Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

yamaha ybr 125 =made in chına

Motovento
    REKLAM ALANI
    pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Jikle demişken,benim motorumda jikle yok saniyordum.Varmis,sagolsun bir arkadas gosterdi.Yalnız motor sicakken jikleli motor calismiyor,caliştirdiktan sonra jikleyi actigimda ise stop ediyor.Boyle olmasi mantikli mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    free_eagles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    ya herkes ybr ye 95 oktanı tavsiye ediyor.98 oktanın bi zararı varmı?ben 98 oktanın daha ii performans verdiğini duydum.bu konuda bilgisi olanlar açıklarsa sevinirim

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu 95 ve 98 oktan konusunda daha once acilmiş başlıklar var.İstersen bir onlara göz at.

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    Waybe bir adanalı daha kardeşim hoşgeldin,motorun hayırlı olsun elimden gelen yardımı seve seve yaparım.Sabah çalıştırırken jikleyi mecbur çekiceksin motor soğuk ilk hareketinde silkeleye silkeleye kalkar onun içi biraz bekleyeceksin ısındığı zaman sesinden belli eder sonra jikleyi kapatırsın 1100 normal hali kullanmadım ybr ama öyle biliyorum benzine gelince kurşunsuz 95 kullan.Sakın kasksız binme keyifli sürüşler cuma günü ankaraya gitmezsem cumartesi pazer, sen, ben,makine ve wasoks bir göl turu yaparız tabi yağışlı olmazsa nu arada cebimi verim 535 602 68 08 kal sağlıcakla
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler