Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Nakedcılar yardım lütfen!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Sym Gts 250i Evo
    Alıntı kench adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen ne yaptın??? Sakın o lastik parlatıcıyı bir daha sürme. Ve de virajlarda yatmadığına dua et. O parlatıcılar otomobil lastiklerinin yanaklarına (yani yerle temas etmeyen yerlerine) sıkılmak için üretilmiş, lastiği temiz göstermekten başka hiç bir işe yaramayan antin kuntin ürünler. Motosiklet lastiğinde yanak olsun, ortası olsun asla kullanma. Sadece yanağa sıksan bile lastiğin dönüşüyle oluşan merkezkaç kuvvetiyle, hele bir de ıslanırsa direk ortalara kayar. Öncesinde hiç farkettirmeden kaydırır seni. Zaten 3-4 santimetrekare alanla tutunuyosun yere. Bırak lastiklerin parlamasın.

Bence ne yapıp edin, iki hafta aç gezin ama bir eğitim alın. Bu şekilde kullanmaya devam ederek kaza yapmasanız bile iyi bir motosiklet sürücüsü olmanız için gereken süre kafadan 10 kat uzar.
    Hadi yaa.. Var ya tek bir toz kalmamıştı iki saat uğraştım abartmıyorum parlatmak için lastikleri jantları vs.. Hatta sprey arkadaşındı bu hafta gidip kendime aldım Lastikleri yıkatsam mı napsam? Atar mı acaba üstünden? Ben ne kör cahil çıktım yaa

Çalışmamlada o kadar övündümki resmettim

[COLOR="Silver"]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    lastiklerini yıka iyice temizle... ve temiz görünmesini istiyorsan o tehlikeli parlatıcıları değil '' KOLA - bildiğimiz kola '' ile parlat ...

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Motor lastigine sekerli su surun. Baska bir sey surmeyin kolanin icinde asiri seker var sonucta efekt ayni, lastigin ustunde seker jelatinlesir ve katilasir ve parlamaya baslar. Dogal bir malzeme oldugunda su ile hemen cikar leke birakmaz ve zarar vermez.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler