Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

croos arkadaşları

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır bir cross almak istiyorum lakin çevremde bu tarz motor kullanan arkadaşlarım yok ondan dolayıda almadım.
    bu site aracılığı ile arkadaş ve etkinliklere katılabilirmiyim. kafamda ilk etapta yamahanın wr 125 r olan modeli var sizce yeterli olurmu yada tavsiye edebileceğiniz bu değerlerde bir motor varmı? teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha wr 250 r
    Motor tecrübeniz iyi ise direk 250 r alin süper makinadir. Hangi sehirdesiniz
    Cepten yaziyom hatalar affola

İstanbul beykozda oturuyorum motor deneyimim scooter dan ibaret ondan dolayı 125 ile başlamak istiyorum tabi öncelikle bu tar çevrem olmalı

dundanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS 200
    En sağlıklısı sağlıklı ve mantıklı yaklaşım bu Tebrikler.

Arkadaş bulursun büyük ihtimalle, birlikte araziye gider motorları görür dener tecrübe edersin, ayrıca onların tecrübeleri ile artı kendi gözlem ve denemen ile bütçeye orantılı en uygun seçimi yaparsın zaten.

250cc iyi bir seçimdir, gözümüzde büyütmeyelim fazla gelir vs diye.

Her yeni alım satım bir sürü masraf ve zaman kaybı demek, bu yüzden hem motosiklet hemde tarzı doğru seçmek gerek.
    motorcu adam bunu beğendi.

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Alıntı dolphin37 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul beykozda oturuyorum motor deneyimim scooter dan ibaret ondan dolayı 125 ile başlamak istiyorum tabi öncelikle bu tar çevrem olmalı
    250 cc cross iyidir. Diğer 250 ccler gibi düşünmeyin. Son hızdan alın torka verin. (:
    Cellat uyandı yatağında bir gece || "Tanrım" dedi "Bu ne zor bilmece :
    Öldürdükçe çoğalıyor adamlar || Ben tükenmekteyim öldürdükçe..."
    Ataol Behramoğlu

Slm arkadaşlar.bi konuda yardımınıza ihtiyacım var.çene açılır sağlam ve rahat bi kask almak istiyorum.kullanan arkadaşlar tavsiyede bulunabilirmi?bütçe 1000-1300 civarı.tavsiye edebileceğiniz en iyi kask hangisidir.uzun yol seyahatleri düşünüyorum.yardımcı olursanız sevinirim.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    viteslı tecruben var ıse,
    wr 125 fiyatına sana tavsiyem CRF 250L hondanın saglam ve bır o kadarda araziyede uyumlu modelıdır,

wr 125 o paraya o motor çok bence,
    yamaha 125 cc kategorısınde en pahalı 125 cc modelı dıyebılırım,,,

bu arada face 'te CRF 250L grubuna katılabılırsın,

asya kıtasında da gezenler var avrupa yakasındada,

Hatta her hata sonu PAZAR GUNU kemer burgaz,göktürk,çiftalan taraflarında her zaman cross'çu bulabılırsı ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:05 ----------

https://www.facebook.com/groups/143419699166862/538177466357748/?notif_t=group_activity
    mozgur bunu beğendi.

Yakın zamanda bende mondial xmax almayı düşünüyorum beraber bir şeyler yapabiliriz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)