Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

x-max ıma kavustum

Motovento
    REKLAM ALANI
    kelsinus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Aramıza hoşgeldin üstat.Motorunu iyi günlerde, kazasız belasız kullanmanı dilerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nikneym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda today / yamaha x-max 250

eveet sonunda fotolarıda ekledik tam oldu sanırım.arkadaşlar sizlere bir doga belgeseli şeklinde sunduğum fotoları umarım begenirsiniz.bu arada fethiyemizinde reklamını yapmaya calıştım.boolede koylarımız var yani....motorun uzerindeki de acizane ben.herkeze sevgi ve saygılar...
    Körler ülkesinde tek gözlü adam kraldır.

sinan1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum hayırlı olsun super bi seçim

soykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı uğurlu olsun dostum allah kaza bela vermesin gerçekten cok güzel bi makina...
    gördüm... sesini duydum... şimdi aşığım.....:))))

gropsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym gts 250
    abi performans hakkında bilgi versene biraz max sürat fln.hayırlı olsun bu arada
    dongul murat

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    hayırlı olsun hocam cok güzel olmuş x max aldığın
    Ride your way

Motosikleti
    gropsy kardeş,
    daha rodajda oldugu için fazla basamıyorum ancak 160 gordugunu soyleyenler var.ben şu ana kadar en fazla 120 yaptım ama daha cok rahat yukarılara cıkar.zaten 60 80 i gecmemeye ozen gosteriyorum.ama cok seri bir makina oldugunu soyleyebilirim.tahmin ediyorum ki sınıfının en seri motoru bu olsa gerek.3 4 saniyede 80 i gorebiliyor.yana yatışlarda da cok başarılı.ben zaten motoru yatırarak kullanmayı seviyorum ve burlarda genelde virajlı oldugu için test şansım oldukca fazla oldu.yatışlarda da hiç problem yaşatmıyor.agırlıgından beklenmeyecek kadar kıvrak ve seri bir motor.hele sesi herkezin dönüp bakmasına sebep olacak kadar tok ve gurultulu.buda ayrı bir keyif.ben verdigim parayı helal ettim.sonuna kadar hak ediyor bence.tekrar soyluyorum alacak olanların tereddut etmesini gerektircek bir sebep kesinlikle yok.bence gercekten scooter anlayışına yeni bir soluk getirecek kadar karizmatik bir alet.herkeze iyi dilekleri için tekrar tesekkurler.

BURT_MUNRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan 125 cc
    hayırlısı olsun güle güle kullan.
    gecen haftaya kadar bu moturu sadece resimlerinden biliyordum ve bana sanki biraz ufakmış gibi geliyordu.
    ama galeride görme şansım oldu gercekten büyük motor R6 ların yanında duruyordu ve bende burdayım diyordu.

kazasız belasız şürüşler...

Motosikleti
    sym gts 250
    abi sen istanbuldamısın yaaa.eğer antalya yakınlarındaysan merak ediyorum x-max i.gerçi bendede 250 cc maxi scooter var ve çokda memnunum.karşıllaştırmak isterim motorları.yani max.sürat sizinki gerçekten etkileyici benimkie 80 km 3-4 saniyede rahat çıkıo ama 135 km max sürat var ama sizinki 160 rahat yapıosa o motoru sürmek isterim.rodajdan sonrada fikirlerini almak isterim.teşekkürler
    dongul murat

halilertan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory
    hayırlı olsun iyi günlerde kullan

ben daha da şanslıyım beldeyamanın deposuna geldiği zaman aldım bir tane hehe, ama spor camım harika oldu söööliim sende bakarsın bir ara. 3600 km yaptım motor ancak 3000 den sonra kuduruyor. inanılmaz gitmeye başladı.
    let it be

Ali Sungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 125 cc
    Kazasız,belasız bol neşeli sürüşler dilerim.

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    hayırlı olsun kazasız kullanman dileğiyle...

Motosikleti
    Alıntı gropsy adlı üyeden alıntı
    abi sen istanbuldamısın yaaa.eğer antalya yakınlarındaysan merak ediyorum x-max i.gerçi bendede 250 cc maxi scooter var ve çokda memnunum.karşıllaştırmak isterim motorları.yani max.sürat sizinki gerçekten etkileyici benimkie 80 km 3-4 saniyede rahat çıkıo ama 135 km max sürat var ama sizinki 160 rahat yapıosa o motoru sürmek isterim.rodajdan sonrada fikirlerini almak isterim.teşekkürler
    ben fethiyedeyim ve bu motoru almamdaki esas sebep cevre il ve ilçeleri gezebilmekti.15 agustosta ehliyetim geliyor insallah,ondan sonra gezinmeye başlıcam.tabii ki bunların içinde en sık olarakta antalya ya geliriz heralde.o zman gorusmek isterim tabii ki.son surat olayına gelince benim bir malumatım yok.kullanan bazı arkadaşlar o şekilde yazmış.ben dediğim gibi en fazla 120 gordum,o da cok kısa bir sureliğine.rodaj suresince fazla zorlamaya niyetim yok acıkcası.kal sağlıcakla

Alıntı halilertan adlı üyeden alıntı
    hayırlı olsun iyi günlerde kullan

ben daha da şanslıyım beldeyamanın deposuna geldiği zaman aldım bir tane hehe, ama spor camım harika oldu söööliim sende bakarsın bir ara. 3600 km yaptım motor ancak 3000 den sonra kuduruyor. inanılmaz gitmeye başladı.
    patron bak sen iyice bitimi kanlandırdın şimdi...birincisi spor cam neyin nesi.benim hiç haberim yok.resmini gorebilecegim bir yer varmı acaba?senin motorun resimleri varmı mesela bi yerlerde.ikinci olarak da 3000 den sonra kudurdu demişsin.ben bu haline kudurmuş diyodum,yani bu motor dahada mı coşacak????şimdi 3000 km yi dolduracaz diye sabah akşam maymun oluruz üzerinde gırgır bi yana gerçekten o kadar fark ediyomu??artı farklar neler?yazarsan sevinirim.

Motosikleti
    sym gts 250
    abicim beklerim herzaman gelceğin zaman bir alo de hemen yanındayımbu arada meraklı olduğum için bu kadar üzerine düştüm bu konunun kusura bakma.rodajdan sonra gene bilgiler senden.göürüşmek üzere
    dongul murat

tekirdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA 2011 T MAX 500
    Hayırlı olsun...Gerçekten mükemmel bir alet....Ben 1400 km deyim en çok nazardan korkuyorum..Motorsikleti bir yere beş dakikalığına bırakamıyorum döndüğümde 5-10 kişi ve bir yığın soru yağmuru...Aslında güzel birşey ama acelen varsa fena oluyor.....

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=6001

buradan resim yükleme işlemlerine ulaşabilirsin...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

stavro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial KT 125 siyah
    Alıntı nikneym adlı üyeden alıntı
    temennilere cok tesekkurler en yakın zamanda foto ekliycem.ama sunu sooliyim gercekten inanılmaz guzel bir motor.almayı dusunenlere hiç tereddut etmemelerini soyleyebilirim.
    selamlar dostum öncelikle hayirli olsun güle güle kullanman dilegi ile

bende xmax alacaktim ama sifir fiyati su anda 8000 ytl
    sonra düsündümki yaklasik bu fiyata 2.el piaggio X9 500 cc almak daha mantikli degil mi ?

aranizda kullanan oldumu hic Xmax tan daha oturakli bir motora benziyor
    Stavros fm Istanbul

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    yav ben topikleri karıştırmışım...tekirdağın topiği diye resim yükleme mesajımı buraya atmışım...bu arada bu kardeşimede hayırlı olsun demeyi unutmuşum...pardon...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    hayırlı olsun.7 milyara baya konfor sunuyordur.Kliması varmı

Motosikleti
    Alıntı stavro adlı üyeden alıntı
    selamlar dostum öncelikle hayirli olsun güle güle kullanman dilegi ile

bende xmax alacaktim ama sifir fiyati su anda 8000 ytl
    sonra düsündümki yaklasik bu fiyata 2.el piaggio X9 500 cc almak daha mantikli degil mi ?

aranizda kullanan oldumu hic Xmax tan daha oturakli bir motora benziyor
    oncelikle tesekkurler.evet ben aldıktan 2 hafta sonra fiyatlar otv ve kur yukselmesinden dolayı bayaa arttı.ama bana sorarsan hala iyi bir fiyat.cunki motor cok kaliteli.ben bundan once x8 kullandım bir sure,inan bana bunla mukayese kabul etmez.ancak x9 hemde 500 luk diyosun ona bişey diyemiycem.hem motoru buyuk hemde yol bilgisayarı var.ama bu fiyata yakınmıdır ikinci eli bilemem.hiç kullanmadığım için yardımcı olamicam kusura bakma.sadece tipini gordum ki oda cok tatmin edici deyildi.bu motorla ilgili ogrenmek istedigin bi şey olusa seve seve yanıtlarım.

Alıntı gropsy adlı üyeden alıntı
    abicim beklerim herzaman gelceğin zaman bir alo de hemen yanındayımbu arada meraklı olduğum için bu kadar üzerine düştüm bu konunun kusura bakma.rodajdan sonra gene bilgiler senden.göürüşmek üzere
    ya birader kusur ne demek..benim için zevk.burada bilgilerimizi paylaşmazsak ne anlamı kalır muhabbetin.habire geyiye mi sarıcaz.daha ne kadar kafana takılan soru varsa sor,bilgim dahilinde yardımcı olmaya calısırım herzaman.

Alıntı tekirdağ adlı üyeden alıntı
    Hayırlı olsun...Gerçekten mükemmel bir alet....Ben 1400 km deyim en çok nazardan korkuyorum..Motorsikleti bir yere beş dakikalığına bırakamıyorum döndüğümde 5-10 kişi ve bir yığın soru yağmuru...Aslında güzel birşey ama acelen varsa fena oluyor.....
    tesekkurler..nasıl 1400 km de motorda degişiklikler oluyomu??daha serilik,benzinde azalma vs gibi.gercektende cok ilgi cekiyor dururkende giderkende.bu işin zevkli kısmı olsa gerek ne dersin???beni en uyuz eden şey ise omrumde ilk defa gordugum insandan şu soruyu duymak,-birader kaca aldın??? ya sana ne be adam 3 e aldım 30 a aldım,sana nee???kazasız belasız bile diyen yok,tek soru kaca aldın??gorgusuz hırtlar

Alıntı Tornedo adlı üyeden alıntı
    hayırlı olsun.7 milyara baya konfor sunuyordur.Kliması varmı
    var baba,dogal gitmeye baslıyınca otomatik açılıyo,karşıdan pufur pufur

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler