Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Adem80 İLE R1

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulen adem abi ne adamsın. adam R1i begenmıyor ya şaka şaka ne demek ıstedıgını anladım abı. yanı dedıgın gıbı yer ucagı. konfor pek beklememek gerek ama ucak dendı mı konfor falan da akla gelıyo neyse hadi bakalım hayırlı 'uğurlu ' olsun abi.

2002 yamaha R1 de cix oldu profile senin
    sağol arkadaşım. Tadına bakıyoz işte. Sonra binmedik yahu şuna, nasıl makine acaba? Demiyelim değilmi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    vay adem kardeşim hayırlı olsun demek en son beni geçebilecek bi motor aldın
    evet beyler adem R1 macerası aslında benim bodruma gitmemle başladı
    bu adem yumurtasında 2 tane hurda titan vardı 2 side modiyeli oynanmamış yeri kalmamış bu motorlarla benim ybr yi geçeceğini sanıyordu fakat büyük hayal kırıklığı yaşattım kendisine
    o gün kafaya koymuş aslında titan ı satıp r1 almayı ve de dediğini yapmış
    kendisinin unatamadığı gününde bi resmini atayım
    yalan söylüyorum sanmayın sonra

Tsubasa ve adem80 bunu beğendiler.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    senin yumurtaların sağolsun fatih bende yamaha aldım. Senin yebere den biraz büyükçe. Artık wolf hariç 125 cc almam, binmem. R1 i satınca 250 cc ekonomik bişey düşünüyorum. O bana yeter. Bu fazla gelir. Alim le biniyoruz beraber. titanlara laf yok. Ben yıllarca sorunsuz bindim onlara. Teşekürler fatih. Allah sana ve herkese gönlünden geçen motoru versin inşallah.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay adem kardeşim hayırlı olsun demek en son beni geçebilecek bi motor aldın
    evet beyler adem R1 macerası aslında benim bodruma gitmemle başladı
    bu adem yumurtasında 2 tane hurda titan vardı 2 side modiyeli oynanmamış yeri kalmamış bu motorlarla benim ybr yi geçeceğini sanıyordu fakat büyük hayal kırıklığı yaşattım kendisine
    o gün kafaya koymuş aslında titan ı satıp r1 almayı ve de dediğini yapmış
    kendisinin unatamadığı gününde bi resmini atayım
    yalan söylüyorum sanmayın sonra

http://g1303.hizliresim.com/17/1/km3js.jpg
    adam king :D geçer deler gider valla adem abi fatih seni..
    adem abi r1 sana gitmez, sebebi sen hep dip gaz gitcegin için baya bi redline yaparsın motor ikiye ayrılır en sonda
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin yumurtaların sağolsun fatih bende yamaha aldım. Senin yebere den biraz büyükçe. Artık wolf hariç 125 cc almam, binmem. R1 i satınca 250 cc ekonomik bişey düşünüyorum. O bana yeter. Bu fazla gelir. Alim le biniyoruz beraber. titanlara laf yok. Ben yıllarca sorunsuz bindim onlara. Teşekürler fatih. Allah sana ve herkese gönlünden geçen motoru versin inşallah.
    sana 50 kere dimiştim adem bak al bi yamaha gez doya doya sende akıllandın bak döndün yamaha ya

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam king :D geçer deler gider valla adem abi fatih seni..
    adem abi r1 sana gitmez, sebebi sen hep dip gaz gitcegin için baya bi redline yaparsın motor ikiye ayrılır en sonda
    doğru tespit. Virajlarda, kalkışlarda, rampa yukarı, rampa aşa her yolda tokatladım. Düz yol hariç. Düzde geçtim diye kasılıp duruyo fatih motorumun azizliğine uğradım düzde. 110 na çakılıp kalıyodu. Fatihin motoru daha hızlıydı düzde. Beni tokatlamasının benim sürüş ustalığımla bi alakası yoktu. Motor yüzünden. Tork vardı, hız 110 da kalıyodu. Neyse.
    R1 öyle gaz vererek ortadan 2 ye yarılmaz. 300 le biyere girersen yarılır ortadan. 2-3 saniyelik bir, iki red yapmak 1 litre benzine mal olabilir. Yapmam öyle şey

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:50 ----------

sana 50 kere dimiştim adem bak al bi yamaha gez doya doya sende akıllandın bak döndün yamaha ya
    yamaha yı satıp yağ yakan honda mı alsam acaba? fatih, cbr 250, inzuma 250, sym wolf 250 hangisi? Benim için konfor önemli. Ona göre yorumlarsan sevinirim. R1 i satınca tabi.

