Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dün İlk Motorumu Aldım, Cbr 125r Repsol

Motovento
    REKLAM ALANI
    mertdoom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 r Repsol
    çok heycanlıyım ve bi okadarda irademe sahip içime atarak yaşıyorum heycanımı kimseye belli etmeden...

Motoru dün almadan önce ilk defa ondan önceki gün arkadaşım beni cbf ile 20 dk lık eğitime tabi tutdu ve öğretti hiç bi sorun yoktu amator sürmem dışında gayet ümraniye çarşıdan evime geldim tek başıma sürebildim 20 dk da. Bi an da hefesle almadım tabikide kış olmasını bekledim fiyatların düşmesini 3 bin TL motor, 500 tl ise (sigorta,noter, koruyucu malzeme vs.. ) harcadım. Teyzem sağolsun verdi kırmadı beni.

Hayatımda ilk defa motora binmiştim cbf kullanırken asla scotor filan bile kullanışım yoktur. Motorum şuan kadıköyde bekliyo mağlum kar gelio diolar halen yerler ıslak normalde dün teslim aldım ıslak olduğu için yerler sürmedim. pazartesine kadar kuru olmassa yerler arkadaşım getircek eve evimin önünde dursun bari he bu arada eğerki tavsiye vermek isterseniz korkupta belli etmediğim şeyleri size söylim onlar hakkında ufak ince pürüzler işime yarıya bilir... :D

1. si kalkışlarım çok hızlı oluyo :D vitesi 1 e aldıktan sonra minnacık gaz verip yavaş yavaş debriyajı bırakıorum ve vınnn die kalkıo 1. si bu :D:D

2. si ise henüz yaşamadım tabi kesin virajlarda napıcam ???? :D:D:D belki yaparım doğaçlama belki yapamam ama tavsiyeniz varda virajlarda alırım bi dal tavsiye çok sağolun okuduğunuz için !

Bu arada Askere ayın 7 si gibi gidicem giderken satıp asker paramı çıkarıcam motordan, kaç günde satılır sizce bu motor ve kaça satılır..

HİÇ Bİ SORUNU YOKTUR BAYANDAN SATIN ALDIM DEVİRMİŞ VE O KIRMIZI ÇİZGİ ÇEKTİĞİM YER KIRILMIŞ OKADAR ONUDA YAPIŞTIRTMIŞ.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cftc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha YBR 125 - 2007 Honda CBR 125R
    Motorun hayirli olsun kardes tekerin herzaman duz bassin.
    Motoru cok ucuza almissin onu soyliyim,cbr zaten piyasasi aktif bir motor kaca satabilecegini bilemem ama kolayca satarsin.
    Virajlar icin forumda oyle bir konu var arastirirsan bulursun.
    Hicbir zaman motora korumasiz binmemen dilegiyle iyi surusler.
    mertdoom bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Bir hafta sonra askere gideceksin, motor alıyorsun.

Motosikleti
    Cbr 125 r Repsol
    Alıntı Darkfriairs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir hafta sonra askere gideceksin, motor alıyorsun.
    7 ay sonra gidicem, askerden sonra araba alıcağımızı öğrendim normalde cbr 250 alıcaktım yoksa madem araba alıyoruz dedim ozaman 7 aylık motordan hefesimi alim dedim hem içimde bukte kalmasın istedim hemde arkadaşın dediği gibi 3 milyar çok ucuz fiyata aldım motoru üstelik askere giderken yaz olcağı için 4 milyara satmam mümkün die düşünüyorum gayet mantıklı bişey yaptığımı düşünüyorum ben. ayrıca motoru almam bi konuda para biriktirmek gibi bişey benim için motoru sattıktan sonra askerde rahatça dolaşırım diye düşündüm eğerki motoru almasaydım her ay maaşımı giyime harcıyacaımı biliyordum.

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    ayın 7si yazmışsın , insanlar 7 ocak anlıyor haklı olarak

Motosikleti
    Cbr 125 r Repsol
    Alıntı Dodin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayın 7si yazmışsın , insanlar 7 ocak anlıyor haklı olarak
    temmuz da gidicem nasıl düzelticem doğru dedin

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Hayirli olsun hoşgeldin
    mertdoom bunu beğendi.

Motosikleti
    Cbr 125 r Repsol
    Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun hoşgeldin
    teşekkürler dostum

fthaltan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws 100, cb125e, pulsar 200ns, daelim S3
    Alıntı mertdoom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7 ay sonra gidicem, askerden sonra araba alıcağımızı öğrendim normalde cbr 250 alıcaktım yoksa madem araba alıyoruz dedim ozaman 7 aylık motordan hefesimi alim dedim hem içimde bukte kalmasın istedim hemde arkadaşın dediği gibi 3 milyar çok ucuz fiyata aldım motoru üstelik askere giderken yaz olcağı için 4 milyara satmam mümkün die düşünüyorum gayet mantıklı bişey yaptığımı düşünüyorum ben. ayrıca motoru almam bi konuda para biriktirmek gibi bişey benim için motoru sattıktan sonra askerde rahatça dolaşırım diye düşündüm eğerki motoru almasaydım her ay maaşımı giyime harcıyacaımı biliyordum.
    Dostum 7 ayda hevesini alamazsin, motor heveslik olsa, on yillardir binenler ac gozlu motor tutku isi, hayati yasama bicimi, basina buyrukluktur biraz, cesaret ve dikkatliliktir... hatta deliliktir abartirsak insallah hevesle kalmaz ve askerden sonra da devam edersin, guvenli bir sekilde.
    3bine nerden aldin ya saka gibi

Motosikleti
    Mondial Drift
    ucuz olmasından ve görünüşünden dolayı bende bunu almak istiyorum motor hakkında bilgi verebilirmsiniz 1 saat ders aldım 1 saat yarın kursun vericek ders ocağın sonuna doğru ehliyetimi alıcam genel olarak cbf 150 ve bunun arasında kaldım japon olarak zormudur şehir içi şehir dışı sürüşü olarak 4 bini geçmiycek km si az bulabilirmiyim cbr 125 i birde

Motosikleti
    Cbr 125 r Repsol
    Alıntı fthaltan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum 7 ayda hevesini alamazsin, motor heveslik olsa, on yillardir binenler ac gozlu motor tutku isi, hayati yasama bicimi, basina buyrukluktur biraz, cesaret ve dikkatliliktir... hatta deliliktir abartirsak insallah hevesle kalmaz ve askerden sonra da devam edersin, guvenli bir sekilde.
    3bine nerden aldin ya saka gibi
    pateni 3 yıl kullandım yetenek sizsinize çıktım onun gibi çok şeylerim oldu otobana çıktı marabay motora tutunarak çok deli şeyler yaptım ve artık yeter dedim çünkü bi arkadşaım felç oldu araba kazası sonucu paten kullanırken bu seferki hevesim motor oldu ama inşallah dediğin gibi askerden sorna devam ederim . neden buna hefes gözüyle baktığımı sorarsan ben bu motoru alırken %90 ı sürekli korkutarak beni almamı istedi "aman çocuğum hefesini al ve sat" tabikide ben bu motoru kızları görünce gaz verip ses çıkarıp tek teker çıkarıp hava atan tiplerden olmucam hayatımı hızlı yaşamak içn trafiğe dur demek içn işyerime giderken süremi azaltmak var yol parası vermemek içn alıyorum eğerki 7 ay içinde bi problem ve kaza yaşamassam askerden sonra 250 lik le devam dostum )

