Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Yeni Motorum Yamaha R25

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Hayırlı olsun hocam kazasız belasız binin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KocaReiSs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R Red 2014 :)
    Hayırlısı olsun. Allah kaza bela vermesin.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hayırlı olsun....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Hayırlı uğurlu olsun kardeş kazasız belasiz uzun km lerin olsun

Biyturs_OnSr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Elystar
    Güzel seçim, kazasız sürüşler

yasoyaso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf250L
    Allah kaza bela vermesin. Kaskın altındaki sırt çantasımı güzel bişeye benziyoo süngerli filan 😃

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    hayırlı olsun,Allah kazasız süreşler versin.
    her ne kadar chopper makine kullansamda bu modeli beğeniyorum güzel alet,güle güle kullanın.

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    hayırlı olsun tekerine taş değmesin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hayirli olsun kazasiz belasiz. 125 den 250 cc ye gecis cok mantikli degil. Biraz daha bekleyip kışın sezon olmadigi zaman uygun fiyatli temiz bir diversion yada mt07 baksaydiniz bence daha iyi olurdu. R25 kisa surede yetmeyecek size. Gerçi zarar etmez, seneye zammi gorunce okutup kar edersiniz.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Herkese tesekkurler arkadaslar. Motoru bir tanidigimdan 305 km de 13850 aldim 2015 model . 250cc e gecis icin mukkemmel bence cunku cbr in 3 kati hizda cok iyi ivmelenmesi olan bir motor. Egitimim ve bilincim geregi tabikide diversionf gibi 4 silindir bi motorada gecebilirdim fakat boylesi daha saglikli hayat uzun acelem yok

Alıntı Samet Özkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskişehir- İstanbul arası bir yol gelmişsiniz. Hatrı sayılır bir km yapmışsınız R25iniz ile. Baştan tekerinize tağ değmesin Allah kazadan beladan korusun inşAllah . Benim sorum şu yönde olucak. Uzun yolda sürüş konforu nedir sizce ? Kollarda yorulma oluyor mu oturuş pozisyonda v.s kişisel olarak + ve - gördüklerinizi söylermisiniz rica etsem ?
    Koltugu rahat oturusu kalipli iseniz cbr gibi biraz daha yuksek rahatca 400km kadar geldim 4 saat kadar surdu rodajda oldugumdan 90 100 ile geldim. Gazi sabir tutmaktan bilegim agridi 1 saatte bir ama uzun yol yapilir cokta sikinti degil. 2 eksisi var bu yonde biri aynalar cok iyi degil. 2. Ise yakiti 4 5 litre ama bu hiza deger bi yakiti var.

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Fiyat iyimis, hayırlı olsun. Kazasız belasiz..

Motosikleti
    XJ6N
    Burayı r25 blogum olarak kullanmak istiyorum, zamanla neler yaşadım vs. yazıcam buraya fotolarla

Şuan 1230 km motor, 1600 km e kadar rodaj var. 1000 bakımı 120 tl tuttu. f1 stop bağlamak garantiden düşürürmüş bağlatamadım. Lastikler ve koruma takozu mayıs 10 da halledicem. Cbr 125r a göre İstanbul trafiğinde r25 nasıla gelirsek. Aslında kıvraklıgı aradan geçmesi daha zor değil aksine daha kolay. Büyük motor gorunumu oldugu için insanlar daha saygılı ve yol veriyorlar. Sesi daha çok duyuluyor. Araçlardan daha hizli olmaniz kesinlikle güvenliğiniz için iyi. Egzoz çift silindir patlaması patırdaması yapıyor aragazda Aynalar trafik için tehlikeli yarı yarıya göstermiyor. Vites devir uyarı ışıgı var beyaz led (r6da olan teknoloji) bunu ayarladım. Ve en büyük olayı rodajda oldugumdan en fazla 100 gidiyorum cogunlukla 80 90 ve trafik. 4 litreden aşağı yakmıyor genelde 4.1 4.2 felan. 100 üzeri 14k devir yada tapagaz giderseniz 6 litre kadar yakar Birde viraj alması çok iyi motosiklet sanki viraj için tasarlanmış

Ahmetcan45 bunu beğendi.

ibooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Hayırlı olsun.

otobeygir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE / HONDA CBR 250R çokyakında
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burayı r25 blogum olarak kullanmak istiyorum, zamanla neler yaşadım vs. yazıcam buraya fotolarla

Şuan 1230 km motor, 1600 km e kadar rodaj var. 1000 bakımı 120 tl tuttu. f1 stop bağlamak garantiden düşürürmüş bağlatamadım. Lastikler ve koruma takozu mayıs 10 da halledicem. Cbr 125r a göre İstanbul trafiğinde r25 nasıla gelirsek. Aslında kıvraklıgı aradan geçmesi daha zor değil aksine daha kolay. Büyük motor gorunumu oldugu için insanlar daha saygılı ve yol veriyorlar. Sesi daha çok duyuluyor. Araçlardan daha hizli olmaniz kesinlikle güvenliğiniz için iyi. Egzoz çift silindir patlaması patırdaması yapıyor aragazda Aynalar trafik için tehlikeli yarı yarıya göstermiyor. Vites devir uyarı ışıgı var beyaz led (r6da olan teknoloji) bunu ayarladım. Ve en büyük olayı rodajda oldugumdan en fazla 100 gidiyorum cogunlukla 80 90 ve trafik. 4 litreden aşağı yakmıyor genelde 4.1 4.2 felan. 100 üzeri 14k devir yada tapagaz giderseniz 6 litre kadar yakar Birde viraj alması çok iyi motosiklet sanki viraj için tasarlanmış

http://i.hizliresim.com/oggGnm.jpg
    Allah kaza bela vermesin. Benim memleketten götürmüşsün. Bu arada bence blog sayfası oluştursan daha güzel olur gibi. İlk takipçin ben olurdum.

Motosikleti
    mondial vulture
    hayırlı olsun kardeşim ya bu motorlar hız durum nasıl peki

Motosikleti
    XJ6N
    Teşekkürler, blog açmadan anlasam ilk nargile sonra r25 üzerine açıcam zaten. Bilinmeyen bilgileri insanlara ulaştırmayı seviyorum az biraz anlatımda kasarım heralde ama blog açmayı 1-2 kere denedim beceremedim :D Hız durumunu şöyle anlatıyım hyosung gtr250r grubunda birinin r25 yorumunu görmüştüm. Hyo kadar hızlanması yok arka fren iyi vs diye sallıyordu. Ona yazdıgımı buraya aktarıyım ' r25 e hızlanması hızı kotu denmez yukarda Allah var ' çift silindir başka birşey ya. 14k devir çeviren bu alet çok güzel hızlanıyor deneyimsiz ellerde yada umursamaz ruh hallerinde çok tehlikeli. Frenler honda cbr 125r-250r a göre çok daha iyi (IRC lastik ile) Bu arada kronik 2 sorunu çıktı aslında sorun değil durum demek lazım. Bazen 2-3. viteste 40 ile giderken bi zıııınggg sesi geliyor (servisler sorun değil sadece motordan kronik bir ses oldugunu söyledi) zaten 50 e felan çıkınca gidiyor ufacık birşey. Birde arka frenden hafif bir ses geliyor (benle alakasız tüm tanıdıgım r25 kullancılarında mevcut, sanki disk bitmiş gibi, fren yapısından biraz km artsın geçer dedi yetkili servisler) Artçı selesi rahatmış kız arkadaşım ' cbr ın babaannesi kaşar bu çok rahatmış yaa' diyerek bilgi verdi bana

Gördüğünüz gibi oturuşum nerdeyse cbr gibi, ayaklıkları biraz daha yüksekte ama bir racing pozisyonu de

Motosikleti
    XJ6N
    1601 km oldu motor, şimdi limitlerini zorlamada bakalım nasıl olucak 8.000 deviri geçmek

68charger bunu beğendi.

Motosikleti
    XJ6N
    Koruma takozlari, 150 tle aldım ikisini ve 10 tle taktırdım (servisten değil) kesinlikle servise 20 50 tl vermeyin 1 dakikalık iş takmak.

Sokollu bunu beğendi.

PysLre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25-2015
    Aynı olayları bende yaşıyorum şuanda hyosung alıcaktım ama her önüme gelen yamaha r25 diye diye bezdirdi beni sele boyundan ötürü istemiyordum ama sanırım bende r25 alıcam. Yakıt konusu biraz sıkıntı iyi yakıyor ama iyi yanlarıda fazlasıyla var
    Tugay Boruzan. Çanakkale'den Selamlar.

Motosikleti
    XJ6N
    Kesinlikle r25 al şaşma fikrinden
    PysLre bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)