Motosikleti
    Demir At
    doğru tespit. Virajlarda, kalkışlarda, rampa yukarı, rampa aşa her yolda tokatladım. Düz yol hariç. Düzde geçtim diye kasılıp duruyo fatih motorumun azizliğine uğradım düzde. 110 na çakılıp kalıyodu. Fatihin motoru daha hızlıydı düzde. Beni tokatlamasının benim sürüş ustalığımla bi alakası yoktu. Motor yüzünden. Tork vardı, hız 110 da kalıyodu. Neyse.
    R1 öyle gaz vererek ortadan 2 ye yarılmaz. 300 le biyere girersen yarılır ortadan. 2-3 saniyelik bir, iki red yapmak 1 litre benzine mal olabilir. Yapmam öyle şey

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:50 ----------

yamaha yı satıp yağ yakan honda mı alsam acaba? fatih, cbr 250, inzuma 250, sym wolf 250 hangisi? Benim için konfor önemli. Ona göre yorumlarsan sevinirim. R1 i satınca tabi.
    r1 aldınız tarladan benzin kuyusu buldunuz herhalde adem abi? yakıyor mu 100 de 7 8 litre ?
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    adem düzde nasıl ama yanından geçip gidiyordum ilerde durup seni bekliyordum
    len oğlum bende motoru değişeceğim ama kıyamıyorum ne marka bakarsam bakayım ya benzin çok yakıyor ya parça pahalı ya 2.eli yavaş yada yetkili servisi dandik
    şuan için ybr yi satmayı aklımdan çıkardım belki
    gelirse honda cb 125 ace alırım
    adem80 bunu beğendi.

Motosikleti
    Demir At
    şaka yapıon demi?
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    crf 1000L + dio

kanka bu motorların içinde en konforlu inazumoş tur
    hem çift silindir hemde dik oturuş pozisyonundan dolayı
    sym suzukinin yanında biraz daha sesli çalışıyor ve oturuş pozisyonu race gibi

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    r1 aldınız tarladan benzin kuyusu buldunuz herhalde adem abi? yakıyor mu 100 de 7 8 litre ?
    benzin ışığı yanınca 12.5 litreye falan doluyor. 200-225km gidiyor bukadar benzinle. Ama daha hiç ölçmedim. Uzun yolda daha az yakabilir.

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    abi hayırlu uğurlu olsun
    Güvenebileceğimiz tek gözler, kendi gözlerimizdir.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    adem düzde nasıl ama yanından geçip gidiyordum ilerde durup seni bekliyordum
    len oğlum bende motoru değişeceğim ama kıyamıyorum ne marka bakarsam bakayım ya benzin çok yakıyor ya parça pahalı ya 2.eli yavaş yada yetkili servisi dandik
    şuan için ybr yi satmayı aklımdan çıkardım belki
    şaka yapıyon herhalde. O motor 80 ni geçmez. Ben 3 model arasında kararsızım. Yukarda yazdım.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    şaka yapıon demi?
    tabikii şaka
    ama cb 150r gelirse gerçekten alınacak motor duke ayarında bi motor yapmış honda işçilik kalite akıyor motordan
    yani ybr yi satarım 2 dakkada

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    kanka bu motorların içinde en konforlu inazumoş tur
    hem çift silindir hemde dik oturuş pozisyonundan dolayı
    sym suzukinin yanında biraz daha sesli çalışıyor ve oturuş pozisyonu race gibi
    tamam. İnzuma o zaman. Ama daha çok var. Beklicez biraz.
    APALA arkadaşım teşekürler.

