Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Size yeni bir arkadaş daha...

Motovento
    REKLAM ALANI
    DeNNiS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 F \ Peugeot 207
    Arkadaşlar aranıza yeniden döndüm Yeni racing'imle

bu haftaiçi hava düzelir düzelmez, birine çektiricem fotoları ve motorumun üstünde fotolarıda ekliycem.
    [SIZE="4"]die young and make a beautiful corpse[/SIZE]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Tekrar hoşgeldin. Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız bol km'ler...
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    hoşgeldin aramıza

bitiyorum şu motora yafff allah herkese nasip eder inşallah
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    teşekkürler The Lancet ve melocan hoşbulduk,
    o zmana inişalh sanada nasip olur melocan, çok memnunum, seriliği sesi görüntüsü herşeyi mükemmel, birtek lasikleri sert yarış lastiği, yumuşaklarını alıcam bu haftaiçi, bunalr çok kayıyor.

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekrar hosgeldın o zmn ...

Motosikleti
    GT650R
    Hoşgeldin de resimlerde GT ile R nin arasındaki siyah yama ne onu anlamadım,
    Akıllı adam aklını kullanan adamdır, Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanan adamdır.
    Emrolunduğun gibi dosdoğru davran. Ve azıtma (Hud 112)

Motosikleti
    Moto-Zeta Heran kanuni tiger olabilir
    hoş geldin gelmesinede hangi kuaföre gidiosun onuda sölermisin kime gittiysem ya ben anlatamadım yada onlar beceremio aynı o model'sten istiorum bende ama yok yok yok motorunda güzelmiş hayırlı uğurlu olsun tüm motosiklet.net halkına
    [COLOR="Blue"][b]Biz Gökyüzüne İnanırız Sun-roof'a Değil[/B][/COLOR]::puro::

Motosikleti
    Alıntı urcolak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin de resimlerde GT ile R nin arasındaki siyah yama ne onu anlamadım,
    motoru 5.000 km'de ikinci el aldım, önceki arkadaş 250'sini bantlamış, kaldırıcaktım bende öle kaldı, rahatsız mı etti

Alıntı blck_chopper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoş geldin gelmesinede hangi kuaföre gidiosun onuda sölermisin kime gittiysem ya ben anlatamadım yada onlar beceremio aynı o model'sten istiorum bende ama yok yok yok motorunda güzelmiş hayırlı uğurlu olsun tüm motosiklet.net halkına
    teşekkürler.
    uğurkan kuaför var göztepede hastaneye gelmeden, zaten dışındada kocaman fotoğraflarım var mustafa diye gözlüklü bir arkadaş var çok iyidir, o kesiyor artık.

Motosikleti
    GT650R
    [QUOTE=DeNNiS;1027366]motoru 5.000 km'de ikinci el aldım, önceki arkadaş 250'sini bantlamış, kaldırıcaktım bende öle kaldı, rahatsız mı etti

Evet rahatsız etti, öyle şık bir motorda siyah bandın ne işi var ya yuh yani..
    Akıllı adam aklını kullanan adamdır, Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanan adamdır.

Motosikleti
    [QUOTE=urcolak;1027391]
    Alıntı DeNNiS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru 5.000 km'de ikinci el aldım, önceki arkadaş 250'sini bantlamış, kaldırıcaktım bende öle kaldı, rahatsız mı etti

Evet rahatsız etti, öyle şık bir motorda siyah bandın ne işi var ya yuh yani..
    o kadar küçük ki ben sadece alırken farketmiştim, kaldırırım dedim ve sen şimdi söyleyene kadr hiç rahatsız edicek kadr gözüme çarpmamıştı.

Motosikleti
    GT650R
    Arkadaşım orası motorun en can alıcı yeri, orada kaçlık olduğu yazıyor ve sitedeki motordan anlayan her kes oraya bakar, motordan anlayıp da bakmadım diyen yalan söyler ve orası neden bantlanır hiç bir mantıklı açıklaması yok, şasi zaten 250 liğim ben diye bar bar bağırıyor, ben sadece merak ettim, sen motoru alırken merak etmedin mi neden bandlandığını, mantıklı bir açıklamasının da olduğunu sanmıyorum, siteye tekrar hoşgeldin, motorun gerçekten güzelmiş kazasız belasız günlerde tekerin dümdüzzzz bassın, senin motorundaki band beni rahatsız etmez, her tarafını bantlayabilirsin...

Motosikleti
    Alıntı urcolak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım orası motorun en can alıcı yeri, orada kaçlık olduğu yazıyor ve sitedeki motordan anlayan her kes oraya bakar, motordan anlayıp da bakmadım diyen yalan söyler ve orası neden bantlanır hiç bir mantıklı açıklaması yok, şasi zaten 250 liğim ben diye bar bar bağırıyor, ben sadece merak ettim, sen motoru alırken merak etmedin mi neden bandlandığını, mantıklı bir açıklamasının da olduğunu sanmıyorum, siteye tekrar hoşgeldin, motorun gerçekten güzelmiş kazasız belasız günlerde tekerin dümdüzzzz bassın, senin motorundaki band beni rahatsız etmez, her tarafını bantlayabilirsin...

arkadaşım yukardada yazdım tekrar okursan, motoru ilk alırken farkettim zaten açıklamada yapıldı motorun herşeyi hakkında bana, bende iyi neyse kaldırırım önemli değil dedim kaldı öyle, bunları sana 2. kere yazmak durumunda kaldım sayende uamrım 3.ye gerek kalmaz motorum 250lilik diil 600-750 lik diye bas bas bagırıyor ki en büyük özelliğide budur zaten, senin konuşmaların baştan sona hiç samimi dğeil, forma ilk giriş yazından bu yana hiç samimi yazmıyorsun amacın belli daha fazla uzatmıycam, iyi dileklerin için teşekkürler.

Motosikleti
    GT650R
    Alıntı DeNNiS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım yukardada yazdım tekrar okursan, motoru ilk alırken farkettim zaten açıklamada yapıldı motorun herşeyi hakkında bana, bende iyi neyse kaldırırım önemli değil dedim kaldı öyle, bunları sana 2. kere yazmak durumunda kaldım sayende uamrım 3.ye gerek kalmaz motorum 250lilik diil 600-750 lik diye bas bas bagırıyor ki en büyük özelliğide budur zaten, senin konuşmaların baştan sona hiç samimi dğeil, forma ilk giriş yazından bu yana hiç samimi yazmıyorsun amacın belli daha fazla uzatmıycam, iyi dileklerin için teşekkürler.
    Samimiyet sorgusu yapacak konumda ve posizyonda değilsin, sadece doğruları söylüyorum, doğrular sana samimi gelmiyorsa o zatı şahanelerinizin sorunudur, bu mesajdan sonra cevap verme tenezzülünde bulunmayacağım...

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    hoşgeldinnnnnnnnnnnnnn

bi modelimizeksikti oda olduu hayırlısı artık
    kalıcı oolman dilegiyle aramıza hoşgeldinn
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoşgeldin aşamasını çoktan aşmış bu topik o kısmı direk es geçiyim,

motorun hayırlı olsun, keyifli sürüşler

motordan anlayan herkes yere de bakar ilk resimde yerde beyaz bişi var o peçeteyide motorun eski sahibimi attı samimi ol lütfen (yukardaki polemiğinizi okumak çok keyifliydi)
    May The Force Be With You

Motosikleti
    hoşbulduk tekrar
    çıkar böyle garip şeyler normaldir, benim muhatap olmamdır yanlış olan =)
    o beyaz kagıtta harbiden sırıtmış=) hatta ordan uzaklaşırken aklımda olsun arka teker üstündeyken kalkış yapmiyim diye dikkat etmiştim, caddebostan sahilde, boynerin hizasındaki sahil ışıklar orası, cumartesi çekmiştim, güneşliydi bide hava kalabalıkta sallıyolar çöpleri aşağı.

lord61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Transalp
    birader tanıştığıma memnun oldum yakışıklı uşaksın vesselam kardeş olduğumuz için hz. ademden bana çekmişsin
    Ölümüm vatanım için olacaksa,Topragimda BORDO-MAVI güller acacaksa,
    Fatiha'dan sonra Trabzonspor Marşı okunacaksa,Mezar taşımda TRABZONLU dogdu TRABZONLU öldü yazacaksa,Varsin böyle ölüm hoşgelsin....

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    hoşgeldın. motorun güzelmiş. hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsın inşallah

Motosikleti
    Alıntı lord61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birader tanıştığıma memnun oldum yakışıklı uşaksın vesselam kardeş olduğumuz için hz. ademden bana çekmişsin
    hoşbulduk tşk.ler
    aynen kardeşiz, kardeş kardeşe benzer ayıpsın

Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldın. motorun güzelmiş. hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsın inşallah
    teşekkürler hoşbulduk, sende umarım süpürgeni sana uygun bi motorla dğeiştirirsin

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    KV 250 AGUİLİA
    Önce, kutluyorum seni kardeşim. Neredeyse 1,5 yıl geçtikten sonra bu topiğine sahip çıktığın için; yani, topik kirliliği yaratmadığın için. Sonra da sitemlerimi iletiyorum; hani chooper alacaktın? Ne bu şimdi? Bu motosikletin görünümü racing ama motoru chooper yahu!
    ÖNEMLİ OLAN ZAMANA BIRAKMAK DEĞİL; ZAMANLA BIRAKMAMAK !!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler