Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Motorum Mahvolmuş !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    dostum madem şase çok pahalı doğrulttursana sen iyi bir ustaya benim motor da aynen o şekildeydi ön taraf arkaya değiyordu scooter dı ve şu an eskisi gibi hiç bir çekme yok hatta dün de çeşmeye gittim 220 km yol yaptım olmaz diyenler benim konulara baksınlar görürler motorun halini bilen bilir
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Evet egelim. senin resimli tamir hikayesini okudum. Güzel toparlamışlar motorunu. Allah kimseyi parçalanmış motoruyla başbaşa bırakmasın.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun, umarım motosikletin eski sağlığına kavuşur.
    "İnsanların sizden neler beklediği değil, sizin kendinizden neler beklediğiniz önemlidir." N.F.ERES

macrol 500 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '05 Kawasaki z750s maviş :)
    abi vallahı benimde aglayacagım geldı yaa bu mobılet degılkı hee dıyınce verceksın gecmış olsun kardeş
    Kawasaki z750s O Bir Aşk

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Çok geçmiş olsun seni çoook iyi anlıyorum
    0 Rh (+)
    06 - 09

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Kardeş gerçekten çok geçmiş olsun..İnan okurken acayip kötü oldum.İnşallah en yakın zamanda halledersiniz bu problemi.Bence eğer komşun gerçekten adam gibi adamsa senin zararını ziyanını son kuruşuna kadar öder.Tekrar geçmiş olsun..
    Bir gün mutlaka ...

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Adamın yerinde olsam toplum içine çıkamazdım

kliwaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    belli değil
    gerçekten inanilmaz sinir bozucu bir olay , okurken kendi başıma geldiğini düşünerek okudum ve biryeri yumrukalasım geldi ,durumun anliyorum akira gerçekten çok büyük bir sinir bozuculuk , sinirden insan ağlar yaa,
    Amiga ölmez!!!
    [url]www.amigaturk.com[/url]

koala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    olmuo yaww olmuo :(
    geimiş olsun...

skyrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW LT 1200,SUZUKI BURGMAN AN 650 PEARL WHITE
    akira dostum gercekten cok uzuldum sankı benım motorummus gıdı sınırlendım ama olayın bırde su tarafından bak benım mahalleden arkadasım kımseye motorunu vermeyen bır adamdı cunartesı aksamı gece 2 de arkadası arıyor gel benı al dıye adam yatagından kalkıp almaya gıdıyor ve arkadası kulanmak ıstıyor oda kıramıyor verıyor cumartesı aksamı ıkısıde karsıyaka sahılde kamyonun altına gırdıler ve hayatlarını kaybettıler gazetede okumussunuzdur(pamır ve oktay ıkısıde 20 yasında gencecık adamlar) bugun topraga verdık ama sunu unutma o motorun uzerınde sen de olabılırdın ve hayatını yada hayatınızı kaybedebılırdınız verılmıs sadakanız varmıs mal canın yongasıdır evet bunu kabul edıyorum ama sakın unutma motoru elbet bır sekılde yerıne koyarsın ama senın anan ve baban bırdaha senı dunyaya getıremez onun ıcın kendını sıkma hersey olabılır hayatta bızı beklıyen okadaaar cok suprız varkı bunu hıcbırımız bılemeyız suprızler hep ıyı olmazlar bılırsın cok gecmıs olsun tekrara kendıne dıkkatet saygılar sevgıler
    [COLOR="Magenta"][/COLOR]Dünyaya bu gelişimi saymayın! Bu bir prova . . . Beni bir de öteki gelişimde görün! Ayakta alkışlayacaksınız ... M.T.T 0rh(+)

Sgt_Phoenix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 124 yamaha yedi bizi 125lik diye =)
    abi ewt bende duydum o olayı bizim cengiz abi var ege motosiklet klubu üyesi oda tanıyomuş pamir abiyi çok üzüldüm allah rahmet eylesin toprakları bol olsun ayrıca akira abicim sanada çok geçmiş olsun walla tüylerim diken diken oldu benim motorum olsa ve aynı olay başıma gelse bende o arkadaşın şasi'sini yamulturdum heralde

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    arkadaşım akira seni bizim topicten tanıyorum.başına gelenlere üzülmemek elde
    değil arkadaşım.senın bu sorununa sana yanıt yazanlar gerçekten cok samimiler.içtenlikle paylaşmışlar.
    ancak olayı çok dramatikleştirip çok duygusal davranmaya gerek yok.her şeyde bir hayır var derler.senınkındede hayırlı olan diğer arkadaşlarında dediği gibi üzerinde olmamandır. hem telafisi mümkün olmayan bir şey değilki bu..sadece zaman alabilir o kadar...benım şuan sorunlarımı bir bilsen...
    senınkı değerinde abartısız en az on motoru gözüm görmez..inan. hoşçakal..

kurt_kapani_mos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pegeout 103 simsek+honda cbr 125 r
    büyük geçmiş olsun...
    en iyi sürücü en dikkatli olandır...
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    bu vatanın ekmeğini yiyip ihanet eden bir gün ekmeği yediği yerden kurşunu yer....
    kurt_kapani

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Allah razı olsun arkadaşlar.

Samimiyetinizle yüreğime su serptiniz. Umarım sizin başınıza da böyle birşey gelmez.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

skyrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW LT 1200,SUZUKI BURGMAN AN 650 PEARL WHITE
    once huzur ve mutluluk sen huzurlu ve mutlu oldugun surece hersey yerıne gelır canın sagolsun kardesım
    [COLOR="Magenta"][/COLOR]Dünyaya bu gelişimi saymayın! Bu bir prova . . . Beni bir de öteki gelişimde görün! Ayakta alkışlayacaksınız ... M.T.T 0rh(+)

N_O_S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun kardeş
    YAŞAM HIZ! HAYAT HIZ! ÖLÜM HIZ!
    HONDA FAN ..!

hema123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS 2003
    sevgili akira
    öncelikle geçmiş olsun dileklerimi kabul et
    sonrasında da ikinci bir tane bulamayacağın şeylere üzül sadece. allah daha çok motosikletler verir sana emin ol. ama o gittiktem sonra babanı çok özleyeceksin emin ol. yıllar önce kaybettiğim babama bir defacık daha sarılabilmek için motorumu değil sağ kolumu verirdim. her şeyden önce git babanın gönlünü al ve benim için de ona sımsıkı sarıl
    sevgilerimle
    F650 GS 2003
    06 H 0090

transalp650 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    02 SONRA 06 ENSON YİNE TRANSALP 650 2008
    Bazen insanın vasileti baglanıyo yazık geçmiş olsun düşün sana bişey olmamış büyük geçmiş olsun inşallah komşun sözünün eri olurda motorun toplanır
    eyer soguduysan toplandıktan sonra kimsenin sözüne bakma sat içinin ısındıgı motora bin
    Neye Nasıl Bakarsan Onu Öyle Görürsün.

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    walla büyük geçmiş olsun acın buyuk walla bide gözün gibi bakarken olması daha kötü motorunun markası yada tipi neydi onuda yazsaydın keşke.....
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

TÜRETKEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL 150 ZAT
    kardeş çok geçmiş olsn emanet malın eli g..tndedir demişler geçmş olsn kardeş allah kimseye wermesin

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler