Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

merhabalar

Motovento
    REKLAM ALANI

aranıza yeni katıldım adım tekşan 27 yaşındayım adanalıyım.. hayatımda 3 kez motorsiklet kullandım en sonuncusunda da kaza yaptım (ortaokulda) merak ettiğim birşey var istanbulda özel bir firmada motorsiklet kursları var 4 kurdan oluşuyor orada eğitim almayı planlıyorum.. kurs bittikten sonra ss bir motor alabilirmiyim ...yani o kıvama gelirmiyim ? bende küçük bir motorla başlama taraftarıyım fakat maddi durumum 150 al sat 250 al sat 600 al sat 1000 al olacak gibi değil...1000 r1... 9000 tl 9500 tl arası bir tane alma niyetim var... bilinçli bir kullanıcıyımdır yani kendime güvenmeden sınırları zorlayacak bir yapım yok.... sadece sizin gibi uzmanlardan bilgi almak istedim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    Hoşgeldiniz

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hoşgeldiniz...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

adanalı01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f 2013
    Alıntı teksann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aranıza yeni katıldım adım tekşan 27 yaşındayım adanalıyım.. hayatımda 3 kez motorsiklet kullandım en sonuncusunda da kaza yaptım (ortaokulda) merak ettiğim birşey var istanbulda özel bir firmada motorsiklet kursları var 4 kurdan oluşuyor orada eğitim almayı planlıyorum.. kurs bittikten sonra ss bir motor alabilirmiyim ...yani o kıvama gelirmiyim ? bende küçük bir motorla başlama taraftarıyım fakat maddi durumum 150 al sat 250 al sat 600 al sat 1000 al olacak gibi değil...1000 r1... 9000 tl 9500 tl arası bir tane alma niyetim var... bilinçli bir kullanıcıyımdır yani kendime güvenmeden sınırları zorlayacak bir yapım yok.... sadece sizin gibi uzmanlardan bilgi almak istedim..
    hoşgeldin topragım aramıza adana da isen cukurova motor var orda egitimler var 500 lira karşılıgı en kucukten en buyugune kadar egitim veriyorlar hıı bide aklıma gelmişken bende 27 yasındayım 10 yaşımdan berı kucukten buyuge kadar motor surmüşlügüm vr ama 600cc lik bir motor alıcam kısmetse ama almadan düşünüyorum buyukmu dıye dostum oyle kolay seyler degil oyle al sat fazla yam ama en azından kurstan sonra 600 lük almanı tavsıye ederım aklına takılan bişey varsa ozelden mesaj at cevaplayım ok.........
    köylü milletin efendisidir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK. Ben hayatta 2 şeye inanırım 1 Dua ederken görmediğime 2 aynaya bakıp gördüğüme.

cok sağol adanada hiç duymamıştım honda motorsiklet eğitim merkezi ne gitmeyi düşünüyordum eğitimden sonra bi 600 cc süresin diyorsun yani ?

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    Aramıza hoş geldiniz.
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

volkanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ford Fiesta 1.5 2013
    hoşgeldiiz
    motosiklet.net üyesiyim..

arkadaşlar aranıza yeni katıldım haziranda ilk motorumu alacağım ama kararsızım bi başlık açmak istiyorum bana yardımcı olur musunuz şimdiden sağolun arkadaşlar

muco55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm arkadaşlar ben ist karagümrükte oturuyorum 23 yasındayım çok uzun zamandır sitenin forumlarından yorumlarından yola çıkarak bi çok bilgi edindim ve ilk başlangıç motosikletim olan jınlun 150-5 modelini aldım dünde iyi bi karla sattım.dragstar 650 alacaktım ama hesapta olmayan maddi problemler çıktı şimdi ayagımı yerden kesmek istiyorum gene sizin görüşlerinizden yola çıkarak ve uygun fiyatını göz önüne alarak keeway sl150de karar kıldım. ama bu motor yazın uzun yol yaparmı bilmiyorum sizce uzun yollara cesaret etmelimiyim bu motosikletle sizin görüşlerinizi sabırsızlıkla bekliyorum. çünkü uzun bi süre dragstarı aklımdan çıkarmak zorunda kaldım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:05 ----------

ha arkadaşlar demeyi unuttum binbeşyüz liraya sl150 buldum bayağı temiz görünüyor üstelik satan arkadaş deri yan çantalar kask ve motor montunuda hediye veriyor sizce nasıl ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler