Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Bugün ilk kez motorumla işime geleyim dedim amaaa!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    ne güzel bi hevesle bugün gıy gıy motorumla 25 km uzaklıktaki işime geleyim dedim,, gayet hoş güle oynaya geliyorum,- ki bu benim ilk uzun yolculuğum ama daha ilk günden çok korktum.. ben normal yolumda giderken, karşı şeritten bir kamyon benim geldiğimi gördüğü halde önündeki arabayı sollamaz mı? tabi beni resmen emniyet şeridine atıverdi... orasıda mıcır dolu,, motorum kaydı az daha düşüyordum
    çook korktum yaa,, yani bu ilk deneyimimdi bugün ama gerçekten çok korktum,,, hala heryerim titriyor...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    geçmiş olsun bu kaymoncu cok sakat adaammış
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

koray_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun öncelikle..ya sen korkarsan düşersin sölim biraz cesaretini toplarsan öle yola çıkarsan atlatırsın korkunu..ama zaten bu kamyonlar salak yani kasti yapıyorlar sanki

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    melis diikat et ve burası türkiye her an herşey olur o yüzden çok dikkatli olucaksın
    iyi düşmemişsin valla geçmiş olsun

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Çok dikkat edeceksin. Ortalık gereksiz canlı dolu.O kamyoncunun nokut beyni sen hatasını anlatsanda anlamayacak kadar egsozdan tahrip olmuştur. Herkesi acemi ve manyak olarak görüp ona göre süreceksin. Hiç cesaretin kırılmasın aksine üstüne git. Bir müddet sonra makineleştiğini göreceksin. Ondan sonra zaten full dikkat ile yol alırsın. Ama şunu unutma kendini iyi hissetmiyorsan, kafan meşgulse asla bir taşıtı kullanma. Taksiyle git.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    Meliss çok geçmiş olsun.Evet yollarda böyle hanzolar var malesef

Ama herşeyden önce bizim çok dikkat etmemiz gerekiyor.Dikkati elden bırakma.Git şimdi bir su iç ve kendine gel

TaRaLeS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 COMET , CERATO
    Amman canim yaw sana bisi olmamis ya gerisi muhim deil. Iste biz bunun gibilere 4 tekerli mankafa ve bilimum tabirler kullaniyoruz. Sen dikkat et kendine ok. Tehlike her karsına cikabilir...

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    bunların hepsi de mi böyle???? aynısı benım basımada gelıyor herzaman ama bunlar donmus soforu hızımı almısım arac kendını kaldıramıyor ama serıtıme cıkıyor mecburen frenletıyor benı.. Sanırım bunların kafası basmıyor yada altındakı aracları ferrarı fılan zannedıyor..
    Yeni yine yeniden

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Alın pilakasını burada teşhir edelim. Eğer bir şirkete filan kayıtlıysa şirketine şikayet edelim. Hem bu konuda emniyetede şikayet dilekçesi yazma hakkımız var. Bir de trafik müfettişeri var (32 yaşındayım ne yazabiliyorum ne okuyabiliyorum anlyın ) Tanıdığı olan varsa konuyu açsın. Caze filan kesme yetkisine sahipler.

Dün kü kaza haberinin can sıkıntısı bende hale geçmedi.

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Çok geçmiş olsun...Malesef trafikte bunlarla herzaman karşılaşabiliriz...
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    hepinize desteğiniz için teşekkürler,, moralim yerine geldi saolun...
    bu gibi tipleri ben Allah a havale ediyorum...

vipseyahat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Çok geçmiş olsun hepimiz dikkatli olmalıyız trafikteki taşıtların durumu malum...

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    babam trafikte araba kullanmaya başaldıgım ilk zamanlarda bana soyle demişti.bak oğlum su dısarda araba kullanan adamları goruyormusun bunların hepsi aslında öküz ona göre kullanıcaksın.motorsiklet kullanırken ise durum biraz daha farklı dısarda araba kullanan adamların hepsi okuzoglu okuz.her gun işe motorla gidiyorum.acıbademdeki evimden cıkıp umraniyeye sonra dudulluya gidiyorum ve her seferinde kendi çapımda bu onermemi sağlıyorum ne yazıkki.korna çalıp kendimden haberdar ettiğim halde yola cıkanlarmı dersin,motoru tasıttan saymayıp arkadan dibine kadar girip sıkıştıranlarmı dersin.bazen yol verenlerde cıkıyor ama onlar ulvi bir azınlık ne yazıkki.aman dikkat unutma okuzlerin ortasında gidiyorsun.
    iyi sürüşler

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    Alıntı Meliss adlı üyeden alıntı
    bu gibi tipleri ben Allah a havale ediyorum...

ben eskiden, (motora alıştığım zamanlar ve sabırım taşmadan önce) senin gibi havale ederdim ama artık biri beni sıkıştırmaya dursun.... ya aynasını kırarım, yada biryerlerini göçertirim aracının, sonra aradan uzarım....

uzarım fakat beni görebilecek seviyede, uzaklığımı o araca ğöre ayarlarım ki kudursun benim peşimden koşsun.... kendilerini çok emniyette zannediyorlar fakat durdukları zaman kaskımlan direkt yüzlerine yapışmayı çok seviyorum artık..
    özellikle karşısında kendisinden daha kalın kafalı ve kalın montlu birini görünce afallıyorlar. sonra vur vur inlesin... hatasını kabulleninceye kadar hemde..

böle böle adam olucaklar. gerçi silah çıktı mertlik bozuldu. tırsıyorumda zınk die bi silahı çıkarcaklar diee ama daha denk gelmedi.... ...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    geçmiş olsun ama bişey olmadı en önemlisi bu senin için de çok iyi tecrübe oldu
    korkacağın araçlarda en başında bu kamyonlar otobüsler minibüsler ve taksiler geliyor zaten minibüs ve taksi anında sinyal vermeden durmayı çok sever bunu unutma hiçbir zaman ya arkasından git yada mesafeli solla biran geçmeye bak.
    yolun açık rüzgarın bol olsun

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    nevzat baba sen neymişin be dün toplantıda hiç böle bi halin yoktu

free_eagles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    geçmiş olsun ...
    B rh +(pozitif)

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı nevZAT150 adlı üyeden alıntı
    kaskımlan direkt yüzlerine yapışmayı çok seviyorum artık..
    özellikle karşısında kendisinden daha kalın kafalı ve kalın montlu birini görünce afallıyorlar. sonra vur vur inlesin....
    bu kısma bayıldım,, uygulamak lazım gerçekten de..

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    Alıntı Tornedo adlı üyeden alıntı
    nevzat baba sen neymişin be dün toplantıda hiç böle bi halin yoktu
    beni bu duruma o ökhüz oğulları soktu abi,, hatta dün mavi woswos polo nun aynayı büktüm kırmadım. çünkü pek sıkıştırmadı ama artistik yaptı biraz bende sağından arkasına geçtim sonra solundan geçerken aynayı geriye katladım, sonra önüne geçtim yavaşlattım. eğer bunu 1. gözden gören arkadaşlara sormak istersen isim verebilirim, Dün gelen Ömer abimiz gördü, birde levent gördü..

ben tarafiğe sayğılı bir kişiydim ama şimdi bazen kendimi zor tanıyorum.... derler ya üzüm üzüme baka baka kararır.. bende bu hanzolara yaptıkları hataları yüzlerine vurmaya çalışıyorum yanlarına bırakmıyorum artık...

eğer yol maceralarımı duymak istersen bizim gruba bir sor ne actionlar yaşadık biz... kimlerin peşinden koşup sıkıştırdık... (tabi durup dururken kimseye sataşmam...)

Meliss bence daha ilk zamanlardan böyle yapma, çünkü motorun viraj kabiliyetini, hızlanmasını ii alış sonra sıkıştıranı sende sıkıştırırsın, baktın harbici öküz çıktı motoru hızlandırıp kaçarsın. yani gözün aynada iken viraj yapmaya alıştınmı iş tamamdır... cidden pek onaylancak davranışlar değil. tekrar söylüyorum ben böyle deeğildim beni bu duruma yaşadığım çevre getirdi. lanet okuyorum türkiyenin yollarına, yollarının üzerindeki bilinçsiz sürücülere.....

(konu dışına çıkılmasın..) tekrar geçmiş olsun. cesaretini topla, çukurlu yollardaki hakkını sende ara ve o mayın tarlası gibi olan yollarda cesaretini kaybetme dostum...

Alıntı Meliss adlı üyeden alıntı
    ne güzel bi hevesle bugün gıy gıy motorumla 25 km uzaklıktaki işime geleyim dedim,, gayet hoş güle oynaya geliyorum,- ki bu benim ilk uzun yolculuğum ama daha ilk günden çok korktum.. ben normal yolumda giderken, karşı şeritten bir kamyon benim geldiğimi gördüğü halde önündeki arabayı sollamaz mı? tabi beni resmen emniyet şeridine atıverdi... orasıda mıcır dolu,, motorum kaydı az daha düşüyordum
    çook korktum yaa,, yani bu ilk deneyimimdi bugün ama gerçekten çok korktum,,, hala heryerim titriyor...

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    geçmiş olsun

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler