Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhabalar Abilerim , Ablalarım , Kardeşlerim ..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Başlıkta da görüldüğü üzere sizleri selamlıyorum.

Yeni atlattıgım bir sınav sonrası , motor almak için üniversite tercihlerimin belli olmasını bekliyordum. Belli oldu ve nihayet motor alma sırası geldi. Araştırmalar , konuşmalar vs. derken , ekipman bakmak için mağazaya girdik. Amacımız ilk etapta motordan cok ekipman idi...

Kenarda duran KTM Duke 200 'e doğru dönüp , ''satılık mı bu motor abicim ? '' diye sordum.Peder bey de yanımda idi , o da merakla cevabı bekliyordu. Satılık oldugunu soyledi mağaza sahibi abi. Pazarlık sürdü ve ekipmanımla birlikte motora sahip oldum.Motoru bir abi evime götürdü ve serüven başladı...

Henüz 18'imi bitiriyorum. KTM Duke 200 sahibiyim. İlk motor için 2.el olmasına özen gösterdim.Zira öğrenmek için alıyorum bu motoru.Henüz aldıgımdan beri 200km yaptım. Motorum 3.000km'de. Bu siteye üye oldum , çünkü ; motosiklet , sonu olmayan bir bilgi birikimi isteyen bir alet.Sürekli kendine bir şeyler katmalı.Eski şeyleri adın gibi bilmeli , yeni şeyleri de aynı sekılde sureklı takip etmeliyim.Etmeliyiz.
    Bundan mütevellit sizlerin arasına katıldım.Çok şey öğrenceğime inanıyorum.

Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyor , iyi forumlar diliyorum. En yakın zamanda bir buluşmada görüşmek üzere. Esen kalın..
    IVU bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hayırlı olsun kendini hızlı gitmeye alıştırma yavaş yavaş gez sana tavsiyem

Motosikleti
    Yamaha R25
    Hayırlı uğurlu olsun motorun kazasız belasız sür okulda motor artıdır bu dediğimi unutma

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Hayırlı olsun. Yeni motorun belli oldukran sonra model forumlarını takip et sorun servis yedek parça çözüm gibi konularda bilgi edinebilirsin.

Ülkemizin sizin gibi gencecik bir yaşta bu kadar olgun bakış açısına sahip motosikletçilere çok ihtiyacı var. Sürüşünüzün de kullandığınız dil kadar olgun olmasını dilerim. Hoş geldiniz.
    pea ve mavisipa bunu beğendiler.

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Nacizane yorumlarınız için çok teşekkürler. Tavsiyeleriniz bir kulağımdan girip diğerinden asla cıkmayacak. Teşekkürlerimi sunuyorum.Görüşmek üzere.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Aramıza hoşgeldin umarım kendine faydalı olabilecek birçok şeyi burada bulabilirsin.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS

Suzuki AN125 47000Km,Sym Gts 250ievo 4000km,CBR 125 6500Km, ,Kawasaki Ninja 250R 14000km
    Yamaha Xmax250 ABS 7000km, KTM Duke 200 ABS 3100km Yamaha Xmax250 8000km, Xj6n 18000km Xmax 250 Yollarda..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)