Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 61415161718 ... SonuncuSonuncu

Üyelerimizden Murat Oygur'u kaybettik. Başımız Sağolsun...

Motovento
    REKLAM ALANI
    istburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hepimizin başı sağolsun çok üzüldüm
    Drift Religion
    fatih şubesi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cbr 125r
    başımız saolsun. ALLAH rahmet eylesin ailesine ve yakınlarına sabır versin. yeter artık MURAT lar ölmesin ne olur farkedin biziiiiii
    4 TEKER BEDENİMİ 2 TEKER RUHUMU TAŞIRR. DeLi RüZgArr.

Motosikleti
    :)
    Allah rahmet eylesin, ailesine sabır versin...
    :rendeer: [COLOR="Red"][B]Herkes insanlığı değiştirmeyi hayal eder; ama kimse kendini değiştirmeyi düşünmez.[/B][/COLOR] :rendeer:

Motosikleti
    '09 CBF 150 Siyah '06 TransAlp Siyah
    Alıntı Ümit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine söylenecek bişey bulamıyorum..

İnanası , kabul edesi gelmiyor insanın..

Allah rahmet eylesin...

Yeni motoru pek uygun gelmemişti ona.. :(
    allah rahmet eylesin belki tanımıorum ama sonuçda oda kardeşimiz oda motorcu mekanın cennet olsun murat abicimmm nur içinde yat
    Motor Kullanırken doğayı izlemeye kalkarsan doğanın bir parçası olursun :)

lord61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Transalp
    ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olur inşaallah
    akrabalarınada sabır vermesini dilerim yüce ALLAH tan

arkadaşlar azami dikkat edelim lütfen
    Ölümüm vatanım için olacaksa,Topragimda BORDO-MAVI güller acacaksa,
    Fatiha'dan sonra Trabzonspor Marşı okunacaksa,Mezar taşımda TRABZONLU dogdu TRABZONLU öldü yazacaksa,Varsin böyle ölüm hoşgelsin....

ERYİLMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R1 06
    allah rahmet eylesin, başımız sağolsun
    DRİFT RELİGİON

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı RoLa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum baş sağlığı diliyosun anladıkta neden reklam yapıosun??

bu taziye topiği senin reklam yapman için açılmadı

bende onu merak ettim

Bencede hiç etik değil bu davranışburada bir kardeşimizi kaybetmenin acısı içindeyken bu tip '' çıkar '' linkleri ile canımızı sıkma lütfen Murat ile ilgili bir şeydir diye tıklıyorum neçıkıyor Bom B....birşeykusuruma bakmayın arkadaşlar
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CBR600F,Kanuni Windy S
    Adalet Yok Ceza Yok Nasıl Bir Memleketteyiz Ya Lanet Olsun,bu Motosikletlere Niye Trafikte Böyle Davranılıyor.niye Otomobil Sürücüleri Hep Haklı Oluyor....lanetttttttttttttt Olsun Böyle Işe

Motosikleti
    kymco super 8
    evet son kez hatırlatmamı yapıp cıkıyorum dostlar motorseverler murat abimizi yakından tanırdım oda caddebostana gelir giderdi ve simdi son gorevimiz için 11-30da caddebostan migrosun ordaki potalarda toplanıp cenazeye teker dondurcez gelen olursa ordayız telefonum 0545 741 10 60 saygılar....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Allah rahmet eylesin. çok üzüldüm ya

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Allah (c.c.) Rahmet eylesin. Her ölüm erken ölümdür. Allah (c.c.) kalanlara sabır versin.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    Jinlun 250-5
    İkitekere gönülden bağlı olan herkesin başı sağolsun.
    Toprağı bol, mekanı cennet olsun...

Acımızı Paylaşan Herkese Teşekkür Ederim

selamlar ben Rahmetli MURAT ın izmirdeki amcaoğluyum sizlere teşekkür edebilmek için üye oldum.

Gerçekten acımız büyük çünkü bu bizim ailenin yaşamış olduğu ilk kayıp ve çok acı bir kayıp genç yaşta ailemizin çılgın çocuğunu kaybettik.

Hepimizin başı sağolsun.

Alper UYGUR

Motosikleti
    kymco super 8
    Alıntı auygur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar ben Rahmetli MURAT ın izmirdeki amcaoğluyum sizlere teşekkür edebilmek için üye oldum.

Gerçekten acımız büyük çünkü bu bizim ailenin yaşamış olduğu ilk kayıp ve çok acı bir kayıp genç yaşta ailemizin çılgın çocuğunu kaybettik.

Hepimizin başı sağolsun.

Alper UYGUR
    tekrar basınız sagolsun uzuntunuzu butun kalbımızle paylasıyoruz

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    daha önce de yazmıştım ama arkadaşımızın ve motorunun fotoğrafını görünce tekrar yazmak istedim. Başımız sağolsun
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

delipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vulcan (maket uzaktan kumandalı) :)

ben cenazeye gelemicem...

dün geleceğim diye yazmıştım ama... olmuyor ya.. ayaklarım gelmiyor... Pc başında topiği okuyorum, yaw gidim diye kalkıyorum yerimden yok olmuyor gitmim diye tekrar oturuyorum.. Orada annesini babasını sevenlerini görürsem psikopata bağlarım diye korkuyorum.. Necdet in vefatından bu yana 1 senenin üstünde geçti ben ancak motora geçen hafta binebildim şimdi bugün cenazeye katılırsam orada ailesini görürsem kendi ailem gelecek aklıma; kızım , annem ,ablamm , sevenlerim...

geri kalanlar için acı bazen kaldıramayacakları kadar büyük olabiliyor.. onlara haksızlık ediyoruz gibi geliyor böle anlarda...

Siteden katılım gösterecek arkadaşlara allah sabır ve dayanma gücü versin. ve gerçekten ecel ne kadar yakınımızda bilmiyoruz.. benden yana bi hakkınız varsa helal olsun.. Sizlerde bana hakkınızı helal ederseniz sevinirim (İçinizden)
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

muratq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600F
    Allah rahmet eylesin,başımız sağolsun.

delipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vulcan (maket uzaktan kumandalı) :)

Hepimizin başı sağolsun.

Alper UYGUR
    başınız sağolsun.. hiç kolay değildir biliyorum.. Allah dayanma gücü ve sabır versin...

İNNA LİLLAHİ VE İNNA İLEYHİ RACİUN...

Elhamdü lillâhi rabbil’âlemîn. Errahmânirrahîm. Mâliki yevmiddîn. İyyâke na’büdü ve iyyâke neste’în. İhdinas-sırâtal müstekîm. Sırâtallezîne en’amte aleyhim gayrilmagdûbi aleyhim ve leddâllîn.

AMİN
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

Kapı Çalar...

Kapı Çalar...

[20.02.2003] [Denemeler]

Kapı Çalar...
    Sabahın erken saatlerinde... Açarsınız. Sütçünüzdür gelen. Sütçünün litreliğinden kabınıza dökülen beyazlıkta sabahın güzelliğine kavuşursunuz. Gözünüzde pırıl pırıl bir sabah kahvaltısı canlanır. İçinizden " Bugün kahvaltıyı bahçede yapayım" diye geçirirsiniz...

Kapı Çalar...
    Gelen postacıdır. Kucağında büyükçe bir paket. Uzattığı kağıda imza atarsınız. Daha önceden ısmarladığınız kitaplara kavuşmanın sevincini yaşarsınız. Zaten tatilde olduğunuzdan bu kitaplara çok ihtiyacınız vardır. "Artık canım sıkılmayacak" deyip keyiflenirsiniz. En çok merak ettiğinizi alıp şezlonga uzanırsınız..

Kapı Çalar...
    Kapıya koşarsınız. Yıllardır görmediğiniz bir dost gelmiştir. Sevinirsiniz. Sohbetleriniz saatler boyu, hatta bütün gün sürer. "Yaşamak ne güzel" dersiniz içinizden. Hele böyle dostlar varken..

Kapı Çalar...
    Dürbünden bakarsınız. Kimseyi göremezsiniz. Dönüp yeniden koltuğa gömülürsünüz. Bir daha çalar. Bakarsınız, yine kimse yok, tam o sırada bir daha çalınca kapıyı açarsınız. Komşunuzun oğlu, elindeki sopayla zile uzanmakta. Meğer tuzları bitmiş. İçeriden tuz getirirken kendi kendinize söylenirsiniz. "Elbette göremem. Keratanın boyu bir metre.."
    Bu küçük hadise neşelendiriverir ortalığı....

Kapı Çalar...
    Düşüp bayılacak kadar şaşırırsınız. Askerdeki oğlunuz haber vermeden izne çıkmıştır. "Oğlum benim.." diye hasretle kucaklarken gözyaşlarınızı zaptedemezsiniz. Mutluluğunuz oğlunuzun izni kadar uzar...

Kapının her çalışında sanki mutluluğa koşmaktasınız. Huzur tüter gözlerinizden. Her sessizlikte kulaklarınız zil sesi arar...

Ve kapı çalmaz.
    O gün en büyük misafiriniz gelir. Adeta kapıyı kırmıştır. Alıp gider sizi, şaşırırsınız. "Niye haber vermedi?" diye içinizden geçirirken; "Doğduğundan beri zile basmaktayım" der.

Bir şeyler söylemek istersiniz o an. Ama o andan sonra diliniz dönmez.

Ölüm sessiz sedasız gelivermiştir...
    Gön:Murat Oygur

2003 te yamış oldugu yazııı kardeşimin

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P

Hepimizin başı sağolsun.

Alper UYGUR
    başımız sağolsun
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
16. sayfa BirinciBirinci ... 61415161718 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)