Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

missimpreza dan merhabalar...

Motovento
    REKLAM ALANI
    rainboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200
    Hoşgeldin
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="2"][COLOR="Red"][B][I][U]Birol HALICI[/U][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı missimpreza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hojbuldukk

Alkol yok dimi?....Alkol metreye üfleticez seni.....

Hoş geldin.........

Alıntı Gokhan2433 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oo dolu sen bi watercolurs,dişi,cezerye,elifle fln takıl sitenin müdavimi olursun

T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    aramıza hoşgeldin
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    hoşgeldin!!!:..
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    demek motosiklete geçmeye karar verdin iyi iyi. yanlız sitemize tam anlamı ile üye olmanın şartları var. ilk önce sitemize üye olmuşsan araban olamaz hele ımpreza birde modifiyeli cık cık cık kesinlikle olmaz . şimdi yapman gereken o kibrit kutusunu(araba) satıp aldıgın paranın %5'ini yönetime ,%5'ini üyelere. ve geri kalan %90'ını ilerde alıcagın motosiklet ila kaza bela yaşamaman için bana verip bende o para ile kurban alıp HONDA'ya pardon pardon yani kurda kuşa vericen kapiş
    bu arada kurbanların derdine düştüm hoşgeldinnn demeyi unuttuım hoşgeldin arkadaşım umarım burda aradıgını bulur iyi vakit geçirirsin

Motosikleti
    YAMAHA TDM 900A
    Hoşgeldin kardeş..
    [B][COLOR="Red"]MEYDANLARDA GÜMBÜR GÜMBÜR KAVGALAR DÖNER DURUR,OLMUŞUM ÜÇ BEŞ PUŞTUN KATİLİ[/COLOR][/B]

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BARIS ABİ HOSGELDİN MESAJINI UPGRADE ETMİSSİN
    O NE BE ABİ
    SİTEYİ SERİYOSUN GELENİN ÖNÜNE LİNK LİNKİ LİNK
    Comfirmation Bias

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Hoşgeldin,4 tekerli Kafesden kurtulup 2 tekerle özgürlügün tadını çıkarman dilegi ile...
    Born To Be wild,Live to Ride...

[QUOTE=alp_tunay;514148]Alkol yok dimi?....Alkol metreye üfleticez seni.....

Hoş geldin.........

asla ve asla alkole hayır dıyenlerdenım...hoşbulduk

Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    demek motosiklete geçmeye karar verdin iyi iyi. yanlız sitemize tam anlamı ile üye olmanın şartları var. ilk önce sitemize üye olmuşsan araban olamaz hele ımpreza birde modifiyeli cık cık cık kesinlikle olmaz . şimdi yapman gereken o kibrit kutusunu(araba) satıp aldıgın paranın %5'ini yönetime ,%5'ini üyelere. ve geri kalan %90'ını ilerde alıcagın motosiklet ila kaza bela yaşamaman için bana verip bende o para ile kurban alıp HONDA'ya pardon pardon yani kurda kuşa vericen kapiş
    bu arada kurbanların derdine düştüm hoşgeldinnn demeyi unuttuım hoşgeldin arkadaşım umarım burda aradıgını bulur iyi vakit geçirirsin

keşke imprezam olsada satıp alsam motor ama impreza sahıbı değilim şimdilik hayranıyım model arabalarıyla vede rc yle idare ediyorum(umarım motorda hayranlık olarak kalmaz icraat olur bende)...sitenin bu kadar akfif olduğunu anlamamıştım başta ama şimdi bayağa iyi olduğunuzu söyleyebilirim.birçok buyuk forumlara üyeyim sıkı bir forum takıpçisiyim sizleride çok tuttum:Dbişiler öğrenemeye başladım bilem hatta artık ne almak istediğimide biliyorum babamı kandırma çabalarım devam etmekte ehliyetıde aldıkmı birkaç ay içerinde 250 mct mondial almayı düşünüyorum...hoşbulduk herkese selamlarrrrr

ayrıyetten kibrit kutusu lafına bittim züper ehueue

ibrahimkuscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150zat
    Hoşgeldin.
    [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="2"][COLOR="Blue"]Mutlu Olun Ama Memnun Olmayın. Jim ROHN[/COLOR][/SIZE][/FONT]

alonso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym fiddle

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler