Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

mobilet aşkı :D

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    inşallah olacak
    önce emliyet sonra hareket ana kural

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı ibocan33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    not: o 1 km yolda bile kaskım başımdan eksik olmuyor ve hızım hız kurallarına uygun oluyor asla hız sınırını aşmam kaskıda ihmal etmem
    en iyisini yapıyosun bende ehliyetsiz kullandım kurallara uyduğum için bi sorunda çıkmadı çok şükür.

Az kaldı kardeşim geliyor ehliyetler

ibocan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı karasahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en iyisini yapıyosun bende ehliyetsiz kullandım kurallara uyduğum için bi sorunda çıkmadı çok şükür.

Az kaldı kardeşim geliyor ehliyetler
    evet hayırlısıyla bir gelse de rahatlasak ya
    www.sahildenturkiye.com

Alıntı kubi123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten öle yapıyom abi amcamın oğlunun motoru var bizim orada boş ve kocaman bir futbol sahası var kumdan giriyoz içine takıyom kaskı falan 1 saat fln sürüyom haftada sırf özlemimi dindirmek için
    canımsın

Motosikleti
    inşallah olacak
    Alıntı karasahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sana boş konuşuyorsun demiyorum ama yanlış düşünüyorsun.Yaptığın bi hatayı başka bi hatayla kapamak çok yanlış.yaşın 17ymiş 22 ağus. topic inde karşılıklı yazıştık al ehliyetini için rahat gez diyorum ben sana.Kurallara uyarsan bunları yapmak zorunda kalmazsın.1 km de olsa ehliyetsiz yola çıkman yanlış ama kurallara uyarsın jandarmayla karşılaşırsın durdurmaz o başka.Senden son ricam ehliyetsiz kullanırsan o senin bileceğin iş ama kaskın bşta olmak üzere korumalıklarını kullan...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:00 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:57 PM ----------

canım benim böyle devam et asla pişman olmazsın.Ehliyetini almadan mutlaka kullanırsın bizde kullandık.Ama trafiğe kapalı alanlarda kullan en azından ve KASK ını mutlaka tak.Cezalar baya bi el yakıyor bu arada en az 2-2,5 ehliyet aldırıo cezalar...
    zaten öle yapıyom abi amcamın oğlunun motoru var bizim orada boş ve kocaman bir futbol sahası var kumdan giriyoz içine takıyom kaskı falan 1 saat fln sürüyom haftada sırf özlemimi dindirmek için

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler