanından.

çok geçmiş olsun sana da... en kısa zamanda eski haline dönersin umarım...

iyi geceler herkese...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150
    Alıntı murty adlı üyeden alıntı
    dostum büyük geçmiş olsun yaa bende dün bi arabaya ortasından giriyodum bu 4 takerlekliler varya çoğu şerefsiz haysiyetsiz vicdansız pezemenkler tekrar geçmiş olsun allah başka kaza bela vermesin inşallah (hiçbirimize)...
    Arkadaşlar artık işin dozunu kaçırıyoruz gibime geliyor... Bu kadar ağır hakaretler ve genelleme yapmalar ne bize yakışıyor ne de adil oluyor...
    Bir düşünün bakalım, adına 4 tekerlekli dediğiniz araç sürücelerinden kendiniz hariç yakın çevrenizde kaç tane kullanıcı var. Belki babanız belki anneniz belki dayınız belki amcanız belki kız kardeşiniz veya çok sevdiğiniz can dostunuz. Bir sayın bakalım o çok sevdiğiniz kişilerden kaçı 4 tekerlekli araç kullanıyor.
    Sonrada sizin mantığınızla ve genellemenizle bir hesap yapın bu şerefsizlik haysiyetsizlik ve p.....lik payesini kaçı hakediyor yada kaç tanesinin payına bu payelerden biri düşüyor....
    Kendinizin araba kullanmadığını varsaydım ki çoğumuz aynı zamanda araba da kullanıyoruz.
    Yapmayın arkadaşlar ayıp oluyor her meslekte her sektörde her ülkede her insan grubunda olduğu gibi 4 teker kullananlarda da 2 teker kullananlarda da iyiside var kötüsüde var.. O yüzden söverken, genelleme yaparken bir daha düşünün, çünkü gerçekten ayıp oluyor....
    [COLOR="Blue"]TANRI, İNSANLAR UZUN ÖMÜRLÜ OLSUN DİYE BOZCAADA YI YARATMIŞ[/COLOR]

velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    geçmiş olsun ...keşke plakayı alsaydın...

ALTAN MOTOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN 650
    geçmiş olsun arkadaşım....

learner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun, bununla kalsın başka kaza görmeyin, dikkatsiz ve kötü niyetli araç sürücüleri bizden sizden uzak olsunlar

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler