Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhaba

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki ZZR 600, Yamaha XT 600, Suzuki DR 650
    İsmim İbrahim 1957 Balıkesir doğumluyum. Bu sene bir KİT'ten emekli oldum. Evliyim motorlarımı sevmeyen bir eşim var. Yaklaşık 15 sene kadar önce bilgisayarıma printer almak için fuara giderken vaz geçerek bir Minsk (125 cc) aldım. Motor sevdam bununla başladı. 0 km alabildiğim tek motor da o oldu. Sonradan çok motor aldım elimden geldiğince onları topladım. Boyalarını kendim yaptım. Kullanarak mutlu olduğum gibi güzel para kazandım. Şu anda 1992 model Kawasaki ZZR 600 üm, 1983 model Yamaha XT 600 (yeni aldım) ve 1998 model Suzuki DR 650'üm (onu da yeni aldım) var. Anlıyacağınız her tür motoru kullanmaktan zevk alırım. Başlalarının hırpaladığı motorları toparladım karşılığınıda aldım. Çok kaza geçirdim, çok şükür bu güne kadar gelebildim. Elim ayağım tuttuğu sürece motora binmeyede devam edeceğim.[color=blue]
    İ. DALBAYRAK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hosgeldin arkadsim bende 58 dogumluyum motor yasa bakmaz guzel bir ortama geldin
    Eger bir yerde küçük insanlarin büyük gölgeleri olusuyorsa, orada günes batiyor demektir. (Çin Atasözü)

Motosikleti
    Merhaba karacoban uyumuyorsun galiba
    İ. DALBAYRAK

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    hoşgeldin adam1957. gerçekkten çok zevkli bir işe benziyor ama türkiyenin kıstlı ortamında bu iş biraz zor olmuyormu? yani bu kadar eski motosikletlerin parçasını bulabiliyormusun? yoksa tamamiyle el yapımımı oluyorlar?
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

Motosikleti
    Sağol danger0, insanın herşey elinin altında olursa inan o kadar zevkli olmaz. Mesela 1983 model Suzuki GS650 G (Katana) için İstanbul'dan Memduh Şenkalaycı 2 kere filan Yunanistandan parça getirmişti. İnan kolay elde edilen şeyler fazla zevk vermez. O katana Hurda idi. Kimse yürütemedi veya uğraşmak istemedi. Ben onu 5 sene filan kullandım, sonra ZZR 600 ile change ce sıoktum. Bu kış aldığım XT 600'de benim eski motorumdu. Ben binerken çok iyiydi. 1 sene filan zevkle bindim, sonra sattım. Şimdi canına okumuşlar. Yaza kadar onu toplarım. Birde DR 650 aldım yanlız o bayağı temiz uğraştırmayacak. Bu yaz sattığımı satar bineceğime binerim.
    İ. DALBAYRAK

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    baba hoşgeldin,yav böyle ustaların da siteye girmesi büyük birşans parça lazım olursa paslaşırmıyız,arkadaşım motorcu yani tamirci 1994 suziki gsxr toplamaya çalışıyor mesela farı yok ön rüzgarlık yok nerden temin edebiliriz.Selamlar
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

Motosikleti
    Merhaba MoToR Genelde kendime aldığım motorlara parça ararım. Size yardımcı olmaya çalışacağım. Motor 94 model GSXR 750'mi. Ön grenajın altmı, üst parçasımı lazım. İkinci elmi yenimi lazım (Yani para durumuna göre). Yerine göre kasko hurdalarından da alabiliriz. Bana bildirin, bende araştırayım. Her ihtimale karşı birkaç telefonda yazacağım onlarda yardımcı olurlar.

Rüzgar Mehmet : 0 312 3411170 veya 0 312 3423633 dükkanda olmayabilir oğlu Adem veya Aydın yardımcı olurlar

Moto İhsan baba : 0 312 3112562 cep 0 532 4126839 İrfan usta'yla görüşün kendisinde olmasa bile yönlendirir.
    İ. DALBAYRAK

freedom34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    diğer tarafta ufaktan tanıştık ama buradan da HOŞGELDİN İbrahim!!

Motosikleti
    Teşekkür ederim motor dünyasının güzel insanları. Allah hepinizi kazadan beladan korusun
    İ. DALBAYRAK

ice300 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R
    Hoşgeldin İbrahim usta! baba bi ZX-10 toplarsan haber et alıcam
    sürebiliyorum, öyleyse varım :)
    [URL="www.bikepics.com/members/ice300"]www.bikepics.com/members/ice300[/URL]

Motosikleti
    Sağol ice300 ustalık sizin teveccühünüz. Ustalık benim ne haddime. Sadece ufak tefek işler yapıyorum. Mutlu oluyorum. Çok şükür ZX 10 R'ın dağılmışını görmedim. İnşallah görmemde.
    İ. DALBAYRAK

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    aramıza hoşgeldiniz
    teknikten anlayıp dağıtıp toplamak büyük zevkdir bence
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    Teşekkür ederim,
    Biraz önce DR 600'ün ön çamurluğunun boyalarını temizledim. Aldığım şahıslar boyamış iğrenç duruyordu (motor mavi-beyaz, Çamurluk ve far grenajının beyaz olması gerekiyor, kötü bir maviye boyayıp kırıkları gizlemişler). İşin gerçeği eskisi kadar uğraşamıyorum. En büyük sebep yaş. Eskiden işten geldikten sonra geceleri çalışırdım. Şimdi zor geliyor. Ne olursa olsun mutlu oluyorum.
    Kazasız günler dileğiyle.
    İ. DALBAYRAK

ice300 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R
    İbrahim abi ZZR 600 ün bile var ve yaşlanmaktan bahsediyorsun abi benim bahsettiğim ZX-10 senin 92 ZZR 600 gibi. Bazı internet sitelerinde Ninja 1000 diyede geçer. 93 e kadar üretildi sanırım. ZX-10R ın dağılmışını umarım hiçbirimiz görmeyiz...
    sürebiliyorum, öyleyse varım :)
    [URL="www.bikepics.com/members/ice300"]www.bikepics.com/members/ice300[/URL]

Motosikleti
    kanuni tiger
    hoşgeldin ibrahim abi kolay gelsin şu an bende o kadar teknik yok sadece sürüyorum
    sadece sürüyorum derken ufak tefek bakımını da yaparız evelallah...
    dikkat et abi burası bağımlılık yapıyor

Motosikleti
    Hoş bulduk. Başlangıçta bende sadece sürüyordum. Maddi imkansızlıklardan anahtarları aldım elime. 5 liraya malolacak şeyler, tamire götürdünmü 55 lira oluyor. Tabi benim de tıkandığım konular oluyor, o zaman tıpış tıpış gidiyorum. Bu aralar maddi durumum da düzgün olduğu için daha çok gidiyorum. Bazı çok değerli ustalar da ekmek kazanacak sonuçta. Fakat sizlerde anahtarı elinize alıp motorlarınıza biraz olsun emek sarfederseniz, inanın o motorun değeri gözünüzde daha çok artar.
    Kalın sağlıcakla.
    İ. DALBAYRAK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler