Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Servis şoförü Olduğumu Söylemişmiydim

Motovento
    REKLAM ALANI
    sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    geçenlerde yolda arabaların sağ tafındaki boşluktan yardırmış gidiyorum bir servis şöförü cart diye önüme kırdı az daha beni park halindeki arabya yapıştırıyordu sonra bi baktım meğersem benim yardırdığım yerde bir ufaklık servis bekliyormuş ona çarpmayım diye kapatmış ilk başta sinirlendim ama sonra anlayışla karşıladım bunu neden anlattım beni farketmekle kalmayıp belkide büyük bir kazayı engelleyen servis şöförünü tebrik etmek için.yolununuz üstünde okul varsa arabaların arasında slolom yaparken çok daha dikkatli olmamız gerek heran bir bıcırık kısacık boyu ile arabaların arasında çıkabililiyor.
    İki kişinin bindiği motor değildir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    Büyük araç kullanmak gerçekten çok güzel.Ben de, Peugeout uzun şase 14+1 J9 kullanıyorum (Ben zevk için kullanıyorum, motor arkada geliyor).

Yalnız, Beyler, benim bildiğim kadarıyla, Türkiye'de otobüs, kamyonet ve minibüslerin hız limiti 80 Km/h.

Sizler ise 120-130-165 Km/h hızlardan bahsediyorsunuz, bu hızda giderken, şeritler arası makas atarken can almayasınız, ay da can vermeyesiniz.

Motosikleti
    az kaldı alıyorum
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin,

Kalıcı olman dileği ile..

Fakat dikkat et Motosiklet aldığında bir meslek taşın seni öldürmesin..
    hoşbulduk
    hayır konuşalım hayır olsun

tüm yorum yazan arkadaşlara teşekkür ederim

Motosikleti
    BuKart
    merhabalar
    [B]DERDİM KADAR OLSA KUVVETİM BENİMLE BAŞ EDEMEZDİ KASVETİM.EL YUMRUĞUNU YEMEYEN YUMRUĞUNU BALYOZ SANAR ARLANMAZ...
    [/B]

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    bende bu gün ısuzu nun resimlerini çektim...

arkadaşlar yolda görürseniz selamlasırız diye.. diyer araçlarıda ekleyecegim...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı sametrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçenlerde yolda arabaların sağ tafındaki boşluktan yardırmış gidiyorum bir servis şöförü cart diye önüme kırdı az daha beni park halindeki arabya yapıştırıyordu sonra bi baktım meğersem benim yardırdığım yerde bir ufaklık servis bekliyormuş ona çarpmayım diye kapatmış ilk başta sinirlendim ama sonra anlayışla karşıladım bunu neden anlattım beni farketmekle kalmayıp belkide büyük bir kazayı engelleyen servis şöförünü tebrik etmek için.yolununuz üstünde okul varsa arabaların arasında slolom yaparken çok daha dikkatli olmamız gerek heran bir bıcırık kısacık boyu ile arabaların arasında çıkabililiyor.
    samet hacı sen yapmazdin böyle yanlişlar yoksa paris gazami getiriyor seni
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    ortak motorumda arabamda çamurlar içinde.... allahtan 10 000 de bir bakımda servis yıkıyor... yoksa vay haline bu aracın.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ortak motorumda arabamda çamurlar içinde.... allahtan 10 000 de bir bakımda servis yıkıyor... yoksa vay haline bu aracın.....
    patron bozuk atmiymu hacı ya ben ülkerde çalişrken her hafta yıkıyodu adamlar cmurlu olunca ekmek yiyosunuz lan bu arabadan niye yıkamiyosunuz diyodu xxx bey
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    patron bozuk atmiymu hacı ya ben ülkerde çalişrken her hafta yıkıyodu adamlar cmurlu olunca ekmek yiyosunuz lan bu arabadan niye yıkamiyosunuz diyodu xxx bey
    ortak bende dil pabuç kadar... bide araba hep otobanda gidip gidip geliyor..sabah patron yokken çıkıyorum... patron gittikten sonra geliyorum..... bana bu arabanın hali ney diye sorunce para verdinde yıkamacıya gitmedimmi diyorum.. al bir kova su yıka diyor küresel ısınma var diyorum.. apışıp kalıyor... ...

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    eh madem herkes resmediyo kamyonunu ,buyrun buda bendenizin kullandığı isuzu( hani trafikte görürseniz tanıyın diye)

sedat ,nasıl oldun iyileştinmi, motor ne alemde? yoksa pertemi çıkardın?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler