Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

merhaba samsundan geldim buraya,epeyde uzunmuş yol

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar aranıza samsundan endurocu.com dan katılıyorum.sizin siteden haberim yoktu.burayı nasıl mı buldum?bir arkadaşımıza xr 125 in klavuz kitapçığı lazımdı bende google xlr 125 yazdım ve siteyive sizleri buldum.çokda memnun oldum.gerçi aradığım klavuzu bulamadım ama olsun.mutlaka birilerinizde vardır. :scatter: yardımcı olurmusunuz bu arada burada da herşey çok renkli,buradanda kopamıyacağım anlaşılan tüm forumları şimdi okuyacağım sabaha kadarda süreceğe benzer,bu arada hala bir motorum yok ama artık çok yakın zamanda bende sahip olacağım.öğrenmeden almak istemiyorum.görüşürüz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    hoşgeldin jade umarım aradığını bulursun.Biz bir aileyiz yardımcı olmayı çok severiz çünkü motorcuları çok seviyoruz
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

freedom34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    jadesam, hoşgeldin!!
    bu forum bağımlılık yapıyo tikkat ol

Alıntı freedom34 adlı üyeden alıntı
    jadesam, hoşgeldin!!
    bu forum bağımlılık yapıyo tikkat ol
    biliyorum zaten diğer sitemdede aynı sıcaklık var.bağımlılık üst safhada.....motor tutkusu insanda dehşet zevk yaşatıyor arkadaşlar burayıda seveceğime eminim .teşekkürederim sıcak karşılamanıza

Motosikleti
    Falcon Comfort 180
    hoşgeldin. Geçenlerde Samsun'daydım çok güzel bir yer, balık rakı munabbeti yaptık arkadaşlarla. İzmir'e gelirsen bekleriz...

Alıntı photographist adlı üyeden alıntı
    hoşgeldin. Geçenlerde Samsun'daydım çok güzel bir yer, balık rakı munabbeti yaptık arkadaşlarla. İzmir'e gelirsen bekleriz...
    aaaa ciddimisin arkadaş, keşke daha önce tanışmış olsaydık.seni tüm güzelliklerle ağırlardık.belki başka bir zamana inşallah... tekrar bekleriz ..belkide arkadaşlarınıda tanıyorumdur.samsun çok küçüktür çünkü,,, :geek:

Motosikleti
    Falcon Comfort 180
    buradan arkadaşlarla ünye maçını yönetmiştik uçaktan samsunda inip Formula 1 oto kiralama Remzi abiden araba kiralayıp Ünye'ye geçtik. Dönüşte de Fevzi'nin Yerinde takıldık. Tekrar gelecek olursam haber veririm.

memnun olurum.evet seçiminiz çok iyi balık samsunda fevzinin yerinde yenilir bir de derya da .bir dahaki sefere hay hay memnuniyetle

ice300 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R
    jadesam, hoşgeldin!
    sürebiliyorum, öyleyse varım :)
    [URL="www.bikepics.com/members/ice300"]www.bikepics.com/members/ice300[/URL]

invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    hoşgeldin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler