Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hello everybody

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Motor ve bilgisayar
    Herkese merhaba. Küçükken çok iyi bir bisiklet kullanıcısıydım. Bir defa bile bisikletten düşmedim. Motor hayatımda hiç kullanmadım ve şimdi hız motoru almak istiyorum. B grubu ehliyetim var, ancak A2 gerekiyormuş hız motoru için. Yazın kursa gidip, A2 ehliyetimide alıcağım. Ancak kurstaki motorları bilirsiniz. Ben Hız motorunu kullanmayı nasıl öğrenebilirim?. Bunun dışında ankarada parayla ders vericek biri varsa bana haber versin ( tabi motorum henüz yok! ). Yazın ikinci el motor almayı düşünüyorum. Bu konuda da bana yardımcı olabilirmisiniz( maximum 6 milyar ) . Şimdiden teşekkürler

Bu 99 model zx-6 sizce nasıl?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    HELLO
    WELCOME to motosiklet.net
    sen ingilizce girince ben de öyle hoşgeldin diyeyim dedim
    DBTYSG

selamm hoşgeldin
    Sen likor gibi tatli, Tekila gibi carpici, Viski gibi asil, Konyak gibi sicak, sampanya gibi ozel, sarap gibi tutkulu, Malibu gibi egzotik, Kokteyl gibi muhtesemsin.(Bir barmaid den )

Motosikleti
    Motor ve bilgisayar
    Hoşbulduk arkadaşlar. zx-6 hakkındada yorumlarınızı bekliyorum.

benım bı abide zx6 r var 97 model 39.000 km de 7.5 mılyar istiyor aşırı temiz gel gör pişman olmassın

bu arada hosgeldin

invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    A2 almak için yazı bekleme, zaten 3 ayda alabiliyorsun, şimdiden başvur sen en iyisi, Haziranda anca alırsın.

aliberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750S
    merhaba hoşgeldin
    bence direk racing düsünme aletler cok süratli ve tecrübe istiyor yinede sen bilirsin
    06 AB 3263
    0 Rh+
    Bugün kaç motorcuya selam verdin?

Motosikleti
    Motor ve bilgisayar
    Okulum olduğu için yazı bekliyorum. Derslerden fırsat bulupta kursun derslerine katılamam.

Speedfight sen Ankara'da mısın?. Motoru görmeye gelirim tabi ki. Hem tanışmış oluruz bu vesileyle. Ben çayyolunda oturuyorum.

Aliberkay aslını sorarsan önce normal (cross( bu pek normal sayılmaz aslında ) ya da scooter) motor alıp onla pratik yapıp, sonra hız motoruna geçmeyi isterim tabi ki. Ancak al-sat uğraşmak istemiyorum. O yüzden direk hız motoru almayı karar verdim. Boyum 1.82, motora hakim olacağımı düşünüyorum. Zaten speed motorlarıyla yapılan kazaların çoğu show yaparken ya da hız yaparken gerçekleşiyor. Bunun dışında normal kullanımlarda pek bir fark olucağını sanmıyorum( ağırlık dışında )

Motosikleti
    kanuni tiger
    slm leader81 bak dostum direk racing motorla başlamak çok zor beni yanlış anlama sakın şöyle 250cc falan bi motor bul tecrübe kazan sonra geçersin makineye hiiç acele etme racing motorun şakası olmaz kendine iyi bak
    HuNTeR herkezi seviyor

Motosikleti
    kanuni tiger
    unutmadan kullanım açısından senin tahmin ettiğin gibi değil arada dağlar kadar fark var motorun ağırlığı hareket halindeyken önemli değil sadece durduğun zaman ayakların yere bassın okaddar bye
    HuNTeR herkezi seviyor

Motosikleti
    Motor ve bilgisayar
    250cclik bir motor resmi koyarmısınız?

aliberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750S
    su aralar twister gözde motorlardan fiyat olarakda teknik olarakda uygun ve yeterli. hondanın sitesinden resimlere ulasabilirsin. görüntü olarakda güsel bi motor
    06 AB 3263
    0 Rh+
    Bugün kaç motorcuya selam verdin?

Motosikleti
    Motor ve bilgisayar
    Ben gene 600cc 'lik bişey alayım. Hiç bunlarla uğraşmaya değmez. Sonuçta hız ve show yapmadıktan sonra birşey olacağını düşünmüyorum. Olsa bile ufak tefek olur. Ve olucaksa bunda da olur.

arkadasım motor istanbulda ama motoru övmek gibi olmasın cok temiz nokta çizik yoktur. gıcır gıcır yanar döner

Motosikleti
    kanuni tiger
    makinası nasıl motorun seceresi belli mi ??
    HuNTeR herkezi seviyor

hondacbr1100xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Cbf 150
    abi çok doğru söylüyor . baslıyacaksan kucukle baslamalısın. binanın temellerini iyi atmak gerek bence.
    Bilgi;kucuk adami kibirlendirir,vasat adami sasirtir ,buyuk adami ise mutevazi yapar..

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Hoşgeldin, umarım kalıcı olursun

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin, umarım kalıcı olursun
    Tum eski topicleri hortlatmadan birisi bu adamı durdursun
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler