Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Selamlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    baskentli1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS
    Merhaba değerli arkadaşlar aranıza yeni katıldım hem foruma hemde bu dünyaya... Ben ilk motorumu alacağım elimde seçenekler ve herkes birşey söyledi kafamda bin tane soru var sizinde deneyimlerinizden faydalanmayı ümid ediyorum. İlk motorum olacağı için hem küçük hem yüksek model hemde kendi sınıfında ucuz olan [/B]Hyosong 250 GTdüşünüyorum bugün bir ustada[/B] [B]1998 Model Kawasaki ZX-6R [B]önerdi bana fakat bu motorun biraz sorunu varmış toplamda 6500 YTL mal olur dedi.
    Şimdi sizce ne yapmalıyım Racing istiyorum ilk motorum olacak küçük makina olsada olur ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    paris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660X 2009
    selamlar hoşgeldin öncelikle başlangıç için düşünüyorsan honda cbr 125, yamaha r125 ve kawasaki ninja 250r seçenekleri de var hyosung 250 haricinde iyi forumlar diliyorum

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    önce hoşgeldin kardeşim.eski model racing lerin sağlıklı olmasınıı beklememk lazım bence.çünkü racing adı üstünde.hırpalanmıştır yani.gt250r ın bu seçenekte daha uygun olacağı kanaatindeyim.
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    BMW R1200GS
    Bakın yine iki yorum ikiside farklı :D Bakalım biraz daha yorum yapan olursa daha sağlıklı karar verebilirim.
    Yorumlarınız için teşekkürler huceyn ve paris ;)

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Aramıza hoşşgeldiniz kalıcı olmanız dileğiyle
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    kawasaki zx7r
    merhaba kardeşim
    sürüş konusunda kendine güveniyor ve tecrüben varsa neden olmasın şayet yok ise kesinlikle 250 cc tavsiye ederim tabiki sonuç senin takdirin
    şahda piyonda oyun bitdikten sonra hepsi aynı kutuya:cat:

Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1 ;)
    aramıza hoşgeldin toprakkk
    yeni olsun ufak olsun temiz olsun senin olsun derim kanımca
    RACING TEAM ÜYESİ :GAZCI ÜYE

halidbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 1000 rr Pgo x-hot 125
    ilk motorunu alacaksan bence 250cclik motorla basla o 10 yasındaki racing seni hem maddi, hemde saglıgın için zaralı olur(100 beygir bi motorla başlamak intihar gibi birseydir )bence küçük cc ,yle başlayarak kendini geliştirirsin basamakları yavas ve güvenli çıkarsın kal saglıcakla

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Hyosung GT250R başlangıç için iyidir. Hem yeterince seni tatmin edecektir. Hemde motosikleti hemen değiştiriyim gibi bir düşünce oluşturmaz kafanda. Gözlemlerime göre güzel motormuş. Bunun dışında paris arkadaşımızın saydığı modellerde var. Kawasaki Ninja 250R, Honda CBR 125R, Yamaha YZF-R125 gibi. Yeni başlıyacağın için 250cc'yi geçmemeni öneririm.
    Bu arada Aramıza hoşgeldin.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Motosikleti
    BMW R1200GS
    Yorumlarınız için hepinize teşekkürler

Motosikleti
    Honda Cbf 250
    kardeş hoşgeldin. valla siteyi takip etmeye başladığımdan beri öneri isteyen çok topik açıldı herkeste bişeyler dedi. işin zor hoca Allah yardımcın olsun..

Motosikleti
    Sattım.Seneye GSXR-600 İnşallah.
    Bence sırası ile şu.Tabiki sadece racing düşünüyorsan.Ve kesinlikle önerilen eski model kawasaki değil.Aşağıda yazdığım modellere gelince kendini çok iyi yetiştirdikten sonra her motoru en az bir iki yıl kullandıktan sonra geçebileceğin modeller.TAbi her motorun da alternatifi var.karar sana kalmış.

Honda cbr 125 R,Hyosung Gt 250 R,Suzuki GSX-R 600,Suzuki GSX-R 1000,Suzuki GSX-R 1300 HAYABUSA
    2008.CBR.125-2006.CBR.600F-Arkası seneye...

extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    Hoşgeldin,2sini de almadan önce birkez daha düşün derim
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldin, bu iki seçenekten kesinlikle Hyosung Gt250 diyorum, acemi adamın ilk motoru sıfır olmalı, en azından sıfır gibi bir ikinci el olmalı, az km yapmış olmalı, rutin bakımlarında motosikleti tanıyacaksın, ilk heyecanınla sıfır binmenin zevkini yaşayacaksın, bende acemiyim ve aynısını yaptım. İkinci el riskli hele yarış motorlarında daha riskli, arkadaşların bahsettiği gibi hırpalanmış olmaları, dolayısıyla kronik arıza çıkarmaları muhtemel. Düşük hacimle başlayıp iradeni sağlamlaştırmak ta cabası. İyi bir seçim yapmanı dilerim.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Hoş geldin..Önce tecrübe sonra hızlı motor derim..Canımız sadece birtanedir.

hoşgeldin arkadaşım bende siteye bikaç dakika önce üye oldum valla arkadaşım motosiklet tecrüben yoksa 600 lük pek düşünme derim ben bide honda twisterlar var onlara da bi bak istersen

Motosikleti
    BMW R1200GS

Teşekkürler

Hepinize Tekrar Tekrar Teşekkür Ediyorum.

Nacizane Bir Konuyu Burdan Paylaşmak Hatta Haykırmak İstiyorum. Tatilden Dönerken Yolda Bir Kazaya Rastladım Hemen Durdum Çocuğa Kalp Masajı Yapılıyordu :( Ve Hemen Bir Vatandaş "Bu Motorcular Adam Olmaz" Dedi Ben Hemen Çıkıştım Adama " Bu Kazazedenin Cahilliği Tüm Camiaya Mal Edilmez" Dedim. Ya Arkadaşlar Bana Şimdi Olayı Motoru Güvenliği Bilen Olarak Söyleyin.
    Bu Arkadaş Üzerinde Sadece Bir Atlet Altında YBR125 Mıcırlı Ve Virajlı Bir Yol Üstüne Üstlük Birde Cambazlık (Olayı Görenlerin Yorumu)......

Kask Nerde? Mont,Dizlik Vs... ? Hiçbiri Yok. Sadece Sorumsuzluk Ve Bir Genc Beden Var Ortada.

Sizden Ricam Boş Bir Anınızda Sıkılmadan Bıkmadan Kendi Cenaze Töreninizi Düşünün, Herkesi Hayalinizde Canlandırın Tepkileri Nasıl Olurdu? Yada Evinizde Eşinizi,Çocuğunuzu Düşünün Annenizi Babanızı Yav Düşünün İşte... Hala Bunlar Birşey İfade Etmiyorsa Bunları Anlatmanında Bir Anlamı Yok.

Sağlıcakla Kalın...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler