Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

En çok beni tebrik edin CBF 250 aldım..

Motovento
    REKLAM ALANI
    ghostrideremir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı uğurlu olsun çok güzel motor herşey içinde tam olrak ne oldu oyakbanktan kaç ay taksit aldınız?
    [COLOR="Red"]MOTORCU OLMAK SADECE HIZ YAPMAK DEĞİLDİR-[/COLOR][COLOR="Blue"]ÖNÜNDEKİ ARACINDA NE YAPACAĞINIDA BİLMEKTİR[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150
    Güle güle kazasız belasız günlerde kullanmanız dileğiyle. Benim de kızım siyah avatarda grisi var siyah resmini bulamadığım için onu koydum. Henüz 750 km deyim. Bu arada benim ilk vitesli motorum bu o yüzden çok bir şey bilmiyorum hakkında,tek bildiğim motorumu çok seviyorum ve şimdilik hiç bir şikayetimin olmadığı Kullandıktan sonra avantaj ve dezavantajlarını yazarsan çok sevinirim sevgili bbrr.Topic kirliliği yaratmamak adına özelden yada e-mail adresimden de ulaşabilirsin. Tekrar hayırlı olsun...
    [COLOR="Blue"]TANRI, İNSANLAR UZUN ÖMÜRLÜ OLSUN DİYE BOZCAADA YI YARATMIŞ[/COLOR]

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ghostrideremir

valla kredi 24 ay vadeli 280 civarı aylık ödeme.. verdiği kredi miktarı 5680 lira yı 2 yılda 6720 olarak geri ödeyecem buda mantıklı bi fiyat..ayrıca 580 ytl yede kasko yaptıracam ..araç kredisinde mecburi kasko yaptımak...anadolu çetelemin faizi çok yüksek yanlız honda yanılmıyosam YKB ile anlaşmış 48 aya kadar vade imkanı 1,1 faizle ...bence değerlendirilebilir benim oyağı tercih etmemin nedeni çalıştığım banka olması

adalı

Daha önce forumda bi abimiz vardı ADALI diye ben seni önceleri o sandım ..neyse 750 km yapmışsan senin diyecek daha fazla şeyin olmalı ..ama ben her fırsatta deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

adalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150
    O abimiz kaç yaşındaydı bilmiyorum ama sanırım ADALI diye yazdığına göre yaşı bizden büyük . Benim adım Hakan yaşım 39 buçççuk
    Dediğim gibi benim ilk vitesli motorum o yüzden çok bir şey yazmak istemiyorum. İlgilenen arkadaşları bilmeden yanlış yönlendirmek istemem.
    O nedenle sizden daha doğru bilgi akışı olur diye düşünmüştüm. Böylece bende sizin tavsiyelerinize göre motoru kullanır ve deneyimlerimi paylaşırım...
    [COLOR="Blue"]TANRI, İNSANLAR UZUN ÖMÜRLÜ OLSUN DİYE BOZCAADA YI YARATMIŞ[/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Hayırlı ve uğurlu olsun.Sağlıcakla kullan..Ben geçen sene eylülde aldım ocakta sattım..Fena bir makina değil ama kalıbının adamıda değil..Gerçekten doğru söylüyorsun kullanmadım ama yazılan ve anlatılanlara göre Haysung o makinaya 5 basar..

alestevardiya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pink Panther :)
    Hayırlı uurlu olsun abim.. Kardesin dikkat etsin
    Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
    Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
    Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
    Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.
    ::pembe:: ::pembe:: ::pembe::

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ozaktasi abi motoru almadan önce gittim kiralamacı arkadaştan aldım şöle bir marmaris turu yaptım çekişi güzel ..22 beygir bi alet bana fena gelmedi bide 250 cc ona göre performansı iyi bence ..35 mlik bi yol var burda çevre yolu gibi orda kapattım biraz .. denemeden motormu alınır ustam ayıpsın

alestevardiya alestecim sağol
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Abim hayırlı olsun tekrardan ..Aslında biraz yanlışta yazmışım ama kusura bakma..Ben bu makinayı (CBF250)almadan sordum 150 rahat yapar 100 Kmde 3-3,5 litre yakıt tüketir dediler.Hayal kırıklığım motor rodajda 5 litre yaktı rodaj bitipte 1200 --1300 Km den sonra 4,3 litre yaktı..135 şi yırtınarak gördü.Ayrıca ben orta sehpanın olduğunu tahmin ediyordum..İşin doğrusu aklıma gelipte bakmadım alırken..Bir gün caddede orta sehpaya alayım dedim.Oda ne Ana orta sehpayı çalmışlar Gittim alayım 275 lira ulan oğlum dedim o zaman ...siz soyguncumusunuz.Altı üstü bir ayakçalık kaynaklanmış 2 demir..Yani bu lafı hakkettiler..Hondayı aradım bi sürü masal anlattılar..Honda kayıtlarında bu benim 5. Hondam olduğunu biliyorlar ve şu an bende CBR 125 TE VAR..çok memnunum..Onunda gerçi orta sehpası yok..Vesselam kızdım ve 5,500 liraya 1800 Km deki cillop gibi makinayı sattım...Şimdi bir 600 alalbilirsem diye yanıyor ciğerim...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Konunuz Taşındı - [MT Bilgi Mesajı]
    --------------------------------------------------------------------------------

Bu topiği okuyan üyede motor olmadığı için hasedinden çıldırmış vaziyetdedir...Motorda nazar boncuğu olmadığından her türlü nazar itina ile değdirilir...bu nedenle topiğiniz uzay boşluğuna taşınmıştır...

Merhaba BBRR, İlgili başlığınız taşınmıştır.
    -----
    Başlık: En çok beni tebrik edin CBF 250 aldım..Eski Forum: Moto Sohbet Yeni Forum: Uzay Boşluğu-----

Bu bir otomatik mesajdır. Lütfen cevap vermeyiniz.

Saygılar,
    MT Han Derin Site Yönetimi

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    güzel makine hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanın

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Hayırlı olsun
    Okan ACAR

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    Alıntı muritu adlı üyeden alıntı
    hayırlı uğurlu olsun.. Allah sanada karedeşine de kazasız belasız binmek nasib etsin..özelden kutlamıştım fakat buradan da tebrik etmek istedim..

bu arada bu motor iyi bir motor .rsimlerini gösterdiğim videoyu da bi gün yükleyecem siteye ..siteden vakit bulabilirsem ha bu arda bu motor sizi birbirinize düüşürür ona göre..sırayla binin bakiim kavga yok hocam öperim ikinizi se sevgiler marmarise..
    son resimdekini ne zaman alıyorsunuz?

bu arada benim gibi motor için deliren varsa rüyalarınıza giriyorsa motor kullanışlarınız buraya tıklayın
    porche'u nezaman alıyorsunuz diye sormuştum..bide resimlere baktınmı barış güzel motor...testi de var bende ama bi türlü yüklemesini beceremedim ..uff.
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

macrol 500 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '05 Kawasaki z750s maviş :)
    hayrılı olsun abı gule gule kullan
    Kawasaki z750s O Bir Aşk

hashmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondi 150hs
    hayırlı olsun..keyifli sürüşler diyim bende...
    hızlı yaşa,yavaş sür,genç değil geç öl..

mehmethan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    BBRR Barış kardeş hayırlı olsun. Keyifli sürüşler.

ekşioğlu efe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er_6n
    slm arkadaşlar

toocold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR06
    hayirli olsun cbf 250 benim ilk motorum 2.5 aydir sorunsuz kullaniyorum
    saygilar
    [B][COLOR="Red"]JET GÜRÜLTÜSÜ ÖZGÜRLÜĞÜN SESİDİR.[/COLOR][/B]

ekşioğlu efe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er_6n
    yenı yız bız bu işte ustalar nerde.
    bırde resım nası ekleyebılırım arkadaşlar yardımcı olabılırmısınız.

bu arada cbf 250 hayırlı olsun

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Sevgili BBRR,CBF 250'n hayırlı olsun.Kazasız ve zevkli sürüşler dilerim.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    boraya söyle motoruma iyi baksın zengin olunca onu alacağım ondan kendine motor arasın benim hayalim o motor
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler