Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni Motorumun Kaporasını Verdim; BMW K1300R Special Edition :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya şimdi konuşturtma beni, biraz objektif bak bakalım Agusta beğenilmeyecek motosiklet mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:26 ----------

Bmw'nin teknolojisine diyecek lafım yok, Allah için...
    quickshift bile konulmamış Corsacorta'ya, neden bilemiyorum,
    extra takılabilen bir aparat ama ne derece sağlıklı olur mechul.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:31 ----------

bugün çıktım bu arada hava güzeldi, günlerden beri...
    2. binişim oldu yaklaşık 50 km kullandım, diğerine nazaran Corsacortayla daha güzel yatıyosun virajlarda ön takımı oldukça iyi
    ve kısa strok olduğu için kafayı çok dikiyor (kontrollü şekilde) tc'yi kapatınca çok daha agresif...
    sadece 2-3 kez 1.viteste stop etti giderken (debriyajı sıkıp ara gaz verirken) - (kalitesiz benzinden kaynaklandığını düşünüyorum)
    depoda az benzin vardı zaten site içinde turlayıp bitirince depoyu fulledim 97 oktan, canavar gibi oldu namussuz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Naked :)
    Bir konuşsana merak ettim ne diyecen Kardeş zevk meselesi ben istesem alırdım, nerdeyse alıcaktımda biliyorsun. Sallamıyoruz yani bir yerlerden. Bana racinglerin hepsi aynı geliyor kusura bakma. Üstelik bu motorun genel tasarımı da biraz eskidi artık. Bir mimar olarak burun kısmını da pek sevmiyorum. Bunlar benim kişisel görüşlerim. Alınma sakın ama Alman tasarımı kaba diyen sensin. Bari ben de gerçek düşüncelerimi söyliyim dedim. Ayrıca sıralamalarda bmw s1000rr silip süpürüyor biliyorsun. Yani herşey tasarım değil. Böyle hizlı birşey alınacaksa sadece görüntüye bakılmaz biliyosun. Yoksa bmw alan adamda agusta alabilir mantıki olarak. Kısacası zevk meselesi beni heyecanlandırmıyor şahsen. Ama genel olarak iyi görünüyor tabiki.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:36 ----------

Ben tarz değişitirmiş biriyim bunu da düşün hesaba kat glock kardeş. ;)

Konuşmama gerek kalmadı bak bak baakkk!! Parladı hemen
    yaa! ÖFFF!!!! takılıyoruz be! iyi tamam anladık, BMW EN GÜZELİ... senin motosikleti beğenmiştim ayrıca, ama genel olarak Alman hatları italyanlara göre kabadır, amerikalılar da en kabasıdır...
    S1rr'a gelirsek eğer artık onunda pabucu dama atıldı D.Panigale S var...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:42 ----------

bende birçok tarzda motosiklete binmiş birisiyim, luthier76 kardeşşş
    mimar olmasamda, bir estetik ve bir zevk anlayışım vardır.

Motosikleti
    Yok ya parlamadım valla billa Neden kızıyım yaw. BMW en güzeli demedimki. Ama bana şu an en güzel görünen o açıkcası. Başkası beğenmez eyvallah Ayrıca bmw fanatikliğim de yok benim. Beğendim aldım işte. Güzel motor işte bin tadını çıkar. Dikkat kendine Allah korusun. Panigale gerçekten güzel görünüyor. Ama hani çok güzel kızlar vardır, konuşmaya başladımı kaçarsın onun gibi sanki

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:55 ----------

Herkesin bir estetik anlayışı vardır. Ama işi tasarım olanların bakış açıları farklı olabilir "kardeşşş" ( ne de olsa büyüğüm ;))

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:58 ----------

Neyse sen alınmaya başladın şu civata olayından beri Öperim seni yanaklarından. Gayet de güzel motorun var. s1rr dan güzel olduğu kesin.Dikkatli ol kullanırken. Kaza adam seçmiyor biliyorsun...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:06 ----------

Hadi bana iyi uykular. Yaşlılık işte
    glock bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    hocam daha iyi bilirsin ama motor işi bekar adam işi..ben gün sayıyom okullar kapansın da, hatun memlekete gitsin içim rahat bi şekilde bineyim diye...sen bi de yeni evli olacaksın bilmem bırakıp gidebilir misin aklına esince...yengeyle birlikte giderseniz o ayrı tabi...

allah bi yastıkta kocatsın...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:15 ----------

Alıntı glock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya şimdi konuşturtma beni, biraz objektif bak bakalım Agusta beğenilmeyecek motosiklet mi?
    http://img441.imageshack.us/img441/4785/img1066w.jpg[COLOR="Silver"]
    hocam ben anlamam ama madem sordun söyleyeyim..hoş bana da sormadın ama tip olarak benim gözüme göre yamaha R1 çok daha estetik duruyo...teknik özelliklerini göz ardı ediyorum tabi...

senin motosikletinde fena sayılmaz kararsız kalmış olsanda, en sonunda en güzel kararı verdin, zevkine lafım yok, Bmw'ye binecek olsam bende aynı motosikleti alırdım EMİN OL, SAMİMİ söylüyorum. Gönülden Hayırlı Uğurlu olsun.
    Senin de kazasız belasız günlerde kullanmanı diliyorum, üzücü haberini almak-görmek-duymak istemem!
    abi-kardeş-büyük-küçük bir kenara, dostluğumuz bakidir!

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:19 ----------

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam daha iyi bilirsin ama motor işi bekar adam işi..ben gün sayıyom hatun okullar kapansın da hatun memlekete gitsin içim rahat bi şekilde bineyim...sen bi de yeni evli olacaksın bilmem bırakıp gidebilir misin aklına esince...yengeyle birlikte giderseniz o ayrı tabi...

allah bi yastıkta kocatsın...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:15 ----------

hocam ben anlamam ama madem sordun söyleyeyim..hoş bana da sormadın ama tip olarak benim gözüme göre yamaha R1 çok daha estetik duruyo...teknik özelliklerini göz ardı ediyorum tabi...
    R1'de güzel tabiki! Hatta japon Süpersportlar'da sele altı egzos geleneğini sürdüren tek motosiklet R1
    bu iş zevk, saplantı, ilgi, alaka, merak, hevesle vs.vs. bağlantılıdır... Bana göre bütün dev markalar Bmw-Ducati-Mv Agusta-Aprilia-Suzuki-Yamaha-Honda-Kawasaki-Harley Davidson ve birçoğu...
    özel ve güzel motosikletler üretiyor. Ben motosikleti seviyorum, motosikletimi ayrı seviyorum.

İbrahim Büyükcevher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    transformers filmindeki oyuncaklara benziyor...az sonra harekete geçip şekil değiştirecek gibi...çok tahrik edici...üstüme bin bas gaza diyor sanki...güle güle kullanın...kazasız belasız...süratsiz...
    glock ve luthier76 bunu beğendiler.
    Biz harama meylederiz korkusuyla helalin onda dokuzunu terkederdik (Hz.Ömer)

doğru olsam ok gibi, yabana atarlar beni...eğri olsam yay gibi, elde tutarlar beni...

Motosikleti
    Erro o konuda haklısın. Ama hatunlar zaten herşeye engel değilmidir. Kendine ayıracağın vakti onlarla paylaşmak zorundasındır. Ne yapalım birlikte takılırız genelde. Aslında ben motorda artçı sorumluluğu almak hiç istemem, heleki eşim yani. Ama uydurucaz bir kılıfa artık.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:55 ----------

Deniz bu arada bir önceki agustandan çok daha iyi görünüyor rengi. Ben de çok kırmızı seven biri değilim ama motora güzel bir hava katmış. Ayrıca italyan kırmızı olmalı

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:58 ----------

En güzel motor senin yeahhhhh !!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:03 ----------

Bunun yanına bi lambo yakışır. Garajında bi de lambo görmek isteriz forumcak

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:40 ----------

Bugün motoru dışarı çıkarıp sizin için birkaç foto çektim. Bu kadar sayfa boş konuşmuş olmayalım Telefonla çektim. Kusura bakmayın artık

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    glock ve yashukawa bunu beğendiler.

Maşallah, hemen bir tank pad yapıştır!
    egzosuda gayet güzel! motor bloğu çok aşağıda kalıyor, demek ki ağırlığı aşağı vermişler.

Motosikleti
    Tank ped lazım evet. Ağırlık hissi olarak son kullandığım 600 lük motordan pek farklı hissetmedim. Depo boş sayılır şu anda ama dolu olsada pek farkedeceğini sanmıyorum.

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    sen de aldınya kendim aldım kadar sevindim...neydi o aylar süren kararsızlık...ben gördüm,kaç para bu,şu kadar olur mu...tamam aldım dedim...vallahi bu kadar kısa sürdü...adam bile şaşırmıştır sanırım
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

Motosikleti
    Seçenek çok olunca seçmek zor oluyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:16 ----------

Aslında kullanacaktım bugün ama Allah korusun bişey olur düğünden önce diye vazgeçtim

fren hidrolik kaplarına uyuz oluyorum!!! idrar kabı gibi duruyor, Corsacortaya da idrar kabı gibi koymuşlar, öncekinde öyle değildi...
    ben kamufle etmek için şöyle birşey alıp, taktım...

Belki ilerde rizoma oil caps alınabilir...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:20 ----------

sen yinede deponu fulle, yetkiliyede sor bakalım 97 mi 95 oktan mı?

Grhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Motorunuza kavuşmuşsunuz nihayet. Hayırlı olsun. Yandan önden görünüşü avına saldırmaya hazır leopar gibi. Kuvvetli ve yırtıcı. Allah kazasız, belasız, hayırlı sürüşler nasip eder inşallah. Ama motorun ne kadar iyi olursa olsun (aman dikkat) her zaman en önemlisi bir sonra ki güneşin doğuşunu görebilmek...
    Dumanla haberleşmeye son.
    Her yer DUMANSIZ HAVA SAHASI

Motosikleti
    Bence çok rahatsız edici değil ya. Alıştık her motorda öyle işte. Benzini sormadım sorayım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:29 ----------

Alıntı Grhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorunuza kavuşmuşsunuz nihayet. Hayırlı olsun. Yandan önden görünüşü avına saldırmaya hazır leopar gibi. Kuvvetli ve yırtıcı. Allah kazasız, belasız, hayırlı sürüşler nasip eder inşallah. Ama motorun ne kadar iyi olursa olsun (aman dikkat) her zaman en önemlisi bir sonra ki güneşin doğuşunu görebilmek...
    Teşekkürler. Hayat dersini de almışsız bu arada Tabiki mal mülk geçici şeyler. Sağlık olsun yeterki...

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konuyu yine gorunce, yahu gunler oldu, insan bir resim koymaz mi hala? diye basacaktim ki fircayi, gorunce sinirim gecti
    Tekrar hayirli olsun, yeni motorun, bir kac gun sonraki yeni hayatin

Motosikleti
    Teşekkürler lucas...

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    41 kere maşallah, kazasız belasız keyifli sürüşler...

Motosikleti
    Teşekkürler erginturhan

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Tekrar hayırlı olsun... Herşey gönlünüzce olsun diyorum

Ve buradan BMW yetkililerine sesleniyorum; şu görünümdeki bir motora parıl parıl parlayan krom egzoz hiç olmuş mu

Ankarada ne taraflardasınız, sormamda mahsur yoksa? Belki işim düşer ise geçerken motoru görebileceğim bir yer var mı diye soruyorum
    #sürenadam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)