Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Piaggio X Evo 250 yeni motorum!

Motovento
    REKLAM ALANI
    BigLion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio xevo 250 ve Yamaha Tracer 700
    Merhaba Arkadaşlar,

2015 (sıfır)Piaggio X Evo 250 alıyorum bugün, uzun süre kullanıcılardan tavsiyeler alabilirmiyim?

Aslında yeni başlık açmayacaktım ama kendi başlığına pek bakılmıyor sanırım çünkü geçen haftadan beri mesajıma cevap alamadım. Herneyse, sizlere sormak istediklerim var,

Malum immobilizeri olmadığı için aşağıdaki parçayı sipariş etmelimiyim:
    http://www.amazon.com/Magnum-Remusshield-Finger-Immobilizer-Piaggio/dp/B00DKV5F42/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1462772470&sr=8-2&keywords=xevo+250

Lastik olarak ta metzeler me 7 teen ile değiştirmeyi düşünüyorum (michelin den daha iyi olduğu söyleniyor)

Bir de yan ayağı otomatik kapanıyor, onun da yayının yeri değiştirilebiliyormuş, bilginiz var mıdır?

Son olarak ta foto ekleyemeyeceğim çünkü delight ımı burada gösterdiğimin ertesi günü rüzgardan devrildi ve çizildi Teşekkürler şimdiden.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Tamam Türkiye de bu motoru kullanan çok az (varsa yoksa xmax) forumda da 1 elin parmak sayısını da geçmeyebilir, öneri/tavsiyeleri de geçtim ama insan en azından bi tebrik eder ya cık cık cık

Alıntı BigLion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,

2015 (sıfır)Piaggio X Evo 250 alıyorum bugün, uzun süre kullanıcılardan tavsiyeler alabilirmiyim?

Aslında yeni başlık açmayacaktım ama kendi başlığına pek bakılmıyor sanırım çünkü geçen haftadan beri mesajıma cevap alamadım. Herneyse, sizlere sormak istediklerim var,

Malum immobilizeri olmadığı için aşağıdaki parçayı sipariş etmelimiyim:
    http://www.amazon.com/Magnum-Remusshield-Finger-Immobilizer-Piaggio/dp/B00DKV5F42/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1462772470&sr=8-2&keywords=xevo+250

Lastik olarak ta metzeler me 7 teen ile değiştirmeyi düşünüyorum (michelin den daha iyi olduğu söyleniyor)

Bir de yan ayağı otomatik kapanıyor, onun da yayının yeri değiştirilebiliyormuş, bilginiz var mıdır?

Son olarak ta foto ekleyemeyeceğim çünkü delight ımı burada gösterdiğimin ertesi günü rüzgardan devrildi ve çizildi Teşekkürler şimdiden.
    Bir yanlışlık olmasın. Piaggio Evo da immobiliser olması lazım...?

Motosikleti
    Manual ine baktım varmış haklısın, daha motor elime ulaşmadığı için kontrol edemedim(trafik plaka işlemleri devam ediyor)

Alıntı BigLion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Manual ine baktım varmış haklısın, daha motor elime ulaşmadığı için kontrol edemedim(trafik plaka işlemleri devam ediyor)
    Daha önce evo ya baktım ama ani bir karar değişikliği ile Runner 200 ST aldım ferco dan..

Fercoda servis sorunu var.. Servisleri sorunlu genel olarak.. ancak şiddetle kadıköy motor Kadir ustayı öneriyorum.Ferco nun yetkili servisi bakımlar veya herhangi bir sorun için tavsiye ederim.

bunun dışında japonların italyanlardan geri kaldığı tek şey scooterlar piaggio grubunun scooterleri 10 numara cihazlar..

Ancak kaza durumuna dikkat. Yedek parça fercoda fahiş pahalı..

Motosikleti
    Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce evo ya baktım ama ani bir karar değişikliği ile Runner 200 ST aldım ferco dan..

Fercoda servis sorunu var.. Servisleri sorunlu genel olarak.. ancak şiddetle kadıköy motor Kadir ustayı öneriyorum.Ferco nun yetkili servisi bakımlar veya herhangi bir sorun için tavsiye ederim.

bunun dışında japonların italyanlardan geri kaldığı tek şey scooterlar piaggio grubunun scooterleri 10 numara cihazlar..

Ancak kaza durumuna dikkat. Yedek parça fercoda fahiş pahalı..
    Bilgilendirme için teşekkür ederim.

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Hayırlı olsun. Başlığıma da yazmıştınız. Ben de sizin açtığınız başlığa bir yazayım dedim. Bunca zamandır kullanmışsınız. İzlenimleriniz nelerdir? Artıları Eksileri nelerdir. Bu motosiklet niçin alınır niçin alınmaz? Biraz bahsedebilirmisiniz?

Motosikleti
    YAMAHA BWS 125
    fazla km yapanlar için piagio parça açısından çok pahalı yine japon scooterlar daha ekonomik
    ben Suzuki uh 200 tavsiye ederim parça kalitesi çok iyi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)