Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Taksi Bana çarpti Ve Kaçti

Motovento
    REKLAM ALANI
    zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Dostum okudum ve uzuldum acikcasi senin gibi bende trafik kurallarina uymaya calsiyorum ve ne hikmet ise hep tehlike atlatiyorum. Su serefsiz katil insallah hemen yakalanirda resim rusva edin o adami. Elinden geleni yap hic acima. Insan cani soz konusu oldumu o adamin hayatini karartmaktan cekinme. Cunku o adam seni oyle birakarak cinayete tesebus etmis bulunuyor. (Turk kanunlarina gore kaza ya sebeiyet veren veya istirak edenler olayi ilgili amirliklere o anda bildirme zorunluluguna sahiptir. Bunu yapmiyan tedbirsizlik yaratarak senin kanamadan olmene bile sebep olabilir. O kaza issiz bir yerde olabilirdi.) Yanliz Turk Trafik Polisinden tek ricamiz var Lutfen artik su Taksici , Minibus , Otobus soforlerine ceza kesmeye baslayin asil katil onlar cunku.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    http://www.trafik.gov.tr/sorgulamalar/sorgulamalar.asp#

Bu adresten sorguladım, 1998 model Murat, İşbankası Küçükbakkalköy şubesine rehinliymiş. Belki banka şubesinden araç sahibi hakkında bilgi alabilirsin. Maalesef başka bir bilgiye ulaşamadım.

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    çok geçmiş olsun arkadaşım. masraflar bi yana böyle adamların arkalarına bakmadan gitmesi ilk önce insanlık dışı bir davranış.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Khutuck araştırmacı gazeteci ...helal olsun valla ...kaçtına pişman olurdu okusaydı burayı ayı
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

LaCiVerTSaRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    İstanbulun başına bela Taksiciler...İçlerinde birkaç tane iyi var onları tenzih ederim.. Trafikte umursamaz davranışlar sanki bütün yollar onların tezgahı...bir müşteri almak uğruna her gün yüzlerce olay...

1 hafta önce karşıdan karşıya geçmeye çalışan minicik ilkokul öğrencilerine yol verdim karşıdan gelen medeniyetten bi haber cahil kanımca hiçbir baltaya sap olamayıp taksicilik yapan gerzek akıl fukarası taksici minicik çocuklara sellektör yapa yapa hız kesmeden geldi durmayacağını anladığım için kapımı açarak önüne sürdüm durdurdum...Dünyanın her yerinde aynıdır dedim karşıdan karşıya geçen biri varsa özellikle mahalle arasında öncelik hakkı onundur. Hele bunlar çocuksa herşey onlarındır dedim..Cevap : acelem var müşteri yetiştiriyorum çocuklar hızlı kaçışsınlar diye hızlı geldim sellektör yaptım kaçmasalar duracaktım... çok zor tuttum kendimi...Burda herkesin önünde bir kez daha kurallara uymayanları lanetliyorum..Gözümde teroristten farklı değildir bu davranış içinde bulunanlar..

Arkadaşım sanada çok geçmiş olsun

Senden bir ricam var peşini bırakma ve sonuç hakkında bilgi ver bize...
    Akıllı efendi uslu sür motorunu ADAM desinler..
    Kaskını Tak Takmayanları Uyar..!!!
    http://www.setcom.com.tr

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    mahkeme senin lehine sonuçlanır ama taksicinin verecek bir şeyi yoksa ki genelde yoktur sana borcunu nasıl ödeyecek; yani paranı alman epey bir zor. ama kaskon felan varsa kasko taksicinin çok afedersiniz bir tarafına kadar herşeyini alır.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mahkeme senin lehine sonuçlanır ama taksicinin verecek bir şeyi yoksa ki genelde yoktur
    İstanbulda taksi plakasının kaç para olduğunu biliyomusunuz....bide icra diye bi mekanizma var ....hani hatırlatması benden
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Liberty 200
    Nemrut yazmış :mahkeme senin lehine sonuçlanır ama taksicinin verecek bir şeyi yoksa ki genelde yoktur sana borcunu nasıl ödeyecek; yani paranı alman epey bir zor. ama kaskon felan varsa kasko taksicinin çok afedersiniz bir tarafına kadar herşeyini alır.
    Arkadaşlar, bu topikte yazdıklarımı lütfen iyi okuyun ve herkese okutun.

"Trafik Garanti Sigorta Hesabı ve sürücünün Trafik Sigortası herşeyi ödeyecek !"

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım çok çok geçmiş olsun,çok üzüldüm.Masraflar bi yana onları alırsın ama ya seninde dediğin gibi kafanda kask olmasaydı ve allah korusun canına bişey olsaydı onu nasıl geri alırdın düşünmek bile istemiyorum Katil bu gerzekler ya başka bişey değil

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    trafik sigortası 5.500 YTL'ye kadar olan masrafı ödüyor yanılmıyorsam.

