Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhaba Motor Tutkunları!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Newsted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SP200
    Uzun süredir siteyi üye olmadan takip ediyordum fakat a2 ehliyete yazılıp motorum konusunda da bir karara varınca sizlerin arasına katılmam gerektiğini hissederek geçen günlerde üye oldum.Ehliyeti alir almaz bir kuba superlight 200 almayı düşünüyorum profilime de şimdiden yazdım.Ankara da öğrenciyim ve motorlar konusunda pek bilgim yok.Alacağım motor şimdiden hazır fakat forumdan yakinlarimda bulunan ve sağlam motor bilgisine sahip bir arkadaştan yardım almak istiyorum.Konuyu il gruplarına mi açmam lazım emin değilim.Pek bakan olmaz diye düşündüm.Yardımcı olursanız sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Öncelikle;

Önce Motor sayfasına ardından il grubuna yazmanı öneririm Şimdiden hayırlı olsun motosikletin

Newsted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SP200
    Çok teşekkür ederim hocam 😊 Motor sayfasından kastınız kuba sp200 bilgi paylaşımı başlığı mı acaba?

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Alıntı Newsted adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim hocam �� Motor sayfasından kastınız kuba sp200 bilgi paylaşımı başlığı mı acaba?
    Aynen öyle,yeterli bilgi paylasımı vs olmaz ise forumda birçok iyi niyetli arkadaşımız yardımcı olacaktır zaten
    Suzuki AN125 47000Km,Sym Gts 250ievo 4000km,CBR 125 6500Km, ,Kawasaki Ninja 250R 14000km
    Yamaha Xmax250 ABS 7000km, KTM Duke 200 ABS 3100km Yamaha Xmax250 8000km, Xj6n 18000km Xmax 250 Yollarda..

Hoşgeldiniz keyifli forumlar..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)