Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sonbahar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Aramıza hoş geldin. Başlık biraz alaksız olmuş, birde yazı şeklini değiştirsen iyi olur yoksa bir ikazda mod'lardan alırsın. Sonra, ben nereye geldim böyle deme

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA SCOOTER
    Ne O Sen Benden De Gerginsin Syriana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!canin Sağolsun.sayen De Daha Da Artar Sayisi Sen Devam Et,sana Güveniyorum...

Ya DÜn Bİr BugÜn İkİ Şİmdİden Nereye Geldİm Dedİm Bİle Olmazsa Herkese HoŞÇakalin Der Çekİlmeyİ De Bİlİrİm....

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı hazan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne O Sen Benden De Gerginsin Syriana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!canin Sağolsun.sayen De Daha Da Artar Sayisi Sen Devam Et,sana Güveniyorum...

Ya DÜn Bİr BugÜn İkİ Şİmdİden Nereye Geldİm Dedİm Bİle Olmazsa Herkese HoŞÇakalin Der Çekİlmeyİ De Bİlİrİm....
    arkadaşım niye gergin olayım...bunuda nerden çıkardın...sadece bazı olaylar senin düşündüğün bildiğin gibi değil sana onu sana izah etmeye çalışıyorum...

ve aynı zamanda kimsenin kalıp kalamaması kimsenin tekelinde veya isteğinde değildir olamazda...burası kimsenin değildir...tüm motosiklet sevenlerindir...senin veya benim çekilmen veya çekilmemem kimseye ne bir çıkar sağlar nede bir zarar...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

emis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhabaaaa.... canım burada birçok insan var; mutlu, mutsuz, sinirli... oyüzden bazı şeyleri görmezden geleceksin... hayat bu....
    motosiklet dikkatsizce kullanıldığında tehlikeli olsa da, kullanıcıları her ne kadar yaşamıyla oynayan insanlar gibi görünse de bir o kadar hayata bağlı, insanları, hayvanları, doğayı, her türlü güzelliği seven insanlardır....
    benim bildiğim birşey daha var ki; insanlar yazdıkları her kelimede kendilerini iyi ifade edemezler, belki seni eleştiren kişilerle yüzyüze konuşsan onlar seni sen de onları daha iyi anlardın. bu konuları daha fazla uzatmaya hiç gerek yok.
    inan buradaki herkes birbirini önemser.
    sana hoşgeldin demiştim ama bir kere daha hoşgeldinnnn
    RÜZGAR GÜLÜMSEMEMİ ALMADI YÜZÜMDEN...

eee emiş haklıı bence de sonuç itibariyle sanal bir dünya ve yüzyüze konuşulamadığı için kelimeler ,cümleler anlatılmak istendiği gibi anlatılamıyo ya da algılanamıyo...
    güzel bir dünyadayız burda agresifliğee lüzum yok bence de uzatmasanız iyi olur...
    çünküü herkesin hayat felsefesi farklı birine doğru gelen kelime yada anlatış biçimi bir başkasına yanlış gelebilir bu gayet olağan...
    ama hem empati yaparak hemde hoşgörülü yaklaşırsak eminim daha iyi anlicaz birbirimizi arkadaşlar....özel insanlar....
    Fırtınayı Bekleyen Ben,Yetinmeye Çalışıyorum Rüzgarlarla...
    3 günlük şu zamanda ne kin duy ne kırıl ne de darıl,sana yapılan iyilik yada kötülük yapanın etiketidir senin değil...:cat:

bende_emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    hoşgeldin kalıcı olman dileğiyle
    isyan rock'ta başlar,motosiklet üstünde devam eder !!!:cat:

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    HOŞ geldin arkadaşım ailemize..izmirden bir dostumuz daha oldu..toplantılarımıza bekliyoruz..

hatta önümüzdeki çarşamba izmirli dostlarımızla hepberaber manisada toplanıyoruz... bekleriz
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

Motosikleti
    HONDA SCOOTER
    Herkese TeŞekkÜrler.zaten Hayatin ÖzÜn De Herkes Benİ Severse Kendİmden ŞÜphe Ederİm.gezİ Davetlerİ İÇİn Tekrar TeŞekkÜrler Ama Şu Anda Tatİlde Şehİr DiŞindayim.

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    aramıza hoş geldin sefa geldin kalıcı olman dileğiyle

hoşgeldin hazan ...
    kalıcı olman dileğiyle ...

Motosikleti
    aprilia leo 150
    siteye pek hoş bir giriş olmadı sanırım ama umarım bundan sonra güzel vakit geçirisiniz...

hoş gelmişsiniz...bu da çiçeğiniz buyrun

(kusura bakmayın .."bu forumda herkes papatya ikram ediyorlar... ne cimri insanlar"demeyin başka çiçek yokta )

Motosikleti
    HONDA SCOOTER
    İlk İntİba Önemlİdİr Derler.ama İntİbalari Yikmak Adina Çabalayanlar Var Ya,umudum Oldu...kalmak Adina İnancimi Yİtİrmedİm.buradayim.

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Hoşgeldin benim için hiçbir problem yok ne başlık konusunda nede içerik konusunda çünkü insanlar farklı farklıdır ve herkes kendine uygun görünen biçimde konusur yada anlar veya uygular
    Bence çok güzel ve kalite bir site aradığın herşeye ulaşa bilme imkanın oldukça fazla Kalıcı olman dileğiyle ve doğru adreste olduğunu bilmeni isterim HOŞGELDİİNN...
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Toplantı ve gezilere bekleriz......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    HONDA SCOOTER
    Herkes Bİrbİrİnİ Anlasaydi,yaŞamak Çok Monoton Olurdu Zaten...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı hazan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkes Bİrbİrİnİ Anlasaydi,yaŞamak Çok Monoton Olurdu Zaten...
    Çok felsefi gördüm seni......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    hazan hoşgeldin bende daha çok kış ı severim yaz a ise motor sevdasına katlanıyorum.(sanki katlanmasam yaz gelmicek benimki de laf.....)

sılwes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoş geldin sefa getirdin.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)