Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Dost dost diye nice sineğe sarıldım benim sadık yarim karafatmaymış

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Olsa da yazsam.
    Dostlar selam..

Ben de bazı genç arkadaşlar gibi ebeveynlerinin aman yavrim düşersin, aman yavrim bi tarafın patlar ultimatonlarıyla motorsiklet tutkusunu erteleyen kişilerden sadece biriyim... Ve ben de artık önümüzdeki 3-5 ay içersinde bir motor alıp aranıza katılma niyetindeyim..

Biriktirebildiğim ve briktirebileceğim para eğrisine göre Regal-hyosung 250 cc skalasında vatana millete hayırlı bir chopper kullanıcısı olmak için yardımlarınızı bekliyorum.. Ki bunu ilgili forum başlıklarında dile getireceğim.. (niyetim motorunu severek çok iyi kullanmış bakmış ve bir üst cc ye geçmek için satan birinin ayrılmak zorunda olduğu chopperının yancısı modunda yeni sahibi olmak kulağa acımasızca gelebilir.. halbuki öyle değil

Tekrar selam olsun herkese...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    patron_58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero xl 1000
    Şarkışlalı olarak Aşık Veyselin dizesini böyle saçma sapan bi hale getirdigin için seni kınıyorum gardaaş.

Motosikleti
    Olsa da yazsam.
    Bu bir karikatür repliği kardeş.... Mizah diye bir olgu var.. Bu hassasiyetin yersiz.. Bunu bilmeni isterim sadece.. Yeni üyeye hoşgeldin demek yerine alttan odunu vermek de apayrı bişeymiş.. Bu başlığın Aşık veysel e bir hakaret olduğunu dünüyorsanız lütfen admine şikayet edip başlığı sildiriniz....

tekintekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki BANDİT 650 S (Haydut)
    Alıntı patron_58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şarkışlalı olarak Aşık Veyselin dizesini böyle saçma sapan bi hale getirdigin için seni kınıyorum gardaaş.
    Doğru dedin , gerçekten başlığı okuyunca hoş karşılamadım .Ayrıca başlık ve arkadaşın açıklaması arasında hiç bir bağlam yok ...
    doğuştan çaresi olmayan bir hastalığım var,her gördüğümü adam sanıyorum...

Motosikleti
    Olsa da yazsam.
    Alıntı tekintekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğru dedin , gerçekten başlığı okuyunca hoş karşılamadım .Ayrıca başlık ve arkadaşın açıklaması arasında hiç bir bağlam yok ...

Başlık forumun tanışma kısmında açılmıştır.. Yeni üye olarak espirili bir şekilde selam etmek ve arkadaş edinmekten öteye geçmemektedir..

Lakin bu davranışımın hata olduğu mesajlarınızdan bellidir.. Pişman olunmuştur.. Farklılıklar neticesinde söyleyecek birşeyim yoktur..

Selam vermek kişisel gelişimin birinci levelidir.. eleştiri ve fikirler bir sonraki level... Keşke hassasiyetlerimizi bu yönde gösterebilseydik...

Arz ederim..

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    hoşgeldin kalıcı ve katılımcı olman dileğiyle...
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Şık bir giriş olmadığı zaten aşikar. İnanıyorumki gelişme ve sonuçgüzel olacaktır.Hoşgeldin.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    başlık konu ile alakalı olsaydı hoş olabilirdi ama banada garip geldi açıkçası
    herneyse hoşgeldin forumumuza (yada tarikatımızamı desem)
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    hoş geldiniz

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Avatarındaki adama bakılırsa arkadaş baya bir pişman olmuş...
    Üzmeyin yeni arkadaşımızı...:D

Hoşgeldin arkadaşım ...
    Kalıcı ve katılımcı olman dileğiyle...

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    yiğit özgür'den geliyor.

(kafada huni elde böcek bir adam)

adam: dost dost diye nice sineğe sarıldım benim sadık yarim karafatmaymış. naber kız.

böcük: manyak

http://www.itusozluk.com/gorseller/dost/56497

hoşgeldiniz
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    entry avatar uyumu olmuş ahaha :D
    hoşgeldin
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    hoşgelmişsin
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldin dostum bak keyfine...

Olur böyle şeyler

tekintekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki BANDİT 650 S (Haydut)
    Alıntı calaquendi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlık forumun tanışma kısmında açılmıştır.. Yeni üye olarak espirili bir şekilde selam etmek ve arkadaş edinmekten öteye geçmemektedir..

Lakin bu davranışımın hata olduğu mesajlarınızdan bellidir.. Pişman olunmuştur.. Farklılıklar neticesinde söyleyecek birşeyim yoktur..

Selam vermek kişisel gelişimin birinci levelidir.. eleştiri ve fikirler bir sonraki level... Keşke hassasiyetlerimizi bu yönde gösterebilseydik...

Arz ederim..
    Tamam dostum kafanı takma , önemli bişey yok aramıza hoş geldin ,kalıcı ve katılımcı olmanı dilerim.
    doğuştan çaresi olmayan bir hastalığım var,her gördüğümü adam sanıyorum...

carsvegas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yenisi bekleniyor
    ya bu herşeye bir müdahale zihniyeti nedir anlamadım gitti ...adam böyle keyifli olacağını düşünmüş böyle yapmış... yok aşık veysel dizesi böyle kullanılmazmış neyi nasıl kullanabileceğimiz listesi yayınlansın o zaman... allah rızası için bu zihniyeti bırakın ya

ha buda senin aşık veysel dizesini doğru kullanmayanlara karşı sert çıkışına misilleme değildir bilesin...karşşı çıkış mantığadır..

gölgede kaldı ama sen de hoşgeldin
    Yaratan rabbinin ismi ile oku!

Motosikleti
    Olsa da yazsam.
    Herkese teşekkürler ve hoşbulduk... Tanışma topic inde ve zaten meşhur olduğunu düşündüğüm bir karikatür repliği olduğundan böyle bir başlık destursuz bir giriş olmaz diye düşünmüştüm ama oldu Bir çok forumu takip ediyordum ama paylaşım ve üye profili açısından en yakın gördüğüm forum olarak MT ye üye olmak istedim.. Bu başık da zaten anlık olarak böyle çıktı.... Paylaşımcı ve kalıcı olmak dileğimle ben de kendimi yanaklarımdan öpüyorum dostlar..

Herkese tekrar Teşekkürler...

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı patron_58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir massassuçetli olarak ben de kin kin kiniyorum.
    Hatta anne tarafim, losancelisli, o taraftan da kiniyorum.

Espiri yapanlar kahrolsun.
    Kafasi baska türlü çalisanlar kahrolsun.........
    Not Mesajı:
    “Devri Cumhuriyet asırı yirmi
    Uyan bu gafletten uyuma yurttaş.
    Dünya ayaklanmış aya gidiyor
    Uyan bu gafletten uyuma yurttaş"

Aşık Veysel

Hosgeldin gardas.....
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Üye arkadaşımız mısralarında cebren motosikletten uzak kalmanın acısını ve yerine başka birşey koyamayacağını idrak ederek eninde sonunda ve kesin bir kararla motosiklete yönelmenin heyecanını betimlemektedir.

Anlama, açımlama ve yorumlama sanatı olarak kabul edilen hermeneutik başlangıçta özellikle geçmişten gelen ancak gelinen aşamada dil ve içerik açısından anlaşılır olmaktan çıkmış ''bağlayıcı'' ve ''kutsal'' metinleri tekrar anlaşılır hale getirmek amacına hizmet eder ve 18. yüzyıl sonlarına kadar özellikle teoloji ve kısmen de hukuk alanında kullanılır. Ancak özellikle 19. yüzyılın başlarından itibaren edebiyat metinlerinin yorumlanması alanında da kullanılan genel bir hermeneutiğe dönüştürlmesiyle birlikte çeşitli sorunlarla karşılaşır ve ağır eleştirilere uğrar. Hermeneutik, karşılaştığı bu sorunların, getirilen eleştirilerin ve çoğu zaman da içinde bulunduğu dönemin düşünce sistematiğinin etkisiyle konumunu ve bakış açısını sürekli gözden geçirir. Bu çalışmada Schleirmacher, Dilthey ve Gadamer'in hermeneutik üzerine ortaya koydukları düşünceler ışığında bu gözden geçirmenin nasıl gerçekleştiği ve bunun hermeneutiğin özellikle edebiyat metnine yaklaşımını nasıl etkilediği sorusu üzerinde durulmaktadır.

Anlam, iletişim sırasında iletinin alıcıda uyandırdığı her türlü etkidir.
    Her anlam bir bağlamda oluşur ve farklı bağlamlarda farklı algılanabilir.
    Her metnin anlamı birbirinden farklıdır ve metni her okuyan farklı bir şekilde anlamlandırır.
    Bir metnin çeşitli zamanlarda, farklı kişilerce değişik yorumlanabilmesi çok anlamlılığındandır.
    Okurun bilgi, kültür seviyesi, zevk ve mizah anlayışı, ruh hâli, yaşı, yaşadığı ortamı farklı anlamlandırmasında etkilidir.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)