Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

slm

Motovento
    REKLAM ALANI
    erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı alisemerci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çocuklar böyle artık alışacağız. hoş geldiniz.
    bende bu yoruma katılmak durumundayım Hoş geldin bu arada hoş bulmasanda burayı
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    hoşgeldin hemşerim, nöördün

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    hoşgeldiniz.arama yapmadan topic açmama dileği ile iiyi forumlar
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

Motosikleti
    olsa tükan senin babam varolsun
    hos bulduk hemserim slm yazıma cvp yazan kişiler canımı fena halde sıktı yaa

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı javagirl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok guzel karsılıyormussunuz yeni gelenleri hepinizi tebrik ederim.cocuk dienlere bişi demiorum cunki herkesi kendileri gibi gordukleri bellı on yargı ile yaklasmamanızı tavsiye ederim ıslak sacın bi alakası yok evet ama bu kadar uzatmanızın da hiç gereği yok insanı yazdıgına pişman edebiliyorsunuz gercekten
    nerenin ne oldugunu kavrayabiliyorum ayrıca nese yaa o slm ı yazarken de oruclu idim tutmayanlardan da deilim by

biraz değil fazlaca yuklenmıssınız java yı kullanmadım sesine bir sempatım var
    hiç kikkirdek kızlardan ya da zamani kızlarından deilim heke sizin kucuk gormenizi gerektirecek birisi hiç değilim eşarbımın üzerine takıyorum o kaskı iehliyetin de zamanını bekliyorum sedece motorlara olan ilgimden dolayı ve hiç motor kullanan insanlar babam hariç tanımadıgım için girdim bu siteye hor gorulmek ya da küçük gorulmek için herkesin kimliği belli diyecek bişi yok

insan her doğum gununde ölume bir adım daha yaklasır bunu solylemek için yazdım ve neyi nasıl yazacağımı biliyorum uçuran birsey de yok beni

densiz diyenın kendi densizliği yenı katılan birisine boyle davranması lutfen duzgun konusun yine de insanca hosgeldin diyenlere tesekkur ederim ama hiççç de hos bulmadım

yaşa baglama gereksizliğinizi anlamadım nasıl bakarsan ole gorursun keçileri falan da kacırmadım

benden de saçmasınız
    İşte Mt üyelerinin sıkça yaptıkları hataları ufacık bir kardeşimiz ne güzel toparlamış..... Gereken yerlere gereken cevapları vermiş....

Niye ufak yaştaki üyeleri bu şekilde soğuturuz?... Neden aşağılar davranırız?... Basit basit yapıştırmalar yaparız.... Tanırmıyız bu üyeyi?....

Bir başlık açmıştım yıllar önce..... İnsan mı motor mu diye......

Durun linkni de bulayım......
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...-insan-mi.html
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

csem66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150
    hoşgeldin javagirl başlama selamın süper ama anlayamadığım snin tavsiyenle ilgili. Şu saçı ıslak suyla yıkama meselesi...... Kayseride kuru su icad edildide bizimmi haberimizmi olmadı. Eğer böyle bir icat varsa özellikle motorcular için ideal bir buluş

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Aramıza hoşgeldin kardeşim...
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Motosikleti
    bisan
    canın sıkılıyordu herhalde senın seni burayaseçtilermi yoksa??? yinede hoş geldin
    [B][I]DENGESİZ MOTORA BİNMEK ORGANLARINI BAĞIŞLAMAK DEMEKTİR...[/I][/B]

cok guzel karsılıyormussunuz yeni gelenleri hepinizi tebrik ederim.cocuk dienlere bişi demiorum cunki herkesi kendileri gibi gordukleri bellı on yargı ile yaklasmamanızı tavsiye ederim ıslak sacın bi alakası yok evet ama bu kadar uzatmanızın da hiç gereği yok insanı yazdıgına pişman edebiliyorsunuz gercekten
    nerenin ne oldugunu kavrayabiliyorum ayrıca nese yaa o slm ı yazarken de oruclu idim tutmayanlardan da deilim by

hiç kikkirdek kızlardan ya da zamani kızlarından deilim heke sizin kucuk gormenizi gerektirecek birisi hiç değilim eşarbımın üzerine takıyorum o kaskı iehliyetin de zamanını bekliyorum sedece motorlara olan ilgimden dolayı ve hiç motor kullanan insanlar babam hariç tanımadıgım için girdim bu siteye hor gorulmek ya da küçük gorulmek için herkesin kimliği belli diyecek bişi yok

insan her doğum gununde ölume bir adım daha yaklasır bunu solylemek için yazdım ve neyi nasıl yazacağımı biliyorum uçuran birsey de yok beni

densiz diyenın kendi densizliği yenı katılan birisine boyle davranması lutfen duzgun konusun yine de insanca hosgeldin diyenlere tesekkur ederim ama hiççç de hos bulmadım

yaşa baglama gereksizliğinizi anlamadım nasıl bakarsan ole gorursun keçileri falan da kacırmadım

benden de saçmasınız
    hııı..! eşarbın ne güzelmiş senin öle avatarından blli oluo
    Gerçekci ol,imkansızı iste.

Motosikleti
    hay dilim kopsa idi de demese idim ne kadar büyütüldü yaa oylesine düşündüm bu kadar abartılacagını bilmiyordum

avatarımı sana soracak değilim sen de karısamazsın sonradan koydum
    nasıl yapıldıgını bile bilmiodum
    degiştirmeyi bilsem o resim orda durmaz
    zaten

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Hoşgeldiniz....
    Saygılarımla...

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P

benden de saçmasınız
    bak istiyince ne kadar aklı başında ne kadar olgun cümleler yazabiliyosun
    keşke topiğinide böyle açsaydın da hoşbulsaydın dimi güzel kardeşim
    tekrar hoş geldin
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    tesekkur ederim yine de cok sagolun taman ozur dilerim bir daha guzel ve duzgun cumleler yazarım ama nolur damarıma basmayınnnn

os.ozgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda beat
    kuyucadısı topıgının acılısını bende uygun bulmadım ama azarlamasan nede olsa yenı ve hala banlanmadı dımı en azından gercek karaktermıs yanı sahte karakterlerle uye olup sonrada banlanan ve burda kız pesınde kosturan erkeklerın tacızlerıne uyrayanlardan degıldır sanırım
    ŞEYTANDA BİR ZAMANLAR MELEKTİ UNUTMAMAK GEREK

Motosikleti
    rmz 200 gy
    hoş sefa geldin kayserinin neresindensin
    !! ÖLÜ VE YAKIŞIKLI OLACAGIMA CANLI VE ÇİRKİN OLAYIM !! ::tutkuy::

Motosikleti
    tesekkur ederim melikgazi kayseriyeterli mi

tamam tekrar diyorum size ayak uydurmaya calısmak için içimden geleni değil duymak istediğinizi yazacam ama hayatta bırakın da insanlar aklından ilk geçenleri soylesin eger oyle olursa o insanlardan zarar gelmez bunu yaşadım
    yalan dolandansa mertliği tercih ederim

ama bunu istemeyenler olursa tabi ki sorun cıkmasın die istedikleri gibi dvranırım bu her zaman bole girdiğin ortamda kiler gibi olmalısın onlara uyum saglamalısın bukelamun miisali

yine de tum abi ve ablalarıma tesekkur ederim her insanın içinde yumusak bir insan vardır maharet onu dısarı cıkarmakta

yine de mersi

ya nası soru o yaa sınav falan yok yaa lutfen bu kadar itici olmayın yaa benliğinizi bu kadar belli etmeyin barı her yerde yapmayın iyi okursan anlarsın belki bay anlamayan

hoşgeldin hemşo kalıcı ve katılımcı olmanız dileğiyle... yanlız birşey söylemeden geçmeyeyim biraz asabii ve sinirli gördüm sizi neden???

os.ozgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda beat
    harbi harbi düzgün cümleler kuruyorsun helal valla sana bak sımdı guzel ve bucur ınsan bak ben ıcımden geldıgı gıbı yazdım ınanıyorum ı butun arkadaslaımda ıcınden geldıgı gıbı yazdı kuyucadısıda dahıl neyse burası8 durust ınsanların yerıdır emın ol benım durust ınsan olduguma ınanmayanlarda olsada neyse hosgeldın bu topıc kıtlenmeden sen en ıyısı yenı bır topıc ac
    ŞEYTANDA BİR ZAMANLAR MELEKTİ UNUTMAMAK GEREK

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne alaka yaaa ? Bi mesajla kızın namusuna karar verdiniz ? Kimsiniz siz peygaber mi ?
    burada benım kikirdek'ten kastım şirinlik yapmayı seven anlamında

bir zamanlar HAYAT BİLGİSİ diye bir dizi vardı,
    sanırım hatırlarsınız...
    oradaki KİKİRİK tiplemesini sevmişimdir,
    yani neşeli sevecen sempatik anlamında,

ben kardeşime kuzenlerine aynı tabiri kullanıyorum zaten,

sanırım sen yanlış anladın,
    benım kardeşim 17 yaşında ve ne zaman karşılaşsak şımarıklık yapar,
    şakalar yapar,

Sanırım sen bazan ön yargılı olmadan bi sor ve öğren kim ne demek istedi diye.
    OK
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Hoş görün arkadaşlar. Benim motosikletçi arkadaşlarım hoşgörülü ve anlayışlıdır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)