Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ankaradan selamlar...!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    murat0642 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Slm ben ankaradan murat . Henüz bir motorum yok . Temmuzda ehliyetimi alacagım . Ondan sonra da bi scooter düşünüyorum . Ankaradan arkadaşlar ulaşırsanız sevinirim...!!!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    hoşgelmişsin
    ankaralılar burada;

http://www.motosiklet.net/forum/mt-i...let-grubu.html
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Hoşgeldin Birader... Buluşmalarımıza bekliyoruz...

Abi, Ankara'lılar burada diye yol göstermişsin ama seni göremiyoruz aramızda...

murat0642 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cok saolun inş . motorumu alır almaz yanınızda olacagım ..!!!!

maviada58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldiniz, bende yeni ehliyetimi aldım, darısı size
    NEO Ankarada ki buluşmalar nasıl organize ediliyor acaba?

Motosikleti
    xt 600
    Alıntı maviada58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizde hoşgelmişsiniz
    ankaralılar burada;

http://www.motosiklet.net/forum/mt-i...let-grubu.html

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Biri organize mi dedi?

Onun üzerine varmayın bu ara
    ANGARAJ

Motosikleti
    xt 600
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

deşme yaramı hoca
    bizim motoru kanırta kanırta parçalayıp sattılar galiba, 2 aydır kendisinden haber alamıyorum

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    aramıza hoş geldin murat...

bende kocaelindeyim ismim irfan...

keşke daha önceki konuyu açmadan bir tanışma konusu açıp , sonra düşüncelerini burada paylaşsaydın daha yerinde olurdu diye düşünüyorum ..

ama sana kıssadan hisse bir şey anlatmak istiyorum , senin gibi bende 3 ay evvel üye oldum buraya yaklaşık olarak ,

ve buradaki çok kıymetli bir arkadaş, herhangi bir konuya yazdığı ,cümlenin küçük ama benim anlamını büyüttüğüm bir nedenden dolayı tartışmaya giriştik, ve büyüdü de büyüdü tabiki bunlar adap ve edep kuralları içinde oldu ki bende hatamı anlayıp özürümü dileyene kadar bir sürü yazmak zorunda kaldım ,

olay tatlıya bağlandı cümlesini kurmayacağım zaten tatsız bir şey yaşanmadı fakat şimdi o tartıştığım arkadaşın aslında ne kadar mülayim ve dürüst iyi bir insan olduğunu gördükçe o gün ona karşı yazdığım ,kötü olmasa bile yinede kendimden utandımki , bu durum tamamen ,bu sitenin ,yapısal oluşumunu, akışını ve bir nevi usullerini bilmediğimden ve buradaki iletişim yöntemlerini, bilmememden kaynaklandı ..

ama tabiki şimdi öyle görmüyorum ehhh az çok kullanmayıda öğrendim hatta resim yüklemekten bile aciz bir adamdım buraya , o kadar söyleyeyim ..

onun için bundan önceki açmış olduğun konuda, amacım seni ne rencide etmek nede bu tarz bir düşünceye sevketmek ,dalga geçip alay etmek, değildi ,

bunu bilmeni isterim önce , haa dalga geçecek, olsaydım inan bana binlerce sebep bulurdum ama bunlar yanlış şeyler ,

zamanla seninde alışacağını düşünüyorum bir zaman sonra beni anlayabildiysen şu an , ne demek istediğimi anlarsın...

burada gerçekten yazmaktan ziyade ne yazdığın da çok önemli , çünkü yazacağın her kelime bile kırgınlıklara yol açabilir onun için gerçekten açıklayıcı, insanların leb demeden , leblebiyi anlayacağı tarzda yazarsan emin ol amacına tam olarak ulşırsın ..

tabiki sana ders filan verme babında anlatmıyorum bunları bunuda yanlış anlama ,
    sadece burada birimiz hepimiz ,hepimiz birimiziz biz mt yiz, ben olaya böyle baktım, bakıyorum , bakacağım ...

aslında o gün şaka ve espiri babında morlaman iyi bir günümdeydim , yanlış anlaman da normal fakat tanıdıkça böyle bir insan olmadığımı göreceğinden eminim ...
    sürçü lisan ettiysem affola diyor tekrar hoş geldin aramıza diyorum....
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    hoşgeldiniz ...

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı maviada58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum, bi altta alıntı yaptığım arkadaş varya, Gaccal nickli olan... Bu işlerin piri o arkadaştır... Kuvvetmira'nın verdiği linke tıklayarak Ankara'da gerçekleşen aktivitelerden haberdar olabilirsin... Öyle belli bi düzen yok, canı buluşmak isteyen yazıyor sayfaya, gelmek isteyenlerde yazıyor, orta bi nokta belirlenip buluşuluyor zaten... Büyük organizasyonlar için Gaccal beye başvurunuz...

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biri organize mi dedi?

Onun üzerine varmayın bu ara
    Ya bırak ya... Bizi çağırıyon sen gelmiyon organize olamıyoruz bi türlü...

Fatih Abi ile Kanka olucaksın, adama bi motor ayarlamamışsın, bi de Ankara bölge sorumlusu olacaksın, ayıp yani...

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    deşme yaramı hoca
    bizim motoru kanırta kanırta parçalayıp sattılar galiba, 2 aydır kendisinden haber alamıyorum
    Abi, motor sorun değil... Benim motorum senin motorun, al, bin, git...

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum, bi altta alıntı yaptığım arkadaş varya, Gaccal nickli olan... Bu işlerin piri o arkadaştır... Kuvvetmira'nın verdiği linke tıklayarak Ankara'da gerçekleşen aktivitelerden haberdar olabilirsin... Öyle belli bi düzen yok, canı buluşmak isteyen yazıyor sayfaya, gelmek isteyenlerde yazıyor, orta bi nokta belirlenip buluşuluyor zaten... Büyük organizasyonlar için Gaccal beye başvurunuz...

Ya bırak ya... Bizi çağırıyon sen gelmiyon organize olamıyoruz bi türlü...

Fatih Abi ile Kanka olucaksın, adama bi motor ayarlamamışsın, bi de Ankara bölge sorumlusu olacaksın, ayıp yani...

Abi, motor sorun değil... Benim motorum senin motorun, al, bin, git...
    abi onun pisileti var bizim tekeyi beğenmiyor senin faşist alman malına mı kaldım diyor kendi velespidiminen giderim bu diyardan diyor çok kızdırdık heralde onuda e tabi her gün adamı arayıp yarasını deşersek senin mature ne durumda bugünde çıkmaz o diye söyleyip ardından bide kazım kartal gülüşü yapınca haliynen kızıyor

o gün aradım ben 11 de erkenden dağılmışssınız arkadaş yürüyerek de olsa gelecektim ki ben

irfan abimde yanlışlıkla mı yazdı acaba bu topaca onu anlamadım bak şimdi
    ANGARAJ

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi onun pisileti var bizim tekeyi beğenmiyor senin faşist alman malına mı kaldım diyor kendi velespidiminen giderim bu diyardan diyor çok kızdırdık heralde onuda e tabi her gün adamı arayıp yarasını deşersek senin mature ne durumda bugünde çıkmaz o diye söyleyip ardından bide kazım kartal gülüşü yapınca haliynen kızıyor

o gün aradım ben 11 de erkenden dağılmışssınız arkadaş yürüyerek de olsa gelecektim ki ben

irfan abimde yanlışlıkla mı yazdı acaba bu topaca onu anlamadım bak şimdi

yok yok yanlışlıkla yazmadım sevgili kardeşim tanışma konusunu açan arkadaş bu konuyu açmadan önce başka bir konuda fikir alma amacı ile ,
    konu açmıştı , ve benim herkezi kendim gibi gördüğüm , moralimin iyi olduğu bir anda , kendisine bir yorum yazmıştım , gerçiii cümlelerimin sonuna uygun sımile koydum fakat , zannederim siteye yeni üye olduğu için beni ters anladı ,

abuk sabuk , mesaj yazacaklar hiç yazmasın diyede yazmış , benim onunla dalga geçtiğim düşüncesine kapıldı sanırım ,

forumlarda sık sık görülen sorunlar bunlar uzatacak bir şey yok yani
    bende tanışma mesajında açıklama yapmayı uygun gördüm ,doğru olanda bu bence ....
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı murat0642 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm ben ankaradan murat . Henüz bir motorum yok . Temmuzda ehliyetimi alacagım . Ondan sonra da bi scooter düşünüyorum . Ankaradan arkadaşlar ulaşırsanız sevinirim...!!!!!
    Hoşgeldin Murat Ben de Ankara'dayım ve yeni alıcam ehliyeti ama Temmuz'da nasıl alacaksın onu anlayamadım Sınav Ağustos'ta, pratik Eylül'de çünkü :(

Bado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Mh Drift-Peugeot Trekker-Mondial UKH
    Hosgeldiniz.
    Lets do it all today and worry bout it all tomorrow

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)