Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

artık bende sizdenim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    olacak oda olacak
    evet paket servis yapıorum aynı zamanda okulum var işltme açıköğetim 2 sınıftaym motor sevdası bende çoktandır var ama ehliyeti yeni aldık haliyle istekte arttı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:45 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:43 PM ----------

Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tmm çaydın işte :D ilk motoru insanın en sevdiği motor oluyo ben 150 lik cin malı motoruma verdigim değeri diğerlerine hiç göstermedim ona göre düşün modeli yüksek az yakan yakışıklı civciv olmuan bişiler bakarsın artık cebte nakit varsa iş kolay zaten ne iş yapıosun aktiva ile paket servismi ne
    aslında halen caymışta sayılmam yani ama araştırma ka şart

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı _roadrunner_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet paket servis yapıorum aynı zamanda okulum var işltme açıköğetim 2 sınıftaym motor sevdası bende çoktandır var ama ehliyeti yeni aldık haliyle istekte arttı
    zormuş işin hem okul hem iş paket servisinde çok para var galiba 1100 luk bmv bakıyosun :D yaş kaç?ist un neresindensin fazla chat yapıyorum ondan böle çok soru soruyorum idare et:D:D
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    olacak oda olacak
    zormuş işin hem okul hem iş paket servisinde çok para var galiba 1100 luk bmv bakıyosun :D yaş kaç?ist un neresindensin fazla chat yapıyorum ondan böle çok soru soruyorum idare et:D:D
    pakette bahşiş olayı kazandırıo tabi benm yaşım genc (20) çekmeköydeyim
    problem deil sor sen okul açıktan olduğu için sıkıntı olmuo.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:06 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:51 PM ----------

siz ist. neresinden ne iş yapıosunuz?

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    hoşgeldin iyi forumlar.

Motosikleti
    Africa Twin 1000
    pakette bahşiş olayı kazandırıo tabi benm yaşım genc (20) çekmeköydeyim
    problem deil sor sen okul açıktan olduğu için sıkıntı olmuo.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:06 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:51 PM ----------

siz ist. neresinden ne iş yapıosunuz?
    hmm anladım ben bilgisayarcıyım pc den kafayı buluyorum akşama kdr o yüzden böle motorlara falan kafa veriyorum eskiden bisiklete çok binerdim dersimi aldım gerçi bi kaza geçirdim berbat bişi sağlık fln kalmadı motor sakat ağa ben sana söliim gerçi akşama kdr üstündesin sen am en son bi kaç ay önce motorla karadenize gittim o süperdi 3500 km yol ama bayılıyodum yorgunluktan artık bi ara motorla bütünleştim ayakkabımı çıkarıyodum fanta içiyodum kaskı çıkarıp saçımı düzeltiyodum bunları yaparken otobanda 70 le fln ilerliyodum :D hatta bi ara uyudum giderken yav anladım uzun yola arabayla çıkılır şimdi motorumu şahinle takas yaptım onuda iyice hırpaliyim değişcem ama diyim çok dikkat et motorda gaza gelme

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:17 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:16 PM ----------

sarıyer armutludayım ben çekmeköy uzak yaw yaş 27 benim
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    olacak oda olacak
    hmm anladım ben bilgisayarcıyım pc den kafayı buluyorum akşama kdr o yüzden böle motorlara falan kafa veriyorum eskiden bisiklete çok binerdim dersimi aldım gerçi bi kaza geçirdim berbat bişi sağlık fln kalmadı motor sakat ağa ben sana söliim gerçi akşama kdr üstündesin sen am en son bi kaç ay önce motorla karadenize gittim o süperdi 3500 km yol ama bayılıyodum yorgunluktan artık bi ara motorla bütünleştim ayakkabımı çıkarıyodum fanta içiyodum kaskı çıkarıp saçımı düzeltiyodum bunları yaparken otobanda 70 le fln ilerliyodum :D hatta bi ara uyudum giderken yav anladım uzun yola arabayla çıkılır şimdi motorumu şahinle takas yaptım onuda iyice hırpaliyim değişcem ama diyim çok dikkat et motorda gaza gelme

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:17 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:16 PM ----------

sarıyer armutludayım ben çekmeköy uzak yaw yaş 27 benim
    Evet uzağız baya, yaw benmde en büyük hayalim mootorla uzun yol yapmak. hele grubla felan müthiş olurdu heralde.
    Ben biraz ortam adamıyımdır grubla takılmayı kalabalık ortamları severim zaten bunun içinde motorun uygun olması geziler vesaire beni iiice coşturdu motor alınca aktif olarak takılırız inş.:D ama motord herşey güzzel olmuşta abi uyman sakat olmuş yaw ama dierleri güzel :

Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Evet uzağız baya, yaw benmde en büyük hayalim mootorla uzun yol yapmak. hele grubla felan müthiş olurdu heralde.
    Ben biraz ortam adamıyımdır grubla takılmayı kalabalık ortamları severim zaten bunun içinde motorun uygun olması geziler vesaire beni iiice coşturdu motor alınca aktif olarak takılırız inş.:D ama motord herşey güzzel olmuşta abi uyman sakat olmuş yaw ama dierleri güzel :
    ya şimdi ben anlatıyorum bana kızıyolar yok yolda uyunurmu abi yanımda hatun var akşam saat 9 civarı yola çıktım cünkü gece daha rahat kullanıyorum yollar boş oluyo tek dezavantajım yoldaki engeller takılmak bi köpek ölmüştü 120 le giderken kafasını zor ayarladım yoksa taklaya gelicektim bide kamyonun tekeri yolun ortasındaydı tam köprüye girerken onuda ucuz yırttım:D bende biraz kırıklık var motoru düşürmemek için herşeyi yaparım öle frene basıp durmasını bekliyenlerden degilim ya lafı şeye getiricem ben 9 da çıkınca yola artık çroumun oraları fln geçip boluya yönelince abi bayılıcaktım hatun zaten uyuyo arkamda bana güveniyo zate dünya yıkılsa umru degil :D motorun arkası full yük artık kenara cekip gece dedim abi ben ormana fln girip yatim hiçbiyerde insan yok ama insan korkuo tek degilimki yoksa hiç umursamam yatarım tek başına öle yola çıkılmaz zaten onuda anladım ama varya altındaki motor motor olucak çok süperdi tank gibi gidiyodu
    site geziler düzenliyo evet ama ben o grup sürüşlerinde kendimi acayip kasıyorum gaza basmamak için kendimi yiyom :D sonra bazı üyeler abi bu arkadaş kurallara uymuyo diğer motorcularla konuşuyo giderken fln diyo :D yahu ben motoru kullanırken artıcımla yer değişiyodum yorulunca seyir halinde:D motorla bütünleşemiceksen hiç binmiceksin olay bu ya şu 29 ekime motor bulim görüşrüz orda güzel olucak baya kalabalık olur sende gel
    Motosiklet mucidi

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hosgeldin Hakkıcıgım.
    Olur insallah sıkma canını burada ne artcılar, tecrubeli artcılar motor sahibi oldular

Bu arada sitede isim soylersen pek tanınmaz insanlar.
    Mesela Erhan dersen en bilindik 5 tane var

Sende alısırsın zamanla
    biri kim

Hoşgeldin arkadaşım
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    olacak oda olacak
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biri kim

Hoşgeldin arkadaşım
    teşekkürler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:59 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:54 PM ----------

ya şimdi ben anlatıyorum bana kızıyolar yok yolda uyunurmu abi yanımda hatun var akşam saat 9 civarı yola çıktım cünkü gece daha rahat kullanıyorum yollar boş oluyo tek dezavantajım yoldaki engeller takılmak bi köpek ölmüştü 120 le giderken kafasını zor ayarladım yoksa taklaya gelicektim bide kamyonun tekeri yolun ortasındaydı tam köprüye girerken onuda ucuz yırttım:D bende biraz kırıklık var motoru düşürmemek için herşeyi yaparım öle frene basıp durmasını bekliyenlerden degilim ya lafı şeye getiricem ben 9 da çıkınca yola artık çroumun oraları fln geçip boluya yönelince abi bayılıcaktım hatun zaten uyuyo arkamda bana güveniyo zate dünya yıkılsa umru degil :D motorun arkası full yük artık kenara cekip gece dedim abi ben ormana fln girip yatim hiçbiyerde insan yok ama insan korkuo tek degilimki yoksa hiç umursamam yatarım tek başına öle yola çıkılmaz zaten onuda anladım ama varya altındaki motor motor olucak çok süperdi tank gibi gidiyodu
    site geziler düzenliyo evet ama ben o grup sürüşlerinde kendimi acayip kasıyorum gaza basmamak için kendimi yiyom :D sonra bazı üyeler abi bu arkadaş kurallara uymuyo diğer motorcularla konuşuyo giderken fln diyo :D yahu ben motoru kullanırken artıcımla yer değişiyodum yorulunca seyir halinde:D motorla bütünleşemiceksen hiç binmiceksin olay bu ya şu 29 ekime motor bulim görüşrüz orda güzel olucak baya kalabalık olur sende gel
    Dediğim gibi kasımdan önce motor alırsam inş. gelmek isterim böylsine kutlu bi günde. ama olmaz ise zor görnüo
    Ama 10 kasıma bi etkinlk olursa gelirim davetin içinde teşekkr ederim abicim.
    peki etkinlikler site üyesi olan herkes içinmi yoksa extra üye olmak gerekiomu katılmak için? han klübe üye olmak gibi??

