Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Harley-Davidson Iron883

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Sportster Iron883
    Çarşamba günü 2. motorumu aldım forumdakiler taşlayabilirler çünkü 125 cc scooter dan 883 cc ye geçtim daha 13 km sürdüm fakat hiç yabancılık çekmiyorum yaşım genç eğitim de almıştım. yaşımdan daha olgun olduğumu düşünüyorum ki ailem bana bu motoru aldı. daha ceket alamadım yazlık ceket tavsiyeleri bekliyorum yazın deri giymek aşırı terletir mi nasıl bi çözüm yolu izlemeliyim yardımcı olursanız sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Çok güzel bir makine. Hayırlı olsun.
    Deri ceket kullanmadım ama kullananlar
    Yazın çok terletiyor diyorlar.

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Hareket halinde tekstil monttan çok farklı değil çok problem olmuyor ama durunca fena sauna gibi.

Hayirli olsun. Bende 150 cc kullaniyorum. Harley sportster 1200 dusunuyorum. Ancak tecrubem yeterli degil. O yuzden orta segment daha hafif bir motor ile tecrubemi arttirip sonra harleye gececegim. Senden ricam 883 iron ile ilgili bilgileri burada paylasman. Titresim, dehir ici kullanim zorluklari, yakit tuketimi. Bu arada Revit flatbush camel deri mont a bir bak begenecegine eminim.

Motosikleti
    Sportster Iron883
    Alıntı kaan32m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun. Bende 150 cc kullaniyorum. Harley sportster 1200 dusunuyorum. Ancak tecrubem yeterli degil. O yuzden orta segment daha hafif bir motor ile tecrubemi arttirip sonra harleye gececegim. Senden ricam 883 iron ile ilgili bilgileri burada paylasman. Titresim, dehir ici kullanim zorluklari, yakit tuketimi. Bu arada Revit flatbush camel deri mont a bir bak begenecegine eminim.
    ben 125 cc mondial znu kullandım 1200 km ardından bu motora geçtim sıkıntı çekmiyorum tabi motor ağır yapabilceğin haraketler daha kısıtlı ilk bayiden teslim aldığımda titreşim yoktu ama bugün biraz oldu nedense ama beni rahatsız etcek düzeyde değildi. şehir için 13 km için sıkıntı yaşamadım :D yakıt tüketimini de rodajdan sonra paylaşmak daha doğru olur sanırım ortalama 5 lt yakıyor sanırım sportster 1200 e göre forty-eight in kullanımı daha kolay olduğunu söyledi bayi bana bi ona da bak derim

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    Motorun hayırlı olsun iyi günlerde keyifle kullan.Kazasız belasız inşallah.
    Harley e revit camel vs montlarla binme . Harleye biniyorsan orijinal montlarından edin. tekstil seçmeni tavsiye ederim .trafikte motorundan çok ısı gelecek deri montla fena terlersin. Diger markaların cruiserlarından teknoloji ve motor kalitesi olarak çok geride olmasına rağmen Harleyin bir marka imajı var. Seçimi HD den yana yapmışın giyim kuşam ve aksesuarları da HD den al yarım yamalak olmasın.
    glock bunu beğendi.

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun, çok keyifli ve güzel bir motosiklet almışsınız. Ağırlık sebebi ile dönüşlerde dikkat etmeniz gerekebilir ve rampa-yokuş gibi alanlarda motosikletin kalkışlarına alışabilmek gerekebilir. Orjinal motor koruma demiri taktırmanızı tavsiye ederim ve HD'nin ayaklık mekanizmaları diğer motosikletler gibi değildir, biraz dikkat edilmesi gerekebilir. Ön fren tek disk olduğu için sert ve ani tepkilerde rota kaybı yaşanabilir. Kıyafet konusunda ise bencede Harley Davidson ürünleri kullanmanızı tavsiye ederim. Güle güle kullanın

Motosikleti
    Sportster Iron883
    orjinal koruma demiri ve kilitli depo kapağı taktırmıştım teslim almadan önce yazlık tekstil montlarından alıcam en kısa zamanda sabahları ve akşamları hava serin oluyo baya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)