Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

hussar'ımı sattım beat aldım, acaba doğrumu yaptım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı ferrari_tayfur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    evet arkadaşlar, sonunda servis yüzünden kanuni hussar scooterimi bugün sattım ve gene bugün gittim honda beat aldım, iyimi ettim kötümü kararsızım, ama pişman olacağımı sanmıyorum, hussar daha hızlıydı daha iri ve görüntüsü daha iyiydi, beat çok rahat konforlu ama yavaş gidiyor alışmam zaman alacak, yavaş gitmesinin nedeni bakım istiyor olabilir.. 60-70km ye razıyım honda olsun 60-70 bassın... servisten yana sıkıntı çekmem en azından.. sizce iyimi etmişim..
    bu arada hussar'ı 1.000 ytl ye sattım, beat'ıda 1.175 ytl ye aldım 3000km de. 2005 model 6 aylık motor, ama kullanan kişi beter kullanmış..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    kardes cok guzel yapmıssın honda hondadır. bak bende mondial 151rs aldım gercı ılk motorum ama keske bıraz daha dişimi sıkıp yamaha bws veya honda beat alsaymışım
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    aferin iyi halt ettin başına gelecekleri düşün şimdiden

motodelisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    anca bu kadar olur,üzme kendini........alkııışş

Motosikleti
    CBR 1000RR
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı
    aferin iyi halt ettin başına gelecekleri düşün şimdiden
    BAŞIMA NE GELEBİLİRKİ..?

Motosikleti
    Seyhan 125
    bir kranka min 250 lira verceksin bişi olursa
    yada bir fara bi dünya para kazada
    garanti yok debriyaj balatalarına falan gömülcen bi dünya para
    bende zamanında senin yediğin halta benzer bi halt yedimde ordan biliyorum

Hussar hızlı mı? Aaaa? Benim neden haberim yok!! Abi bırak yaw , kanı gibi gidiyor! Hantal bi makina...Evet görüntüsü birçok motora göre heybetli , ama çok ağır bir çekişi var...

Motosikleti
    CBR 1000RR
    hussar son hız olarak hızlı beat a göre,
    hussar ile 100-110 yapıyordum beat ile denedim 70-80 de kaldı, ama satan arkadaş ben böyle ayarlattım demişti istersen hızını arttırabilirsin demişti, onun dışında honda çok konforlu kalıyor hussara göre, hussar çok titretiyordu, çok da ses çıkarıyordu..

kran'ka 250 ytl vereceksin diyen arkadaşım... kanuni ne kadar istiyor biliyormusun, ben hussar, arkadaşım today ile motorları servise verdik today kullanan arkadaşın değişeni daha fazla olduğu halde fiyat olarak benimkinden %40 daha ucuzdu.
    örnek: yağ 9 ytl (today)
    yağ 15 ytl hussar
    hava filtresi 7 ytl today
    hava filtresi 15 ytl hussar.. vs. vs.
    hee birde honda serviste ön far 1.50 ytl..

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    kardeş çok iyi yapmışın bu arada senin aldığın betta ayarsızlık var çünkü beat activanın daha hızlısı beygir gücü yüksek hussarı falan koyup gitmesi lazım ve bişey daha sana katılıyorum honda parçaları çok ucuz bende de honda var krank bilyaları krank kolu içindeki bilyası contaları pulları sekmanı yağı işçiliği debriyaj ayarını toplam 125 ytl ye yaptırdım
    CBR 125 R

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı
    Hussar hızlı mı? Aaaa? Benim neden haberim yok!! Abi bırak yaw , kanı gibi gidiyor! Hantal bi makina...Evet görüntüsü birçok motora göre heybetli , ama çok ağır bir çekişi var...
    Sen kaç yapsın en fazla?? Benim motor 1080 kmde...En fazla 115km yaptım ben ...Servis dediki 2500-3000km den soora getir ayarlarını yapalım 120km yapar dedi..Benim ki 2005 model..Belki lastiklerdende hızlı gidiyodur.Lastik 13jant olduğu için
    0 Rh (+)
    06 - 09

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ferrari_tayfur adlı üyeden alıntı
    hussar son hız olarak hızlı beat a göre,
    hussar ile 100-110 yapıyordum beat ile denedim 70-80 de kaldı, ama satan arkadaş ben böyle ayarlattım demişti istersen hızını arttırabilirsin demişti, onun dışında honda çok konforlu kalıyor hussara göre, hussar çok titretiyordu, çok da ses çıkarıyordu..

kran'ka 250 ytl vereceksin diyen arkadaşım... kanuni ne kadar istiyor biliyormusun, ben hussar, arkadaşım today ile motorları servise verdik today kullanan arkadaşın değişeni daha fazla olduğu halde fiyat olarak benimkinden %40 daha ucuzdu.
    örnek: yağ 9 ytl (today)
    yağ 15 ytl hussar
    hava filtresi 7 ytl today
    hava filtresi 15 ytl hussar.. vs. vs.
    hee birde honda serviste ön far 1.50 ytl..
    Beat ile today in servis ücretleri, yedek parça fiyatları aynı olamaz. Öyle sanıyorsan sonra yanılmayasın. Senin yeni honda her halükarda kanuniden fazla fiyat çıkaracaktır. Servisi iyi ise çok önemli değil bence.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    Seyhan 125
    ehe todayla nasıl hüssarı karşılaştırdın

neversoft - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joyride200
    arkadaşlar ben yamacparasutu sporuyla uğrasıyorum.burda uçtuğumuz tepe 720 metre.ve inanılmaz dik bir yol var tepeye.benim iri yarı pilot arkadaşım ,komşusuyla birlikte honda beat 'e atlayıp zirveye çıkınca helal olsun demekten alıkoyamadım kendimi.paraşüt de nerden baksanız 20 kilo.1 ramzey 125QMCT birde beat gördüğüm motorlar dağda..walla bu durumda arkadaşa iyi yapmışsın demekten başka diceğim bişe yok

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler