Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

tanışma topiğini unutmuşum:D:D

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    polaris sportsman 700 twin
    slm arkadaşlar kusura bakmayın tanışma geç oldu :D:D kendimden bahsedeyim bn 16 yaşında lise 2. sınıf istanbul ümraniyede oturuyorum bilgisayar bölümünde okuyorum bilgisayar tamir cart curt fln yapıyorum öle böle işte motor işim ise kendimi bildim bileli motor hastalığı war bnde babamda amcamda çok eski motorcular bni hatta kuzenlerimide uzak tutmaya çalışıyolar ancak içimde çok acayip bi ateş motor büyük tutkunuyum ancak içimde yaşatanlardanım 8 yaşımdan beri aaraba kamyon kamyonet minübüs motor fln kullanıyorum açıkcası kendimi bildim bileli kullanıyorum ehliyet için 8 sene geçti 2 sene geçmiyor 1 sende motora war çıldırıcam artık kullandığım motorları yazayım arabalar listesi uzun :D:D
    50 cc bi scooter arkındı
    150 cc bi scooter kendimin ilk motoru gözümün nuruydu (truca tr150t18)
    kanuni atv250
    polaris sportsman 700 twin war şu anda
    şimdide hyosung gt250r alıcam inşallah dua edin bna kimseyede sööylemiorm alıcağımı nazar fln değer diye değerinizi bilin size açıklıyorum burda görüyorsunu nerelerden nerelere motor bnm için imkansızdı ama oluyo işte birse sizden isteğim bu hyo bni kasarmı bi yorum yaparsanız sewinirim arabalardan mesela çok rahat we iyi kullanırım yani ilk kullandığım arabanın witesinde fln zorluk yaşamıyorum gayet yumuşak kullanıyorum bu babamın yorumu aslında atv250 de yarı otomatikti wites wardı ancak debriyaj yoktu ondada baya kullandım yorumunuzu bekliyorum iyi günler

şimdiki motorumun resimleri unutmuşum kusura bakmayın yalnız bunlar biraz eski resimleri bunlarda çok değişiklik yapıldı yeni resimlerinide eklicem ayrıca satılıktır motor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    b+rk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    hoşgeldin. Çok güzel bir atv sahibi olduğunu belirmek isterim iyi günlerde kullan. Bende hep bi atv sahibi olmak istedim ama malesef olmadı. İyi günlerde kullanman ve katılımcı olman dilekleriyle...

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    H.G. .

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Geç de olsa hoşgeldin Motor tutkunun problemsiz devam etmesi ve Hyo'na kavusman dileği ile
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    taşşk ederim arkadaşlar h.b hatta çok ii bir şekilde h.b bu site bnm motosiklet heyecanmı bastırdığım sitte zaten acaip sewiorm burayı ayrıca cakalaz kardeşimin hyo'na kawusman dileğiyle demesi bni çok heyecanlandırdı bnm hyo'm muhteşem yaa

h.g 2525252525

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benimle aynı gün üye olmuşsun foruma... hyo güzeldir ama ilk günler kapalı alanda çalışırsan güzeldir...yakından görüp inceledim şimdi st kanuni oldu biliyorsundur..2. el hyo .. yedek parçaları ve tamir işlerini st kanuni yapacak mı bilmiyorum ama inşallah hayırlısı olur..

Motosikleti
    saolun motoru bi alsam dediklerinizi uygulicam

Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Hoşgeldin kardeş ...Elindeki ATV nin ne kadar değerli ve kıymetli olduğunun Farkındasındır inşallah .....Bu ATV nin yanına gt650r yakışır Boşver 250 yi.....

Motosikleti
    açıkcası tırsıyorum 650 lik almaya hatta 1000rr ile takas bile geldi ama kalsın abicim bn böle gayet iyiyim 250 liği alırım önce onu kullanırım ondan sora inş.

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Hoşgeldin.Ben de lise 2.sınıftayım.Tabi şimdi 3. sınıfa geçtim.Katıcı ve katılımcı olman dileğiyle.Kazasız sorunsuz sürüşler.
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)