Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sayin arkadaslar,

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alex-Bg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sozlerin icin cok tesekkur ederim. Bir sorum da var: akaryakitin Turkiye'de fiyatlari ne?
    Sizinle gorusmek heyecanla bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mertdg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS
    alex selam...

bizede bekleriz..bu turu yapacağınız motorlar nedir?

Alıntı Alex-Bg adlı üyeden alıntı
    Sozlerin icin cok tesekkur ederim. Bir sorum da var: akaryakitin Turkiye'de fiyatlari ne?
    Sizinle gorusmek heyecanla bekliyorum

1.60 - 1.70 dolar civarında

düzeltiyorum 1.70 - 1.80 miş ..pardon
    [B]Md[/B]

TOSE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150 TI
    HOŞ GELİRSİNİZ BEŞ GİDERSİNİZ HERZAMAN BEKLERİZ PAŞAMDA SİZLERLE İLGİLİ BİR PLAN YAPARSA SÜPERSİNİZ DEMEKTİR
    34 COR 05-GHOST RIDER

Alıntı mertdg adlı üyeden alıntı
    alex selam...

bizede bekleriz..bu turu yapacağınız motorlar nedir?

1.60 - 1.70 dolar civarında

düzeltiyorum 1.70 - 1.80 miş ..pardon
    VFR 750, FJ 1200, R 1, Magna 750 , XJ 900 , BMW 850

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Hoşgeldin

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    éHoşgeldin.Karadeniz güzeldir.Türkiye'deki sahil yollarında dikkatli olun.Deniz'i yakından takip eden güzergahlar zaman zaman uçurumların kenarından geçer.Bunun dışında süper bir gezi olacağından emin ol.

Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı
    éHoşgeldin.Karadeniz güzeldir.Türkiye'deki sahil yollarında dikkatli olun.Deniz'i yakından takip eden güzergahlar zaman zaman uçurumların kenarından geçer.Bunun dışında süper bir gezi olacağından emin ol.
    Tesekkurler!
    Yoksa yollar guzel mi? Cukurlar filan var mi? Bulgaristan'da surada burada cok kotu yollar var

mertdg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS
    Tesekkurler!
    Yoksa yollar guzel mi? Cukurlar filan var mi? Bulgaristan'da surada burada cok kotu yollar var
    Yollarda dikkatli olmak lazım özellikle yaz döneminde yol çalışmaları nedeniyle yollardaki mıcırlara...

http://www.kgm.gov.tr/

bu linkten çalışma yapılan yollar ve bilgilerini alabilirsin.....
    [B]Md[/B]

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tesekkurler!
    "Alex_bg" arkadaşım! Bazı yerlerde hava ve Erezyon sebebiyle yol kaymaları olabiliyor.Sürprizli güzergahlar çıkabilir.Dikkatli olmakta fayda var.Anayollarımız iyi olmasına rağmen bazı yerlerde hala onarım ve bakım çalışmaları sürüyor.Doğa şartları çok zorlu olabilir.Yağmur bölgenin genelinde etkilidir.Yaz olması biraz daha işinizi kolaylaştırabilir.Çıkacağınız zaman için ayrıntıları tekrar yazabilirim.Ayrıca İstanbul'ada bekleriz.

Rahmi&Halime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS

Zdravey

Tesekkurler!
    Öncelikle Aramıza Hoş Geldin. Ben de Bulgaristanda doğdum 9 yaşında geldim Türkiye'ye. Geçen Perşembe günü geldim BG ye Pazar günü döndüm. Yolları Sizin yollarla sakın kıyaslama Türkiye'nin En kötü yolu sizin yollardan güzel Çukur bulamassın buralarda gönül rahatlığıyla gezebilirsiniz Türkiye boyunca...
    Geleceğiniz tarihte bizim de KIYIKÖY Gezimiz Olacak Sizleri Oraya Götürebiliriz eğer gelirseniz sonuçta orası da karadeniz kıyısı. Oradan Devam edersiniz yolunuza.http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=16060 bu linkten bilgi alabilirsiniz.
    Bizler de Memnun oluruz sizinle tanıştığımıza...

Şimdi daha iyi anlaman için yapabilirsem tercüme ediyorum.

Dobre doşıal mejdu nas. As sım roden vı Bulgaria. Na devet godini doydoh v Turkey. Minalata sedmitsa v çıtvırtak beah v Bulgaria-Şumen. V nedela se vırnah. Va şte patişta nesa kato naşte v Turkey. Nay loşite pratişta v Turkey sa po dobre ot vaşte. Pıtişta ta ni sa bes dupki V TR-Magistraly. Nogo spokoyno moje da se upravlava Motosiklet i aftomobil. V denja kogato şte doydete V-TR şte imami golama razhotka is KIYIKÖY. A ko doydete v TR ivas moje da vi zavedem. İ tam e Çernomorsko Kraybrejiye. O tam vie moje da prodoljite kım vaşeto patuvane. .http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=16060 V tosi adres ima vsiçki danni koy to vi interesuva.
    Beşe mi priyatno çe se zapoznah svas.
    [COLOR="Red"][B]Basın, hiçbir sebeple baskı ve nüfuza tabi tutulamaz.[/B][/COLOR]
    [B][COLOR="Black"]M.KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/B]

bikehoper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT-250(zeki,çevik ve ahlaklı)
    Karadeniz turunuzda lütfen çok dikkatli olun;Güneşli bir havada saatlerce gezerken,hiçbir şekilde şüphe bile edemeyeceğiniz bir virajın ortasında suya veya ıslaklığa girersiniz.Ormanın içinden dereye doğru akan ince su yolları virajlarda asfalttan geçerek dereye akar;bu meşhur karadeniz virajlarında çok otomobil ve otobüs hurdaya çıkmıştır.

Bence siz İzmire gelin;beraber gezelim.
    motorsikleti, felsefesini hissederek kullanabilen herkes özgürdür ve kardeştir.

Alıntı Rahmi&Halime adlı üyeden alıntı
    Öncelikle Aramıza Hoş Geldin. Ben de Bulgaristanda doğdum 9 yaşında geldim Türkiye'ye. Geçen Perşembe günü geldim BG ye Pazar günü döndüm. Yolları Sizin yollarla sakın kıyaslama Türkiye'nin En kötü yolu sizin yollardan güzel Çukur bulamassın buralarda gönül rahatlığıyla gezebilirsiniz Türkiye boyunca...
    Geleceğiniz tarihte bizim de KIYIKÖY Gezimiz Olacak Sizleri Oraya Götürebiliriz eğer gelirseniz sonuçta orası da karadeniz kıyısı. Oradan Devam edersiniz yolunuza.http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=16060 bu linkten bilgi alabilirsiniz.
    Bizler de Memnun oluruz sizinle tanıştığımıza...

Şimdi daha iyi anlaman için yapabilirsem tercüme ediyorum.

Dobre doşıal mejdu nas. As sım roden vı Bulgaria. Na devet godini doydoh v Turkey. Minalata sedmitsa v çıtvırtak beah v Bulgaria-Şumen. V nedela se vırnah. Va şte patişta nesa kato naşte v Turkey. Nay loşite pratişta v Turkey sa po dobre ot vaşte. Pıtişta ta ni sa bes dupki V TR-Magistraly. Nogo spokoyno moje da se upravlava Motosiklet i aftomobil. V denja kogato şte doydete V-TR şte imami golama razhotka is KIYIKÖY. A ko doydete v TR ivas moje da vi zavedem. İ tam e Çernomorsko Kraybrejiye. O tam vie moje da prodoljite kım vaşeto patuvane. .http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=16060 V tosi adres ima vsiçki danni koy to vi interesuva.
    Beşe mi priyatno çe se zapoznah svas.
    Mnogo se radvam,4e govori6 bulgarski,poneje turskiya malko me zatrydnyava.Kato 4eta oba4e vsi4ko razbiram.Az sym ot Bylgaria,u4ih turski izvestno vreme v Sofijskia Universitet- mnogo hubav ezik;)6te se radvam da se vidim,6te pi6a podrobnosti po-natatyk. Tozi festival vyv Varna - 6te byde golyamo sybitie- strahotni rock grupi! Misli6 li 4e e dobra idea da otvorya nova tema vyv foruma specialno za nego?

Motosikleti
    BMW R1200GS

Festval.

Mnogo se radvam,4e govori6 bulgarski,poneje turskiya malko me zatrydnyava.Kato 4eta oba4e vsi4ko razbiram.Az sym ot Bylgaria,u4ih turski izvestno vreme v Sofijskia Universitet- mnogo hubav ezik;)6te se radvam da se vidim,6te pi6a podrobnosti po-natatyk. Tozi festival vyv Varna - 6te byde golyamo sybitie- strahotni rock grupi! Misli6 li 4e e dobra idea da otvorya nova tema vyv foruma specialno za nego?
    Tercümesi: Çok sevindim Bulgarca Konuştuğun için. Beni Türkçe zorluyor. Okuduğumda herşeyi anlıyorum. Ben Bulgaristanlıyım Sofia Üniversitesinde Türkçe Okudum kısa bir süre. Güzel Dil, Görüşüceğimiz için seviniyorum. İleriye doğru daha ayrıntılı yazacağım. Bu festival Varna'da çok büyük ŞOV olacak. Çok Tanınmış Ünlü Rock Gruplar gelecekler. Bu konu için yeni Forum açmamı istermisin?

Cevap: Alex Bende Seninle Konuştuğuma seviniyorum fakat bende Bulgarca az biliyorum. Yanımda Bulgaristan'dan bir arkadaşım var ona tercüme ettiriyorum senin yazdıklarını. Yeni Forum şu anda açmana gerek yok daha sonra olabilir. Siz İstanbul'a gelince bizimle KIYIKÖY gezisine katılacakmısınız? Katılacaksanız haberim olsun. Türkçe zorlanıyorsan Bulgarca yazabilirsin. Ben Tercüme ettireceğim. Cevabını bekliyorum. Hoşçakal.

Tercüme: Alex beşe mi priyatno çe govorih stebe mnogo se radvam. Po neje i az razbiram malko BG. Premeni imam edin priyatel koy to mi prevejda tova koyeto ti mi pişeş. Nova tema za sega ne otvarey(Za napret). Kogato doydete v TR-İSTANBUL sız nas şte se vklyçiteli na KIYIKÖY obikolkata. Ako se zatrudnavete sız Turskia pişi spokoyno na BG. Az şte go preveda. Çakam od govor. Çao.
    [COLOR="Red"][B]Basın, hiçbir sebeple baskı ve nüfuza tabi tutulamaz.[/B][/COLOR]

ALBATROS-FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Rahmİ Abİ Sen NeymİŞsİn Resmen Uluslar Arasi Polİtİka Sen AŞmiŞsin Helal Sana
    TEK AŞKIMFENERBAHÇEalbatros-fb@hotmail.com

Motosikleti
    BMW R1200GS
    Alıntı ALBATROS-FB adlı üyeden alıntı
    Rahmİ Abİ Sen NeymİŞsİn Resmen Uluslar Arasi Polİtİka Sen AŞmiŞsin Helal Sana
    Teşekkür ederim Albatrosçuğum. Ne yapalım arkadaşımıza yardımcı olalım dedik. Helal olsun adamlar oradan bizleri takip ediyor. Biz yardımcı olmassak ayıp olmaz mı?

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    Aramıza hoşgeldin dostum bende eski cuma danım
    hoşgeldin komşuuuu
    KAMP ADAMLARI

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    hoşgeldin!!:..
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Muzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MC
    Hosgeldiniz...

Dobrevace ( Dogrumu yazdim?? ) Komsi, umarim Istanbulda görüsürüz.....Walla Rahmi Abi sen neymissin bak Almanyadan sonra birde Bulgar üyelerimiz de oldu Bide Ahmet ( Abatros ) Artik su Venuzuelali Yengeleri üye yapsa walla Karahiplere kadar acilcaz iyimi.....

Motosikleti
    BMW R1200GS

[mt-bg]

[QUOTE=Muzo]Hosgeldiniz...

Dobrevace ( Dogrumu yazdim?? ) Komsi, umarim Istanbulda görüsürüz.....Walla Rahmi Abi sen neymissin bak Almanyadan sonra birde Bulgar üyelerimiz de oldu Bide Ahmet ( Abatros ) Artik su Venuzuelali Yengeleri üye yapsa walla Karahiplere kadar acilcaz iyimi.....[/QUOT
    Muzo Nasıl ama Coştuk Yaaa Bundan Sonra Akşam Çayına Ver elini BG Ver Elini Yunan Açılalım abi iyi olmaz mı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler