Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cf Moto'yu takip ediyor musun?

Motovento
    REKLAM ALANI
    -Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Eksikleri var. Distribütör hem vukuatlı , hem de çok iyi bir performans göstermiyor aslında.
    Yine de fabrika sağlam geliyor. Mevcut ekonomik koşullarda, distribütörün de toparlanmasını ummaktan başka çare yok gibi.

Yurtdışında ise, bana göre çok sağlam ilerliyor.

CF Moto Motosiklet Piyasasını Sallıyor!
    tommygun, abyasar, espresso ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cb250r
    Elinize saglik guzel bir yazi olmus.

CF moto Musteri geri donuslerini ciddiye alan bir marka. her yenilik ile beraber daha sorunsuz motosikletler uretiyorlar.

Ihtiyaca uygun, yenilikci, modern modelleri var. Misal suan 250 lik alcak olsan 250nk,sr var.

Az daha guclu birsey alayim dersen 450 si var. naked dersen 650 nk var. cantasi olsun dersen mt var. Az daha guclu olsun dersen 700 var.

Bu motorlarin hepsi de cok guzeller. Yani Cfmoto harbi iyi is cikariyor.

Yalnjz Boylesine yuksek potansiyel, anca bu kadar amator bir distributore sahip olabilir.

Misal cfmoto kuralkanda olsaydi ve Bajaj da uma da olsaydi, Cfmoto ortaligi silerdi.

Motor alcak adam diyor ki servis varmi, varsa iyimi? Servis kotuyse yedek parcasi sarf malzemeleri var mi? pahali mi?

Servis kotu, bide ustune ne hikmetse cfmoto yedek parcasi da yok ortada. Artik motor teknik bir ariza vermesin diye Yuce Rabbime dua etmek tek secenek kaliyor.

Olmaz iste boyle o servislerin duzslmesi ve piyasada bol bol yedek parca olmasi lazim.
    -Black- ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    duke 390 150 beygir
    daha bunların 450nk ve 800 nksı var.
    450nk çinde 3800 dolara satılıyor.115bin lira ediyor bize göre.
    bir de 800nk çıktı motoru duke 790 ın 95 beygirlik motoru.
    her ikisi de ucuza alınıp binilecek motosikletler.
    amortisörler kayaba frenler jjuan falan tft ekranlı ktm cfmoto ortak yapmı güzel motorlar.
    clx 250 ve 700 ler de harika
    1000 cc civarı v4 prototip supersport da yaptılar 200beygir ama üretim başlamadı
    -Black- bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Eline emeğine sağlık -Black- Biz bu platformda goygoy yaparken sen motosiklete dair çok güzel ve faydalı işler yapıyorsun.

Kuralkan'a sübjektif sebeplerden gıcık olsam da adamlar servis ve yedek parça konusunda sistemlerini oturttular ve bu da Bajaj'a başarıyı getirdi. Cf Moto da zamanla servis ve yedek parça işini çözdüğünde daha talep edilir olacaktır.

Türkiye'de Cf Moto bir ivme yakaladı, bunun en büyük nedenlerinden biri de Oktay Motor'un yatırımları ve insan üstü performansı bence.
    espresso ve -Black- bunu beğendiler.

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    liste fiyatı 530,000 tl olan mt800 için kampanya yapıp 410,000 tl den sattılar geçen hafta.
    bu şekilde fiyatlandırma yapan bir markayı nasıl ciddiye alabiliriz ki?
    kampanya adı altında bu kadar fiyat farklı olmaz.

Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere 660
    Alıntı motomad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha bunların 450nk ve 800 nksı var.
    450nk çinde 3800 dolara satılıyor.115bin lira ediyor bize göre.
    bir de 800nk çıktı motoru duke 790 ın 95 beygirlik motoru.
    her ikisi de ucuza alınıp binilecek motosikletler.
    amortisörler kayaba frenler jjuan falan tft ekranlı ktm cfmoto ortak yapmı güzel motorlar.
    clx 250 ve 700 ler de harika
    1000 cc civarı v4 prototip supersport da yaptılar 200beygir ama üretim başlamadı
    450nk ve 800 nk
    Her iki motoruda yakından takip ediyorum. Youtube da izlemediğim video kalmadı. 3 güne bir yeni video yüklenmiş mi kontrol ederim

Memlekete giriş yaptığında fiyatlarını merak ediyorum.
    Gönlüm 800NK dan yana ama muhtemelen bütçem 450NK ya yetecek.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı okican adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    liste fiyatı 530,000 tl olan mt800 için kampanya yapıp 410,000 tl den sattılar geçen hafta.
    bu şekilde fiyatlandırma yapan bir markayı nasıl ciddiye alabiliriz ki?
    kampanya adı altında bu kadar fiyat farklı olmaz.
    O fiyatlandırma sanırım markanın kendisinden çok bizim buradaki ithalatçıların marifeti.
    espresso bunu beğendi.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O fiyatlandırma sanırım markanın kendisinden çok bizim buradaki ithalatçıların marifeti.
    öyledir tabi ki. ama ana firma bir ülkeye temsilcilik verdiyse onun aksiyonlarından da sorumludur.

1 hafta önce 530 bin tl den o aracı aldığınızı düşünsenize. zaten saçma bir fiyatmış liste fiyatı. 410 bin TL ye inince de almayı düşünmedim açıkcası.
    400 bin TL bandında triumph ve ducati nin modelleri var zaten.
    Thracian bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuralkan'a sübjektif sebeplerden gıcık olsam da adamlar servis ve yedek parça konusunda sistemlerini oturttular ve bu da Bajaj'a başarıyı getirdi. Cf Moto da zamanla servis ve yedek parça işini çözdüğünde daha talep edilir olacaktır.
    Tam da bu noktada şüphelerim var işte. Senelerdir getirdikleri Mondial için bile yedek parça konusunda emin olamıyorum mesela. (Takip etmedim ama, sorunsuz olduğuna ihtimal vermiyorum. Biraz da algı işi malum bu konu ve çok da iyi yönetemiyorlar.)

Oktay Motor'un tek başına bu kadar büyümüş olmasına da ihtimal vermiyorum.
    UMO sağlam bir destek verdiyse olumlu bir gelişme. Beklentileri olduğunu, işi geliştirmek istediklerini düşünmeye başlayabilirim. Ama Oktay motor yatırımcı ortak bulduysa kötü.

(Konuyu da yanlış yere açmışım ama kusura bakmayın artık.)
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı okican adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyledir tabi ki. ama ana firma bir ülkeye temsilcilik verdiyse onun aksiyonlarından da sorumludur.

1 hafta önce 530 bin tl den o aracı aldığınızı düşünsenize. zaten saçma bir fiyatmış liste fiyatı. 410 bin TL ye inince de almayı düşünmedim açıkcası.
    400 bin TL bandında triumph ve ducati nin modelleri var zaten.
    Şu son 4 yılda VW grubu,Mercedes,BMW,Renault,Honda,Yamaha ve benzeri firmalar bile Türkiye'deki resmi ithalatçıların yedikleri haltlara,yaptıkları karaborsaya,stokçuluğa,halka attıkları yalanlara,el altından galerilere ve al-satçılara araç vermelerine,zorla fahiş fiyattan aksesuar satmalarına sessiz kaldı bir şey yapmadı.O yüzden yeni yeni tanınmaya başlamış daha marka imajı oturmamış bir Çinli'nin yaptığı sorumsuzluğu gayet normal karşılıyorum.Artık bütün firmalar Türkiye'yi boş verdi.
    okican, -Black- ve espresso bunu beğendiler.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Kargocular şube bile kapatamıyor, yenisini nasıl bulucaz diye. Onun için bu tür yüksek yatırımlı işlerde kimse kolay kolay ortağından vazgeçmez/vazgeçemez.
    Bir hedef varsa, üzerine düşmeye niyet ederlerse ne ala, değilse canları istemedikçe kimse bir şey yaptıramaz.
    espresso bunu beğendi.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)