Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhaba motorsiklet.net ahalisi aranıza yeni katıldım bir selam vermek istedim :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Öncelikle herkese merhabalar keyifli kazasız belasız sürüşler. Aranıza yeni katıldım aslında forumu uzun süredir üye olmadan takip ediyordum. Motorundan tut aksesuarına kaskından montuna bir çok konuyu da hatim ettim motorumu ocak ayına kadar almayı planlıyorum. Kenara 2000 lira gibi bir miktarı ekipmanlar ve eğitim için ayırdım. ( Bunların dışında öbür aya gelecek habere göre alacağım motor da tamamen şekillenecek ki büyük ihtimal olumlu olacak.) 11-12 bin arası motora ayırdım listemi genel olarak naked olarak daralttım ss falan hem tarzım değil hem hoşuma da gitmiyor pek. Listemdeki motorlar da: KTM Duke 200, Suzuki İnazuma, Kawasaki Z 250SL(bu düşük bir ihtimal), Bajaj pulsar.
    Bu motorları nerelerde kullanacaksın diye sorarsanız ben aslen İzmirliyim İstanbul'da da öğrenci olarak yaşıyorum şu an. Alacağım motoru öncelikle İstanbul içinde ulaşımımı sağlamak için sonrasında doğal olarak haftasonları kaçamakları için kullanmak istiyorum. Ayrıca yazları bir kaç kez İzmir-İstanbul yapacağım ve ege şeridinde kamplar olabilir. Kısacası gezmeyi tozmayı seven biriyim. https://www.youtube.com/watch?v=GFRgDInG_oQ bu amca kadar olmasa da alacağım motor ne olursa olsun uzun yollar da yapmak istiyorum yapabileceğime de inancım tam motorlu ya da motorsuz her taşıtla her şey yapılabileceğini düşünen biriyim zaten
    yüksel66 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Bu motorları daha önce kullananlar var mı? tavsiyede bulunabilecek insanlar var mı :D sayfalarının hepsini okudum zaten de yine de birebir bana +larını - lerini söyleyebilecek ?

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    SS Tarzım değil mi dedi birisi.. Aman allahım bu gözler bunları da mı görecekti Tebrikler!

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Hız delisi değilim ya ss alanların çoğu hızı ve görünüşü için alıyor vee öyle 200lerde sürmek falan benim tarzım değil arabada da çok nadir 200ü gördüm o da arabanın sınırını görmek istediğimdendi Ayrıca sslerin tiplerini de sevmiyorum tercih meselesi tabi renkler ve zevkler konusu :D ben daha çok endurocuyum denebilir aslında ilerde enduro tarz güzel bir motor almak isterim. Bu acemi kardeşinizi önerileriniz var mıdır özellikle istanbuldakiler

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Düdükler hoş aletler diye düşünüyorum.

Motosikleti
    KTM Duke 200
    5-6 aydır derinlemesine araştırdım buralara kadar indirgedim çok ayran gönüllüyüm aslında çok çabuk karar değiştirebiliyorum :D

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Motorumu aldım sonunda duke 200 ile artık tamamen aranızdayım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler