Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Herkese Merhabalar :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    tln - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PCX
    Maalesef çevremde çok motorcu olmamasından muzdarip bir bayan olarak üye olmaya karar verdim Gerçi minik bir scooter kullanıcısı olsam da umarım "miniğimi" hor görmezsiniz, çok alıngandır kendisi
    shadowmaster ve Oguz K. bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hoşgeldiniz keyifli forumlar.

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Hoşgeldiniz. Tekeriniz düz bassın

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldiniz foruma.
    Hor görmeyiz tabiki de onu bulamayanlarda var

Motosikleti
    MT-07
    Hoşgeldiniz , ama burdaki herkesinde 1200gs' i yok yani o nedenle scooteri minik görmeyin

Düzeltme
    Resime baktım şimdi neresi minik o scooterin gayet güzel

Motosikleti
    Honda PCX
    çok teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:17 ----------

benim çevremdeki çoğu kişinin motoru ne yazık ki büyük motorlar potansiyel bi ezilme duygusu oluştu sanırım ruhumda ama yine de teşekkürler

LifeisBike
    Misafir
    Hoşgeldiniz..

Klasik bir duyguyu yaşıyorsunuz şuanda o yüzden bunu yapmayın.. Altınızdaki motosiklete sahip olmayı hayal eden tanıdıklarımı saysam mutluluktan ağlar ve sonrasında göz yaşı torbalarınız hafifler,akabinde çıkıp bi tur atsam fena olmaz dersiniz.

Tekrar hoşgeldiniz, keyifli forumlar.

Motosikleti
    Honda PCX
    Çok teşekkürler Ben zaten miniğimi çok seviyorum ama gezilere alınmadığımızda üzülüyoruz tek sorunumuz bu

numangokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    "Bade" bajaj discover 125st
    Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz foruma.
    Hor görmeyiz tabiki de onu bulamayanlarda var
    Mesela ben. Motosikletim calindi calinali 2 seneyi askin bi suredir malum nedenlerden yeniden sahip olamiyorum.
    Bu vesile ile insanliga her turlu zarar veren insan gorunumlulerin yapiminda ve yayininda emegi gecen herkesin sulalesini ovgu dolu sozlerle anmak istiyorum.

Hanimefendi, siz de hosgeldiniz, umarim forumda iyi vakit gecirirsiniz.

Motosikleti
    Honda PCX
    Alıntı numangokce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesela ben. Motosikletim calindi calinali 2 seneyi askin bi suredir malum nedenlerden yeniden sahip olamiyorum.
    Bu vesile ile insanliga her turlu zarar veren insan gorunumlulerin yapiminda ve yayininda emegi gecen herkesin sulalesini ovgu dolu sozlerle anmak istiyorum.

Hanimefendi, siz de hosgeldiniz, umarim forumda iyi vakit gecirirsiniz.
    Çok çok çok üzüldüm cidden :( umarım en yakın sürede arzu ettiğiniz motora kavuşursunuz..
    Çok teeşekkürler güzel dileğiniz için...

LifeisBike
    Misafir
    Alıntı tln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler Ben zaten miniğimi çok seviyorum ama gezilere alınmadığımızda üzülüyoruz tek sorunumuz bu
    Yapılan gezilerde ortalama sürat genelde 70 ve 100 km/h aralığında olur ve PCX de bu aralıkta ilerleyebilir. Dert etmeyin.. Ayrıca yetmediğini hissetmeye başladığınızda daha güclü bir motosikletiniz olacak ve geriye baktığınızda boşuna tasalandığınızı fark edeceksiniz..

Motosikleti
    Çok çok çok üzüldüm cidden :( umarım en yakın sürede arzu ettiğiniz motora kavuşursunuz..
    Çok teeşekkürler güzel dileğiniz için...
    10karakter

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Hoşgeldiniz, bir de şöyle bakın olaya.
    Merkeze gelmek için, Göktürk-Hasdal yolundaki çılgın kamyonların, 4x4'lerini deneyen mahlukların ve Porshe/Ferrari'lerini gazlayan züppelerin arasından değil de, Kemerburgaz-Bahçeköy orman yolunu kullanmanın keyfini yaşayın bolca. Sonbaharda zeminde biriken ıslak yapraklara dikkat ederek tabii ...

Motosikleti
    Honda PCX
    Alıntı LifeisBike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapılan gezilerde ortalama sürat genelde 70 ve 100 km/h aralığında olur ve PCX de bu aralıkta ilerleyebilir. Dert etmeyin.. Ayrıca yetmediğini hissetmeye başladığınızda daha güclü bir motosikletiniz olacak ve geriye baktığınızda boşuna tasalandığınızı fark edeceksiniz..
    Bu bahsettiğim geziler uzun yol olanlar ve ne yazık ki 160km/h hızın altına düşmüyorlar... :(

Alıntı shadowmaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz, bir de şöyle bakın olaya.
    Merkeze gelmek için, Göktürk-Hasdal yolundaki çılgın kamyonların, 4x4'lerini deneyen mahlukların ve Porshe/Ferrari'lerini gazlayan züppelerin arasından değil de, Kemerburgaz-Bahçeköy orman yolunu kullanmanın keyfini yaşayın bolca. Sonbaharda zeminde biriken ıslak yapraklara dikkat ederek tabii ...
    En sevdiğim yol orman yolu özellikle yaz akşamlarında fakat gittiğim bir çok yere çok ters kalıyor takdir edersiniz ki Bahçeköy Motor kullanmayı Hasdal'da o harfiyat kamyonları arasında pekiştirmiş biri olarak onları pek sorun etmiyorum.. Asıl sorun Hasdal'daki korkunç rüzgarlar, bir gün kaza yaparsam rüzgar motoru ters çevirdiği için olacak sanırım.. Köprünün rüzgarının misli misli oluyor bazı günlerde, o zaman orman yolu hayat kurtarıyor

10karakter
    10karakter nedir?

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    @tln, evet özellikle Göktürk yönünde Yaşamkent rampa öncesi vadide süperdir rüzgarlar

mesajlarda 10 adet harf (karakter) yazılmazsa mesaj göndermez sistem, yani yalnızca gülen smiley gönderilmez o nedenle yazmış arkadaş...

LifeisBike
    Misafir
    160 km/h mı? Sorması ayıp bu gezi nerede ve kim düzenliyor Ya da siz scooteriniz ile SuperSport grubunu mu kovalamak istiyorsunuz anlayamadım

Motosikleti
    10karakter nedir?
    Forumda mesajiniz en az 10 karakter olmak durumunda, benim ifadem bu uzunlukta olmadigi icin yazdim. Forumda pek yaygin olmasa da kullanilir

Motosikleti
    Honda PCX
    Alıntı shadowmaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @tln, evet özellikle Göktürk yönünde Yaşamkent rampa öncesi vadide süperdir rüzgarlar

mesajlarda 10 adet harf (karakter) yazılmazsa mesaj göndermez sistem, yani yalnızca gülen smiley gönderilmez o nedenle yazmış arkadaş...
    Forumda mesajiniz en az 10 karakter olmak durumunda, benim ifadem bu uzunlukta olmadigi icin yazdim. Forumda pek yaygin olmasa da kullanilir
    Çok teşekkürler açıklama için

160 km/h mı? Sorması ayıp bu gezi nerede ve kim düzenliyor Ya da siz scooteriniz ile SuperSport grubunu mu kovalamak istiyorsunuz anlayamadım
    Harley, BMW genelde arkadaşlarımın motorları :( Arkadaşlarım kendi aralarında hafta sonu kaçamakları düzenliyorlar

LifeisBike
    Misafir
    Çok teşekkürler açıklama için

Harley, BMW genelde arkadaşlarımın motorları :( Arkadaşlarım kendi aralarında hafta sonu kaçamakları düzenliyorlar
    En kabadayı Harley kaç km sürat yapar ki bence siz grubu değiştirin boşverin onlar sizin arkadaşınız olamamış

Motosikleti
    Honda PCX
    En kabadayı Harley kaç km sürat yapar ki bence siz grubu değiştirin boşverin onlar sizin arkadaşınız olamamış
    Bu bir grup değil zaten sosyal hayattaki arkadaşlarım Max kaç yapabiliyor bilmiyorum 170 yaptığını gördüm..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)