Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkese selam.Üniversitede kullanmak için motorsiklet?

Motovento
    REKLAM ALANI
    lutfu696 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar.Bu sene ODTÜ de üniversiteye başlıyorum.Bölümüm yurtlar bölgesine en uzak bölüm.Ringler vs var ama beklemek ruhuma ters.Bundan önce bisiklet çok sürdüm.Burada da bisiklet çok fakat artık motora geçiş yapmak istiyorum.Boy da olmasına rağmen kilo fazla Artık bisiklet altımızda yok gibi duracak irice olmaktan ötürü.

Yolum uzun değil.Toplam 3km gidiş dönüş.Hafta sonları da gezmek vs. gibi niyetim olur.Kışın da kullanacağım.

Her mevsim kullanacabileceğim
    Aşırı yakıtı/ masrafı olmayan
    Yine altımda bisiklet gibi gözükmeyecek kalıplı bir motor tavsiyesi rica ediyorum?

Fiyat olarak 3bin - 5bin aralığında ve 5-8 bin arasında iki önerinizi alabilir miyim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Kardeş sana Japon commuter gider , honda cbf 150 ya da yamaha ybr işini hayli hayli görür , taş gibi motorlardır. Bajaj da bakabilirsin o da sağlam diyorlar. Hint tarafından da tvs apache , bajaj boxer ya da discovery.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Bütçe olaydı ninja 300 derdim
    Cbf le devam

lutfu696 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam zaten ilk cbf ile ybr geldi aklıma. Kargo vs elemanlarının yaz kış kullandığı bir motor.Taksi araçları hesabı düşündüm.Kullanııyor çünkü Stabil sağlam az yakıyor.

Yakıt tüketimi nasıldır acaba?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:15 ----------

Hocam benim gözüm tam tersinde chooper tarzı motorlarda.Öyle yüksek hızlarda göz yok.Böle ağır ağır giderim :D

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Övünmek gibi olmasın CBR 125

Motosikleti
    yamaha mt
    Aynen katılıyorum bende. Boyum biraz uzun demissin sana wn rahat naked modeller gider. Racing modellere girme derim. Kazasiz sürüşler...

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    cbf 150 candır yakmaz zaten

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    Hocam bajaj bayiine gidip sıfırı 3000 tl olan bajaj boxer alıyorsun 2 yıl garanti 3 yıl muayene yok kafan rahat... Taş gibi motor araştır,bana dua edersin...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)