@BBRR,
    arkadaş parasını alıncaya kadar bir motor parası daha biriktirir.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    @BBRR
    Keşke elimden gelse de direk adamın ev adresini, telefonunu falan verebilsem

Journeyman_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    Dostum, büyük geçmiş olsun...sende bişi olmaması çok iyi...
    Merak etme...%5000 haklısın her şekilde...
    Allahın sopası var abi...bir şekilde ahın çıkacak o keresteden....

Tanrı, hepimizi korusun ve gözetsin en sevdiğimiz makinelerin üzerindeyken...
    [FONT="Verdana"]
    [COLOR="Red"]" Tanrım, iyi bi adam yap beni, yalancılara kandırtma, karşımdakilerin doğru anlamalarını sağla, gerçek sevenlerimi koru ve gözet; sınırlarımı koyma gücü ver sevdiğimde ve kavga ettiğimde..."[/COLOR][/FONT]

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Büyük geçmiş olsun.
    Donald Duck'ın yazdığı "Motosiklet Teorisi #8, Görünürlük…" konusu şu linktedir: http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=6388
    Görünmediğimiz kadar ayrıca bir de korunmasızız. Trafik ışıklarında her zaman 1. viteste her an kaçmaya hazır şekilde arkadan gelen aracı gözlemeliyiz. Ancak bir sorun daha var. Motosikletimiz 1. viteste debriyaj sıkılıyken debriyaj teli koparsa önümüzdeki akan trafiğe fırlayabiliriz. O yüzden de aynı anda frene de basmalıyız.

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun adi herif kaçabilecek hiç bir yeri yok...

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    İstanbulda taksi plakasının kaç para olduğunu biliyomusunuz....bide icra diye bi mekanizma var ....hani hatırlatması benden
    600.000,- YTL civarı olduğu söyleniyor.

Tabii son derece abuk bir rakam bu...

Böyle olunca da, plaka sahibi olan hiç bir taksici yok. Hepsi ya full kiralık ya da sadece plaka kiralık.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

mkmemory - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SES Dylan 150
    Arkadaşım, büyük geçmiş olsun. Çok üzüldüm okuyunca. İyiki kask ve koruman varmış. Arkadaşlar, normal trafikte (istanbul dışı) hala kask takmayanları görüyorum. Herkesi durdurup uyarmakda mümkün değil, şöyle logo gibi bişeyler yokmu iri bi şeyler motorumuza yapıştıralım, en azından görenleri soranları uyaralım.
    Sabah olsa da motora binsek.
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi :http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    geçmiş olsun!!....
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

resssan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway superlight 150
    Geçmiş olsun, cana geleceğıne mala gelsin diyeceğim ama bu durumda sana çarpan taksi şöförü mal sınıfına girdiğinden ona gelecek - bu da düz mantığın başka bir örneği gibime geldi neyse
    Keeway Superlight 150 :cherry:
    34 ED 0798 (namı-diğer "vın vın")

murat68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR

Taksi Sahibinin Adini ve Tlf Numarasini Bulduk!!!

Taksi Sahibinin Adini Ve Tlf Numarasini Bulduk

Arkadaşlar Herkese Tekrar Merhaba. Bana Yazdiğiniz Ve Ilgilendiğiniz Için Hepinize Ayri Ayri Teşekkür Ediyorum... Sağolun Varolun.
    şu An Tam Olarak Bir şey Düşünemiyorum Beynim Durma Noktasina Geldi. çok Uykum Var Uyumak Istiyorum Ama Hep O Kaza Da Ki Ses Kulaklarimda çinliyor. Bu Arada Bir şey Söylemeyi Unutmuşum Ilk Kaza Yazimda; Bana çarpan Taksinin Hiç Bir Frenaj Yapmadan Arkadan Girdiğini. Gece Motoru Olay Yerinden Almaya Gittiğimizde Yerde En Ufak Bir Lastik Izi Yoktu. Bu Da Herhalde O şehir Magandasinin önüne Bakmadiğinin Bir Başka Kaniti Olsa Gerek. Neyse Lafi Uzatmayayim. Bu Hiyarin Tlf Nu Elimde Aradim Bir Kaç Defa Ama Kapali Cep Tlf Nu... şimdilik Yarin Ola Hayrola Diyorum.

Gelişmelerden Sizleri Haberdar Edicem.
    Amann Dikkat Edin Bu Ayilara.

Sonsuz Saygilarimla, Murat

gcc_ondr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 2006-gara ilan
    geçmiş olsun kardeşim, dikkat dikkat dikkat, nerden bir kazmanın çıkacağı hiç belli olmuyor, etrafı iyi taramak lazım sanırım, umarım en kısa zamanda mutlu sona ulaşıp zararını tahsil edebilirsin, sana yüksek moral diliyorum

bir gün gelecek, gelecekte gelecek...B RH+

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler