Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Beşiktaş'ta motosiklet kazası: 2 ölü Kaza mı, ihmal mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500A
    Beşiktaş'ta kaldırıma çarptıktan sonra havalanıp bir ağaca vurarak parçalanan motosikletteki 2 kişi öldü.

İbrahim Geliş yönetimindeki 34 AZ 7697 plakalı motosiklet, Barbaros Bulvarı'nda sağ şeritten giderken orta şeritteki bir otomobili geçti. Önünde başka araç olmamasına rağmen aniden 3 şeritli yolun sağ şeridinden en sol şeridine geçen motosiklet, kontrolden çıkarak kaldırıma çarptı.

Kaldırıma vurduktan sonra havalanarak yol kenarındaki ağaca çarpıp ikiye bölünen motosikletin sürücüsü İbrahim Geliş (27) ile arkasında oturan Mustafa Çelik (21) yere düşerek hayatlarını kaybetti.

Geliş ile Çelik'in cesetleri, olay yerindeki incelemelerin tamamlanmasından sonra Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.

Bu arada, kaza yapan kişilerin geçmek istedikleri yolun sağ şeridinde olay yerine yaklaşık 20 metre uzaklıkta belediye tarafından kaldırımların yapılması nedeniyle kum döküldüğü görüldü.

Olay yerine gelen bazı motosiklet sürücüleri, Geliş'in kullandığı motosikletin, yolun sağ şeridinin tamamına yakınına dökülen kuma girmemek için sola geçmek isterken hızın da etkisiyle kontrolden çıkarak kaza yapmış olabileceğini söyleyerek olaya tepki gösterdiler.

Cumhuriyet savcısı ise kazanın sürücü hatasından kaynaklandığını düşündüklerini, ancak kuma ilişkin incelemenin de sürdüğünü ifade etti.

Haberi buraya taşıdım birçoğunuzun bu haberden bilgisi vardır hergün işe geliş gidiş için bu yolu kullanırım ve Belediyemizin harika çalışmalarını görürüm Arkadaşlar benim istediğim şu olayı gören varmıdır mt üyesi çıldırıcam yaa hergün bir iki arkadaşımızı kaybediyoruz olayı gören bilen varsa lütfen yazsın... Allah Günaylarını affetsin... Çok üzüldüm haberi okuyunca Allahtan Rahmet diliyorum Toprakları gani gani olsun Yakınlarına başsağlıgı diliyorum Tüm Motosiklet camiasının başısağolsun...
    Yollarda Motorcunun Motorcudan başka Dostu Yok!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fear_factor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 cc
    acil bir basın toplantısı düzenleyelim...

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan kilitlenmiştir.»»»»»»
    Forum katilimcilari yeni bir konu basligi acmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadigini kontrol etmeliler. Bunun icin forumun arama özelligi kullanilabilir. Ayni isimli veya ayni tartismalari iceren konular acilamaz. Moderatorlerin sizin için arama yapması gibi bir görevi bulunmamaktadır! Forum sayfalarında arama yapmak için tıklayın...
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: teror **************
    ilgili haberi buradan okuyabilirsiniz
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=18944
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler