Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Yeni Supermoto'm ve herkese merhaba :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    bpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx125SM '08
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayi senin her istediğini yaptığında suçsuz olacaksa neden en yakın bankayı soyup paraları sana getirmeleri söylemiyosun ki.

Bir iki sene trafiğe işlettirilmeden plakasız gezen derken seninkini kasdetmedim ortalık böyle dolu zaten, senin aldığın motorda gezmiştir bol bol merak etme, ama bayiinin suçu değil, senden önceki müşteri çok ısrar etmiştir.
    Ben 2 motoru da 0km aldım, ruhsat çıkana kadar takılmış olan geçici plakaydı onlar, olurda tur atmaya çıkarsam bahçeşehir içinde sorun falan olmasın diye, zaten ilkinin daha plakası çıkmadan karar değiştirince böyle bir durum oluştu.
    1-2 sene gezenleri de tebrik etmek lazımmış cidden haklısınız
    Banka soyma konusunu da bi soriim ben gelişmeleri özelden aktarırım )

Alıntı jeansatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı ugurlu olsun daha düsük cc. ile başlayıp km.ler arttıkça tecrübelenerek motosiklet değiştirme fikrinizi de kutlarım bu arada,almış iade etmiş yok 1500ytl zarar olmuş bunlar boş anlamsız bence, insanın yedek parçası yok para pulla ölçülemez sağlıklı olmak
    Kesinlikle haklısınız, Allah korusun bilgisiz şekilde bana göre kuvvetli bir cihazın başına geçip kendimi ve etrafı tehlikeye atıcağıma küçük bir maddi kayıpla kendimi ve çevremdekileri düşünmem en mantıklısıydı.

Allah tüm motosiklet.net ailesini kaza beladan korusun diyelim o zaman

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    yeni motosikletin hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin.ee artık izlenimlerini paylaşırsın bizlerle 125 sm yeni bi motor ve benimde takibimde artıları ve eksileri ni bizimle paylaşırsan sevinirim.125 sm için bi forum açılmıştı oraya yazarsan daha iyi olur
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    Rx125SM '08
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni motosikletin hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin.ee artık izlenimlerini paylaşırsın bizlerle 125 sm yeni bi motor ve benimde takibimde artıları ve eksileri ni bizimle paylaşırsan sevinirim.125 sm için bi forum açılmıştı oraya yazarsan daha iyi olur
    iyi dilekleriniz için teşekkür ederim

Dediğin gibi bende oraya fotolarını şu an için ekledim ve ilerde kullandıkça artlarını ve eksilerini yazacağım.

Tabi havalar müsade ederse

Şimdilik bi kaç şey ekledim kullandığım kadarıyla, ama daha fazla şey keşfetmem gerektiği kesin

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    hayırlı olsun allah kaza bela vermeden lastiklerini askitirsin inşallah

gt250'r yi bana verip benim mondiali verseydin geriye olmazmıydı
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    Rx125SM '08
    Alıntı melocann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun allah kaza bela vermeden lastiklerini askitirsin inşallah

gt250'r yi bana verip benim mondiali verseydin geriye olmazmıydı
    çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için..

mondialdemi almışım haberimmi yok benim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bugün burda yarın şurda ertesi gün kimbilir nerde
    Motosikleti
    33 ACJ 92 ve 33 R 2170
    motosikletlerin ikisi de çok güzel. kazasız belasız güle güle kullanırsın inşallah..

mersinde hız kesen tümseklerden SS'le geçmek imkansız,adamlar tümsek değil tepe yapmış.anayol dışında SS sürülmez burda...ama Allah var anayolları da dümdüz ve uçak pisti gibi pürüzsüz...bir de gece 12'yi geçince konya ovası gibi bomboşş. görüyorum görüyorum,SS'çilerin ağzının suyu aktı

Motosikleti
    Rx125SM '08
    Alıntı togepi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikletlerin ikisi de çok güzel. kazasız belasız güle güle kullanırsın inşallah..

mersinde hız kesen tümseklerden SS'le geçmek imkansız,adamlar tümsek değil tepe yapmış.anayol dışında SS sürülmez burda...ama Allah var anayolları da dümdüz ve uçak pisti gibi pürüzsüz...bir de gece 12'yi geçince konya ovası gibi bomboşş. görüyorum görüyorum,SS'çilerin ağzının suyu aktı
    teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz için

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    sevgili dostum oncelikle hayırlı olsun.gule gule kullan inşallah.ancak motoru aldıgın bayi keşke seni gt250r konusunda bastan uyarsaydı daha ustune oturur oturmaz 1.500 ytl zarar etmeseydin.sadece satmak için satış yapan bayiler konusunda dikkatli olmanı oneririm.bu bir tavsiye dir.madem motor tecruben az neden sana kocaman motoru ( 250r agır ve iri) sattılar.orada sana daha hafif ve düşük cc li bir motor tavsiye edebilirlerdi.Dedim ya üzüldügüm nokta 1 gunde 1.500 ytl zarar etmen.canına gelecegine malına gelsin tabiki o ayrı ama yazık yine.alım satım yaptıgın firmalara karsı dikkatli ol çünkü bazıları sadece malı satmak için satıyorlar.Ayrıca onceki motorun plakasını bu motora takıp idareten seni göndermeleri de bunun en güzel göstergesi. tekrar hayırlı olsun.Allah kazalardan korusun seni dostum
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Hayırlı olsun. Güzel aletler. Süpretmoto tercihi daha mantıklı. Cesurca bir karar vermişsin tebrik ederim.
    Gitti TDM kaldık yine ybr ile başbaşa..

mici_ceko_4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda today50*2+pioneer 200cc cross
    Hayırlı ugurlu olsun,mutlu sürüşler..

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    gt250r gerçekten çok tatlı duruyor
    yavaş yavaş cbf150'den sonra 2. el bir gt250r düşünmeye başladım valla
    super moto ise adı üstünde süper ama benim de tercihim gt250r olurdu...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    ne mutlu sana... Baktımda aynı plakayı almıssın yeni motorada Hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Hayırlı olsun, iyi günlerde kullan...
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı bpv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 kasımda anıtkabirde olacağım ama tavla sözüm olsun en kısa zamanda
    kasko bu saatten sonra senin için bizzat benim )
    Nası yani kaza yaparsam seni mi arıycam direk.. Exper olarakta sen mi geliceksin

mondialdemi almışım haberimmi yok benim
    Sevdim ben seni yaa.. Tam kafa dengisin maşallah

Alıntı onr.sual adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili dostum oncelikle hayırlı olsun.gule gule kullan inşallah.ancak motoru aldıgın bayi keşke seni gt250r konusunda bastan uyarsaydı daha ustune oturur oturmaz 1.500 ytl zarar etmeseydin.sadece satmak için satış yapan bayiler konusunda dikkatli olmanı oneririm.bu bir tavsiye dir.madem motor tecruben az neden sana kocaman motoru ( 250r agır ve iri) sattılar.orada sana daha hafif ve düşük cc li bir motor tavsiye edebilirlerdi.Dedim ya üzüldügüm nokta 1 gunde 1.500 ytl zarar etmen.canına gelecegine malına gelsin tabiki o ayrı ama yazık yine.alım satım yaptıgın firmalara karsı dikkatli ol çünkü bazıları sadece malı satmak için satıyorlar.Ayrıca onceki motorun plakasını bu motora takıp idareten seni göndermeleri de bunun en güzel göstergesi. tekrar hayırlı olsun.Allah kazalardan korusun seni dostum
    İşte bende tam bu konuya değinicektim..

Hyosung un garanti belgesine bakar iseniz ilk sayfalarda uyarılar kısmında bayiinin alıcıya motosikleti tanıtması hatta öğretmesi gerektiğini vurguluyor ve insan hayatının değerinden bahsediyor..

Ama bu söyleneni hangi bayii yaptıki şimdiye kadar?

Kullanıcı motosikleti ilk defa kullanmadan önce, bütün kumandaların yerlerini bildiğinden ve motosikletin düzgün kullanımını öğrendiğinden emin olun...

Motosikleti ilk defa kullanmadan önce, kumandaların kullanımını ve özelliklerini öğrenmek üzere kullanıcı için düz ve açık bir alan bulun.

Her kullanımdan önce, sürücü ile günlük kontrolleri yapın.

Kullanıcının kask, koruyucu gözlük taktığından ve koruyucu giysi giydiğinden emin olun(eldiven, deri veya kalın kumaş pantolon, uzun kollu gömlek veya ceket, çizme)

İçki ve uyuşturucu etkisi altındaki birisinin kullanmasına izin vermeyin.

Kullanıcıyı ve yanındaki diğer insanları hareketli parçalara yaklaşmamaları veya hareketli parçalara yada motor ve egzos sistemi gibi sıcak alanlara dokunmamaları konusunda uyarın.

Bu kılavuzun sürüş öncesi kontrol kısmındaki talimatları iyice okuyun. Kullanıcının ve yolcunun güvenliği için bütün güvenlik kontrollerini yapmayı unutmayın..

İşte bazıları...

Motosikleti
    YBR 125
    Sorun yaratabilecek yanlış kararlardan kısa sürede dönmek en iyi çözümdür.
    İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.
    [COLOR="Red"] Özgürlük ona bağımlı olunduğu sürece diğer bağımlılıklardan uzak tutandır[/COLOR]

[B] [COLOR="navy"]Bu dünyada çok güzel yaşanabilir, yeterki isteyelim![/COLOR][/B]

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Hoşgeldiniz,motorlarınız hayırlı olsun.Gerçi elde 1 tane kalmış

Güle güle kullanın motorunuzu
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    hayırlı olsun abi.Gönlünün istediği motora değil yaşayabileceğine inandığın motora bin

Ayrıca;
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...

Kullanıcı motosikleti ilk defa kullanmadan önce, bütün kumandaların yerlerini bildiğinden ve motosikletin düzgün kullanımını öğrendiğinden emin olun...

Motosikleti ilk defa kullanmadan önce, kumandaların kullanımını ve özelliklerini öğrenmek üzere kullanıcı için düz ve açık bir alan bulun.

Kullanıcının kask, koruyucu gözlük taktığından ve koruyucu giysi giydiğinden emin olun(eldiven, deri veya kalın kumaş pantolon, uzun kollu gömlek veya ceket, çizme)

Kullanıcıyı ve yanındaki diğer insanları hareketli parçalara yaklaşmamaları veya hareketli parçalara yada motor ve egzos sistemi gibi sıcak alanlara dokunmamaları konusunda uyarın.
    +1500 ,fecii bir şekilde katılıyorum.Helal olsun Hyosung'a
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    abi hayırlı ugurlu olsun kazasız keyifli sürüşler,kib.
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

Motosikleti
    Rx125SM '08
    Alıntı onr.sual adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tavsiyeleriniz için teşekkür ederim ama aslında benim eşşekliğim oldu biraz.. Adamlar orda uyardı etti ama oanki aşırı istek ne beni engelleyebilirdi ne de başkası bunu deneyebilirdi
    Aldığım firma cidden öle bi firma değil ona da şüphem yok her konuda sağolsunlar yardımcı olmaya devam ediyorlar.
    Plakada daha bugün geldi takmadım henüz üstüne yarın onu da halletmem lazım hatırlattığın iyi oldu valla
    Allah hepimizi kazadan beladan korusun çok teşekkürler ilginiz için tekrardan

Alıntı Su Silahı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Güzel aletler. Süpretmoto tercihi daha mantıklı. Cesurca bir karar vermişsin tebrik ederim.
    Dediğiniz gibi şimdilik daha mantıklı ve emniyetli ilersi allah kerim diyoruz teşekkür ederim..

Alıntı mici_ceko_4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı ugurlu olsun,mutlu sürüşler..
    Çok teşekkür ederim sağolun..

Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gt250r gerçekten çok tatlı duruyor
    yavaş yavaş cbf150'den sonra 2. el bir gt250r düşünmeye başladım valla
    super moto ise adı üstünde süper ama benim de tercihim gt250r olurdu...
    benimde ilk tercihim sizin gibi olmuştu ama nedense bana bir gömlek üstün geldi ilerde neden olmasın diyoruz şimdilik

Alıntı myheart adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne mutlu sana... Baktımda aynı plakayı almıssın yeni motorada Hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle...
    Gerçek plakası daha bugün geldi valla onunla daha çekemedim yani. iyi dilekleriniz için teşekkür ederim..

Alıntı By Mükemmel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, iyi günlerde kullan...
    çok teşekkür ediyorum sağolun..

Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nası yani kaza yaparsam seni mi arıycam direk.. Exper olarakta sen mi geliceksin

Sevdim ben seni yaa.. Tam kafa dengisin maşallah

İşte bende tam bu konuya değinicektim..

Hyosung un garanti belgesine bakar iseniz ilk sayfalarda uyarılar kısmında bayiinin alıcıya motosikleti tanıtması hatta öğretmesi gerektiğini vurguluyor ve insan hayatının değerinden bahsediyor..

Bu kılavuzun sürüş öncesi kontrol kısmındaki talimatları iyice okuyun. Kullanıcının ve yolcunun güvenliği için bütün güvenlik kontrollerini yapmayı unutmayın..

İşte bazıları...
    Ara direk gelmeye çalışıcam ) neyse allah korusun töbe..

Madem sevdin allah bozmasın diyelim

Ayrıca bayii uyarır ok de hangi bayii o motoru öğretir onu cidden bilmiyorum. Yani bu bence de motoru alıcak kişinin sorumluluğunda olması gereken bişey diye düşünüyorum. Motoru biliyorsan alırsın , bilmiyorsan kurs falan gibi şeyler daha mantıklı geliyor kulağa.

Alıntı maviergün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorun yaratabilecek yanlış kararlardan kısa sürede dönmek en iyi çözümdür.
    İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.
    Kesinlikle katılıyorum, çok teşekkür ederim sağolun..

Alıntı headhunter251 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun abi.Gönlünün istediği motora değil yaşayabileceğine inandığın motora bin

Ayrıca;

+1500 ,fecii bir şekilde katılıyorum.Helal olsun Hyosung'a

Teşekkür ederim gönül neler istiyorda şimdilik tasmamız o kadar uzun değil diyelim

Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz,motorlarınız hayırlı olsun.Gerçi elde 1 tane kalmış

Güle güle kullanın motorunuzu
    1 kaldı tam kaldı , ilginiz için teşekkür ediyorum sağolun..

Alıntı genç kaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi hayırlı ugurlu olsun kazasız keyifli sürüşler,kib.
    çok sağolun teşekkür ediyorum..

Motosikleti
    Suzuki SV650s

Ara direk gelmeye çalışıcam ) neyse allah korusun töbe..

Madem sevdin allah bozmasın diyelim

Ayrıca bayii uyarır ok de hangi bayii o motoru öğretir onu cidden bilmiyorum. Yani bu bence de motoru alıcak kişinin sorumluluğunda olması gereken bişey diye düşünüyorum. Motoru biliyorsan alırsın , bilmiyorsan kurs falan gibi şeyler daha mantıklı geliyor kulağa.
    Bayii sana motoru satarken senin canını düşünmek durumunda. Satmamalı demiyorum ama o motoru aldıktan sonra ya allah göstermesin büyük bi kaza yapsaydın?
    Ki garanti belgesinde bu madde geçiyor ise bayiiden şikayetçi olma hakkın bile var. Çünkü onlarda biliyo ne şartla bayiilik alabileceklerini.. Kalksın ozaman sana hayabusa satsın sence kaç dakka yaşarsın ?

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)