Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkese selam ..

Motovento
    REKLAM ALANI
    nouma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok :(
    Merhaba ,
    sebebim : işe giderken binerim diye düşünerek ve hergün işyerimde arkadaşlara çaktırmadan akşama kadar internet sitelerini dolaşarak başlayan motor merakım..bugüne dek hiç motora dokunmamış olmama ragmen..
    kime dediysem bu hevesimi, kursağımda bıraktı..
    ama olsun , bugün olmazsa yarın olacak ama en yakın zamanda 2 tekerle yollarda olacağım..
    kararlıyım
    dedim ya daha önce hicbir motora dokunmadım bile, o yüzden saçma sapan sorularım olursa şimdiden affola..

Suat..
    İstanbul..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hbgp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda beat 100 cc
    hosgeldın pascal!bende aynı durumdayım!alıcam bende su scooterlardan bı tane!sen ne tür bakıyosun!yaz gelıyor!hayat baslıyor!
    bayrağa uzanan eller kırılsın!!!

nouma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok :(
    sen de hoşgeldin,
    ben de uygun fiyatlı bir scooter düşünüyorum, motor ve sürücülüğe giriş olacak ne de olsa bizimkisi.. bikaç seçenek var, kanuni mondial asyamotor vs. felan şimdilik kafamda..
    hemen eğitimlere başlamayı düşünüyorum yalnız kafama takılan bir konu var ; evimin yakınlarında bir otopark yok, kapının önüne de bırakmakta kuşkularım var..
    bu sorunu nasıl hallediyorsunuz ?

hbgp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda beat 100 cc
    güzel bir soru!bende bws alıcam galıba bu sorun yüzünden!merdiven altına sığması açısından!tv üzerindeki şu dandik seyyar antenleri bile çalan hırsız var bu memlekette!dikkatli olmak lazım!mondialleri alırsan bence park sorunu olmaz!çünkü hırsızlar onlara pek bakmaz

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    hoşgeldin nouma . çeşitli kilitler kullanabilirsin motoru bağlamak için ancak en sağlıklısı kasko yaptırmak. zaten senin almak istediğin motorlarda pek bişey tutmaz.
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    hoşgeldin nouma motor almadan önce güvenli bir yer bul bence nolur nolmaz.sen hbgp ye bakma elin oğlu kafaya koydummu mondial mobylet dinlemez alır götürür valla
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler