Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhaba arkadaşlar ismim mustafa 19 yaşındayım

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar ismim mustafa 19 yaşındayım Ankara'da oturuyorum motoran 125 etna motosikletim vardı titreşim yüzünden sattım şuan yok Allah nasip ederse kanuni racer 200 almayı düşünüyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    öncelikle hoşgeldin diyorum...kalıcı olman dileğiyle... yalnız etna yı titreşim yüzünden sattıktan sonra yine titreşimli racer almak çok da mantıklı gibi gelmiyor bana ...
    Even the english word "believe" also has a "lie" hidden in the middle...

motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    hoşgeldin aramıza.

bırak racer i ybr 125 al
    Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir ! ϜϓſϞ BAŞBUĞ ATATÜRK

Alıntı jason55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle hoşgeldin diyorum...kalıcı olman dileğiyle... yalnız etna yı titreşim yüzünden sattıktan sonra yine titreşimli racer almak çok da mantıklı gibi gelmiyor bana ...
    Hoş bulduk.İlgin için teşekkür ederim arkadaşım araştırma içerisindeyim kimi diyor titreşim Yeni S modellerinde yok kimi diyor titreşim var.Çok kararsız kaldım iyi bi araştırma sonucu bir motosiklet almalıyım.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    Alıntı ChivasRegaL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoş bulduk.İlgin için teşekkür ederim arkadaşım araştırma içerisindeyim kimi diyor titreşim Yeni S modellerinde yok kimi diyor titreşim var.Çok kararsız kaldım iyi bi araştırma sonucu bir motosiklet almalıyım.
    kardeşim kanuni tavsiye etmem yine de sen bilirsin tabi para da karar da senin ama aynı paralara çok temiz 0 gibin ybr bulabilirsin hemde az üzülürsün
    Even the english word "believe" also has a "lie" hidden in the middle...

ibocan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı ChivasRegaL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin Bence Bayiye Git Kandırabilirsen Motoru Çalıştırsınlar Üstüne Oturup Gaz Vererek Titreşime Bak Fazla Gelirse sana titreşimsiz ybr alırız birtane
    www.sahildenturkiye.com

bence kanuniden uzak dur. sıfırı 3.500 tl. bu fiyata tertemiz bir honda cbr 125 bulabilirsin honda kanuniden çok daha kaliteli.
    A p s u v A

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler