Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhaba / Tricity li günler başladı.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Tricity
    Merhaba Arkadaşlar ;

İstanbul'dan aranıza katılıyorum.Yaşım 28. Beylikdüzü'nde oturuyor Ataköy de işyerim var malum her sabah trafiğe daha fazla dayanamadım ve Yamaha Tricity ile tanıştım Çarşamba günü motorumu aldım 4 gün birlikteyiz ve herşey çok güzel : ) 3 Teker bir motora sahip olmanın verdiği güven ve gurur çok güzel Umarım aktif olarak aranızda olabilirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı erkinerdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar ;

İstanbul'dan aranıza katılıyorum.Yaşım 28. Beylikdüzü'nde oturuyor Ataköy de işyerim var malum her sabah trafiğe daha fazla dayanamadım ve Yamaha Tricity ile tanıştım Çarşamba günü motorumu aldım 4 gün birlikteyiz ve herşey çok güzel : ) 3 Teker bir motora sahip olmanın verdiği güven ve gurur çok güzel Umarım aktif olarak aranızda olabilirim.
    Merhaba,

hoşgeldiniz, bol bol motorun resimlerini isteriz

Kazasız belasız
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

Motosikleti
    -
    Hayırlı olsun guzel motor,hemde artık o guzergahta gunluk 4-5 saatınız yolda heba olmayacak,akıllıca davranmıssınız,aldıktan sonra buralara ugramayan paylasım yapmayanlardan olmamanız dılegıyle ıyı surusler.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    keşke ayaklarımızı yerden kaldırınca dengesini bozmamamız şartıyla ayakta durabilseydi. yoğun trafikte dur kalk bekleme yapacağımız zaman iyi olurdu

Motosikleti
    Yamaha Tricity
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

hoşgeldiniz, bol bol motorun resimlerini isteriz

Kazasız belasız
    Çok teşekkür ederim Allah razı olsun en kısa zaman da atıcam resimleri: )

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:53 ----------

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keşke ayaklarımızı yerden kaldırınca dengesini bozmamamız şartıyla ayakta durabilseydi. yoğun trafikte dur kalk bekleme yapacağımız zaman iyi olurdu
    Ozaman fiyat 30.000Tl oluyor malesef piaggo da o yüzden ben yamaha tercih ettim biraz daha motor gibi olsun )

Alıntı stevejones adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun guzel motor,hemde artık o guzergahta gunluk 4-5 saatınız yolda heba olmayacak,akıllıca davranmıssınız,aldıktan sonra buralara ugramayan paylasım yapmayanlardan olmamanız dılegıyle ıyı surusler.
    Evet o anlamda 4-5 saat olmasada günlük 2 saatimi kurtardığımın farkındayım ve bu yılda çok uzun bir süre demektir umarım sık sık uğrarım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)