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çiceğim hayırlı olsun len nerden topluyon bu paraları bende toplamaya geleyim motorları üçledin

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çiceğim hayırlı olsun len nerden topluyon bu paraları bende toplamaya geleyim motorları üçledin
    sağolun. Galiba irfan abim size abi demişti. Yani ben irfan abiden küçük olduğumdan benden hayli hayli büyüksün. 2005 titan kayınçonun. Mayısta gelecek, teslım edicem. Wolf kalacak r1 le. Para için çook çalışmak lazım abi. Veya kafayı çalıştırmak yeterli oluyor.
    piyanist_irf bunu beğendi.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    ademim kırık yumurtam , ne ulen o motorun hali öle her tarafı leş çamur pislik içinde tarlada çift mi sürdün yoksa şaşkın ! de get bi su tut şu motüre

kardeşim her zaman söylerim sen durumu çözmüşsün zaten çoktan aman diyim bir anlık gaza gelmeyle gazı fazla açmaya kalkma yoksa kanat takmadan uçarsın bak dimedi dime

hayırlı olsun kazasız kedersiz inşallah , artık bu taraflara gelirsin heralde demi ;? ne olcek 2 saatlik yol senin için hem belki bi tur bileme pinerim kimbilir

şu fatih adamına söle kırsın dizini otursun ybr sinin dibine , fazla salçalamasın r 1 e
    adem80 bunu beğendi.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    abi bodrumun yolları hele yalıkavak, gümüşlük tarafları yol yol değil, çamur deryası. Güne yüzlerce kamyon geçiyor. Asfalt toprağa gömüldü resmen. Marina inşaatı var. Yani yıkıyorum, evden çıktığımda bikaç km de yıkanmamış gibi oluyor. Yıkama aletım bile var. Basınçlı, bosch marka. Adını bike koydum. Adı söktürgit abi bunla geleceme uçakla 10 da bir fiyatına gelirim. Çok yakıyo. Bunu satıp ilerde 250 cc düşünüyorum. Onla gelirim belki. Hem f54 fatihe iade-i tokat hemde sizin gibi gönül dostlarını ziyaret ederim. Çok teşekürler, becerikli ellerinden öperim abi.
    piyanist_irf bunu beğendi.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar. R1 deneyimlerimi yazacam. Öncelikle yolda altındaki motora göre muamele yapan motorcu arkadaşlar, siz insanmısınız? Yolda gördüğüm motorların % 95 i bana korna yapıp selam verdi. Bu oran benim wolfta tam tersi % 5. En çok buna şaşırdım. Ve çoğuna selam bile vermedim. Bana göre motoruna göre muamele
    gelelim sürüş deneyimime. Sürmeyen bilemez 165-170 hp nin gücünü. Gazı kesinlikle 4/1 den fazla açamıyosun. O halde bile 3 te asfaltta pati atıyor. Konfor yok.kollarım, omuzlarım, ellerim ağrıdı. 20 km kadar sürdüm zaten. Öne çok yatık sürdüğünden kafayı daima kaldırmak lazım geliyor yolu görebilmek için. Boynumda ağrıdı. Takımlar depoyla aranda eziliyor. Ne yaparsan yap bundan kurtuluş yok.konfor yok. Adneralin çok. Yer uçağı gibi bişey. Gaza ufaktan dokunmakla 2-3 sn yede 100 ü görüyosun. Beğendinmi derseniz, benim wolfe binince uzun bi ooohh çektim. Bu arada pek basmadım. En fazla 130, 140 falan. İlk sürüş için fazla bile. Pek binmem heralde buna. Ben basarım duramam. 250 cc bana ideal. Motor 2002 model, 55 binde. Bunu 1 yıla kalmaz satarız. Sürerken pek zorlandığım söylenemez. Ama kesinlikle çok güçlü. Tecrübesiz adam binemez. Binerse düşer. Soracağınız bişeyler olursa sorabilirsiniz.

buydu sanırım adem abi

adem hayırlı olsun

yazına çok güldüm yaa

demek selma veriyor çakallar
    adem80 bunu beğendi.
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)