Motosikleti
    Africa Twin 1000
    teşekkürler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:59 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:54 PM ----------

Dediğim gibi kasımdan önce motor alırsam inş. gelmek isterim böylsine kutlu bi günde. ama olmaz ise zor görnüo
    Ama 10 kasıma bi etkinlk olursa gelirim davetin içinde teşekkr ederim abicim.
    peki etkinlikler site üyesi olan herkes içinmi yoksa extra üye olmak gerekiomu katılmak için? han klübe üye olmak gibi??
    yok ya ne clubu zaten senin gibi duyarlı motor sevgisi olan herkezin katılması gezilere mod lar için en sevindirik olay müşterim var şuan sen benim geziyi incele istersen
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...-macerasi.html
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    olacak oda olacak
    yok ya ne clubu zaten senin gibi duyarlı motor sevgisi olan herkezin katılması gezilere mod lar için en sevindirik olay müşterim var şuan sen benim geziyi incele istersen
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...-macerasi.html
    abi gezini inceledim içim fena oldu yani bende yapmalıyım bunu die düşndüm. hayatta 1 kerede olsa bu duyguyu yaşamak gerekl hreralde
    allah kimseye kaza bela vermesin

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    hoşgeldin arkadaşım
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biri kim

Hoşgeldin arkadaşım
    Ben, sen, skull dısında kim var bilmiyorum valla
    Gecen gurkan demişti 5 tane var diye
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Motosikleti
    Africa Twin 1000
    abi gezini inceledim içim fena oldu yani bende yapmalıyım bunu die düşndüm. hayatta 1 kerede olsa bu duyguyu yaşamak gerekl hreralde
    allah kimseye kaza bela vermesin
    evet aynen 1 kere yaşamak lazım ben yaşadım daha ğam yemem insan bence her istediğini yapmalı ben küçükken otobüsle orduya giderken yolda motor görürdüm öff be derdim ne güzel geziyo gıbte olurdu hiç aklıma gelmezdi bigün benimde öyle yol yapıçağım hala heycanlanıyorum aklıma gelince açayip maceraydı inşallah sende dilediğin gibi gezersin
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    henüz beklemede
    hoşgeldin sende motor alıosun demek ölmek istiyorumm..:(

Alıntı lady_macbeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin sende motor alıosun demek ölmek istiyorumm..:(
    Niye ölüyorsun be
    Saskına bak
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Motosikleti
    henüz beklemede
    Niye ölüyorsun be
    Saskına bak
    onunda oluyor motoru herkezin var ama benim yok...:( hani benim gençliğim nerdeeeeeeeeee...:(

Alıntı lady_macbeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onunda oluyor motoru herkezin var ama benim yok...:( hani benim gençliğim nerdeeeeeeeeee...:(
    Allah hayırlısı ise nasip etsin demek lazım
    Olup kolunu, bacagını, hayatını kaybedeceksen olmaması daha evladır

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    işte kilit soruyu sordun allah nasp ederse kasım ayında alıorum kısa bi süre yayan katılmak durumundayım
    Yürümek güzeldir.. Motorun olunca kıymeti artar.. Hoşgeldin.
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

Motosikleti
    henüz beklemede
    Allah hayırlısı ise nasip etsin demek lazım
    Olup kolunu, bacagını, hayatını kaybedeceksen olmaması daha evladır
    hayırlısı değilmi yani kaç yıldır istiyorum...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler