Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yurtdisindan selamlar moto ailesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KAWASAKI ZZR600
    Hayir bilmiyorum, ama su zzr1400 leri de begeniyorum da bayagi buyuk bi motor ya, agir da
    logaritma bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Klasik haşmet işte muhalefet olup laf sokucak .. ezicek aklı sıra..
    ...
    h2r ın açdığı kapıdan yen nesil hayabusa geliyor turbolu ..
    ...
    o yüzden ben ne dediğimi bilirim sen beni düzeltmeye çalışma anlamaya çalış. anlamadıkça kendini böyle komik durumlara düşürüyorsun milletde sana bak böyle gülüyor..
    Olmadi logaritma, yine karavana... Yahu ben tumden ayak olup uzerine bassam sen ezilir misin Allah askina? Maksat gülsün insanlar, bana da gülsün, yeter ki gülsün...

Ammaaa FI (supercharger, turbocharger) yorumuna katilmadigimi belirtmek durumundayim. FI onceden coook denendi, senin gibi eski topraklarin bilmesi lazim yahu...

Honda CX650

Kawasaki GPZ750

Suzuki XN85

Farkindaysan H2 da oyle cok ahim sahim bir alet olmadi. H2R deli alet, ama yasal emisyon ve gurultu sinirlari eklenince 325 beygir oldu 200 beygir... Işin garibi KTM LC8 bile cok daha torklu, gucu cok geride degil, cok daha hafif, basit ve atmosferik... E o kadar komplexite, masraf, agirlik icin degdi mi? H2 icin malesef...

Velhasil cok heyecan yapma yeni nesil turbo 500-600cc'ler icin...

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Hoşgeldiniz, bunun 1100'ünden ikinci patronumda vardı, ilk motor olarak almıştı, donuna etmekten bıktığı (ve temiz donu kalmadığı) için 6 ay sonra satmıştı

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin aramıza.

Adam kırmızı-siyah zzr kullanıyor. Ya Hollanda ya da Belçikadan olabilir.Başka ihtimal yok.
    Bir de Mısırda yapılan kazılarda o renk karenaj bulunmuştu.
    Alıntı Punchlined adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen hollanda'dan katiliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:32 ----------

Tesekkur ederim herkeze

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:34 ----------

https://i.ibb.co/1dj6Tpk/20180524-184213.jpg https://i.ibb.co/RT9548f/20180524-184239-1.jpg https://i.ibb.co/Nt6HmX6/20180527-175449.jpg https://i.ibb.co/3NSvVKN/IMG-20180404-WA0001.jpg https://i.ibb.co/xjyK5WW/IMG-20180520-WA0013.jpg

Ve birkac fotograf daha ekledim, bakim yaparken herseyi sokup temizledik degistirdik

Motorum 1992 yilindan
    Sübhanallah, maşşallah, bu nasıl bir nokta atışı tespittir COQ usta? Vallahi bravo

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sübhanallah, maşşallah, bu nasıl bir nokta atışı tespittir COQ usta? Vallahi bravo

Alemsiniz ha!
    Ulem karenaj renginden adamın memleketini nasıl bilecem?
    Olur mu öyle şey.
    Gayet basit bir yöntem kullandım.

Önce jantlara zum yaptım.
    Üzerindeki toz zerrecikleri içerisinde Cannabaceae zerrecikleri ve papaver parçacıkları olduğunu gördüm.
    Bingo!
    Artık arkadaşın hangi ülkeden olduğu ortaya çıkmıştı ama emin olmak için zerrecikleri biraz daha inceledim ve argon kalıntılarını fark ettim.
    Argon bildiğiniz gibi ampul yapımında kullanılıyor ve bu işte en büyük firma hangi ülkenin?
    Evet bildiniz.
    Üstelik jant üzerinde biyogaz artıkları vardı ve önceki yıllarda paylaştığımız bir buluşkada ülkenin tezek koktuğunu söylemiştik.
    Fakat iyice emin olmam gerekiyordu ve biraz daha dikkatli bakınca obsidyen ve mercan kırıklarını gördüm.
    Obsidyen beni İtalya konusunda şüpheye düşürse de mercan kırığı parçalarının sıkışmış olduklarını ve bu durumun ancak deniz seviyesi altında gerçekleşebileceğini ilkokul hayat bilgisi derslerinden hatırlayınca artık emin oldum.
    Arkadaş Hollanda'da yaşıyordu.
    Fakat Belçika ve Hollanda dip dibe iki ülke.
    Hollanda'ya gezmeye gitmiş bir Belçıkalı gurbetçi de olabilirdi.
    Bu nedenle ne olur ne olmaz diye Belçika'yı da ekledim.
    İşte bu kadar basit.
    Karenaj rengi gibi karmaşık yöntemlere hiç gerek yok.
    Osm@n bunu beğendi.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

gitaristgkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt 600 e
    Makina çok güzel Allah kaza bela vermesin.Hoşgeldin bu arada

Motosikleti
    KAWASAKI ZZR600
    Tesekkur ederim arkadaslar

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:40 ----------

Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz, bunun 1100'ünden ikinci patronumda vardı, ilk motor olarak almıştı, donuna etmekten bıktığı (ve temiz donu kalmadığı) için 6 ay sonra satmıştı

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)