Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkese selamlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    HusqM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna Svartpilen 250
    Merhabalar, ben de Kasım ayı itibariyle aranıza katılmış bulunuyorum. Pandemiden önce enduro stil dağ bisikleti biniyordum, bir sebepten satmak zorunda kaldım. Geçen sene baharda işten güçten başka hiçbir şey yapmadığımı farkettim ve yeniden sağlam bir dağ bisikleti mi alsam diye düşündüm. Kargosu, vergisi ve kur fiyatından dolayı mevzu "Bu paralara bir motor alırım hiç değilse sağa sola giderim"e evrildi

Yazın motor ehliyetimi aldım, aklımda önce ekipmanları almak vardı ama kasımdaki kampanyaları kaçırmak istemediğimden ben ve arkadaşım birer tane Husqvarna Svarpilen 250 satın aldık. Hemen sonra da ekipmanlarımı tamamladım. Ama daha motorları yürütemedik :( Motoru teslim aldığımda ekipmanlarım eksik olduğundan hiç binmedim. O arada da soğukta sanırım aküsü bitmiş, henüz canlandıramadık.

Tüm bu geçen aylar boyunca hep buraları okudum, pek çok konuda fikirlerinize danışıp tecrübelerinizden yararlandım. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Moroumun ve ekipmanlarımın fotoğraflarını bırakıyorum. Motor ve ekipman alışveriş süreci ile ilgili deneyimlerimi seve seve paylaşırım.

Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

https://imgur.com/gXpYiy3

https://imgur.com/UOmOAge

https://imgur.com/s66bQlO
    Khaira ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Khaira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Hoşgeldiniz, seviyoruz Husky'leri Kazasız belasız güzel günlerde kullanın.

Knox Orsa hakkında yorumlarınızı kullanma fırsatı bulduktan sonra duymak isterim. Benim ve arkadaşımın radarına takılan bir eldiven, 1. elden kullanıcı yorumu duymak iyi gelecektir.
    HusqM bunu beğendi.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Aramıza hoşgeldiniz.
    HusqM bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    hoşgeldiniz.
    HusqM bunu beğendi.

Mallaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GS ADV
    Hoş geldiniz. Keyifli paylaşımlar dilerim.
    HusqM bunu beğendi.

Motosikleti
    Husqvarna Svartpilen 250
    Hoş buldum, teşekkürler

Motosikleti
    Husqvarna Svartpilen 250
    Alıntı Khaira adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz, seviyoruz Husky'leri Kazasız belasız güzel günlerde kullanın.

Knox Orsa hakkında yorumlarınızı kullanma fırsatı bulduktan sonra duymak isterim. Benim ve arkadaşımın radarına takılan bir eldiven, 1. elden kullanıcı yorumu duymak iyi gelecektir.

Yaklaşık 1000 km oldu, sanırım bir şeyler söyleyebilirim ama ilk ekipman olduğundan karşılaştıracak tecrübem olmadığını da belirteyim. Öncelikle maalesef fiyatı artmış İkinci olarak eldiveni çok rahat buldum, özellikle parmak uçlarında dikiş olmaması çok iyi hissettiriyor. Maalesef soğuk havada giyilecek eldiven değil, Decathlon'dan eldiven içliği alarak biraz olsun hallettim ama yine de üşütüyor. Bence 10+ derecede oldukça rahat edilir. Eldivenin içi açık renk olduğu için kiri de çok gösteriyor ne yazık ki. Baş, işaret ve orta parmakla telefon kullanabiliyorsunuz ve hassasiyeti güzel. Elin üstündeki jel koruma da oldukça sağlam ve rahatsız etmiyor. Ben özellikle avuç içindeki slider'lardan dolayı tercih etmiştim, arkadaşım hafif bir kaza geçirdi ve çok işe yaradığını söyledi. Son olarak kilit sistemi de bence pratik ancak çok sıkmamak lazım çünkü velcroya göre bileğin hareketini ciddi ölçüde kısıtlıyor, kararında olduktan sonra o da bana kalırsa iyi; dilerim faydalı olmuştur.
    Khaira bunu beğendi.

Khaira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Alıntı HusqM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık 1000 km oldu, sanırım bir şeyler söyleyebilirim ama ilk ekipman olduğundan karşılaştıracak tecrübem olmadığını da belirteyim. Öncelikle maalesef fiyatı artmış İkinci olarak eldiveni çok rahat buldum, özellikle parmak uçlarında dikiş olmaması çok iyi hissettiriyor. Maalesef soğuk havada giyilecek eldiven değil, Decathlon'dan eldiven içliği alarak biraz olsun hallettim ama yine de üşütüyor. Bence 10+ derecede oldukça rahat edilir. Eldivenin içi açık renk olduğu için kiri de çok gösteriyor ne yazık ki. Baş, işaret ve orta parmakla telefon kullanabiliyorsunuz ve hassasiyeti güzel. Elin üstündeki jel koruma da oldukça sağlam ve rahatsız etmiyor. Ben özellikle avuç içindeki slider'lardan dolayı tercih etmiştim, arkadaşım hafif bir kaza geçirdi ve çok işe yaradığını söyledi. Son olarak kilit sistemi de bence pratik ancak çok sıkmamak lazım çünkü velcroya göre bileğin hareketini ciddi ölçüde kısıtlıyor, kararında olduktan sonra o da bana kalırsa iyi; dilerim faydalı olmuştur.
    Teşekkür ederim detaylı bilgilendirme için Knox Orsa ve Alpinestars SP-2 arasında kaldım, yarın ikisini de deneyip birini alacağım. Uzunluğundan dolayı SP-2'ye daha yakınım sanırım, ama Knox daha güvenli hissettiriyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)