Alıntı fullpusat1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ucuz olmasından ve görünüşünden dolayı bende bunu almak istiyorum motor hakkında bilgi verebilirmsiniz 1 saat ders aldım 1 saat yarın kursun vericek ders ocağın sonuna doğru ehliyetimi alıcam genel olarak cbf 150 ve bunun arasında kaldım japon olarak zormudur şehir içi şehir dışı sürüşü olarak 4 bini geçmiycek km si az bulabilirmiyim cbr 125 i birde
    sende benim kafadasın kardeşim evet biliyorum biraz şanslıyım 3 bine bulamassın bu motoru ben biraz pazarlıklıyımdır yapım gereği ama 3500 e satan kişiler var bunu ararken onlarlada pazarlık ettim çünkü yönlendirebilirim sanada

Motosikleti
    Mondial Drift
    bir cbf den daha çok keyif ve performans alıcağımı düşünüyorum bulabilirsen temiz özelden felan yazarsan sevinirim birde sürdüysen tecrübelerini yazarmısın sende yenisin galiba yeni biri zorlanırmı

Motosikleti
    Cbr 125 r Repsol
    bir cbf den daha çok keyif ve performans alıcağımı düşünüyorum bulabilirsen temiz özelden felan yazarsan sevinirim birde sürdüysen tecrübelerini yazarmısın sende yenisin galiba yeni biri zorlanırmı
    10 dk önce teslim aldım arkadaşım gitti kadıköyden getirdi şuan evimin önünde 2. sürüşümü yaptım ilk defa 10 dk önce motora aşık oldum diyebilirim tamamen kusursuz abicim ya. ama vites arttırmadım benim vites korkum var gece olduğu için bide. yarın boş araziye gidip çalışıcam onun için bişey diyemem göstergesi yok biliyosun bunların 100 tl türkiye dede bende gittim yurt dışından 10 dolara satın aldım

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Oncelikle hayirli olsun baslangic icin cok iyi olmus.. Fakat burada bir durum var demeden gecemem ..
    Çok ama çok acil eğitim al kardeşim motosikletin 1 gunu 7 ayi olmaz.. Biraz Barkın Bayoglu videosu seyret başlangıç için fren vs gibi.. ama en kısa surede eğitim al hem 1.seviye hem 2.seviye.. almadan binme kesinlikle hatta lütfen binme yazdiklarin cok korkutucu virajın belkisi olmaz kolunu bacağını ayrı toplarlar mazallah.. Teyzene de yaşadığı hayati zehir edersin..

Motosikleti
    honda cbf 150 2013 model
    selam arkadaşım öncelikle hayırlı olsun kazasız sürüş dilerim birde hırsızlara dikkat et benim cbf 150 bir ay önce kapımın önünden uçtu gitti

Motosikleti
    Mondial Drift
    aldığımda bende göstergeleri değiştirmek istiyorum ama gerçekten beni kendine hasta etti düşük cc ve ss model 3.5 4
    gibi bir fiyata bulursam inşallah paramın cebimde olduğu zaman kaçırmıycamve burda hazır tecrübeli kişiler de varken günde gerçekten uzun süre kullanıcam staja okula antremana gidip gelmek için 1-2 yıl elimde kalmasın kaç km de almalıyım kaç km gider böyle bir motorun ömrü

Motosikleti
    Cbr 125 r Repsol
    aldığımda bende göstergeleri değiştirmek istiyorum ama gerçekten beni kendine hasta etti düşük cc ve ss model 3.5 4
    gibi bir fiyata bulursam inşallah paramın cebimde olduğu zaman kaçırmıycamve burda hazır tecrübeli kişiler de varken günde gerçekten uzun süre kullanıcam staja okula antremana gidip gelmek için 1-2 yıl elimde kalmasın kaç km de almalıyım kaç km gider böyle bir motorun ömrü
    al dostum ben bunu alcaktım almadım ;) temiz hatta bu benim motorumdan daha çok temiz benimki 30km bu 20km ve benimkinde büssürü çizik var bunda hiç yok tekerleri yeni yani demek istediğim ben 3 bine aldım 500 lira verseydim bu özellikleriyle bunu alcaktım ama ben özellikleri ilgilendirmiyo 500 lira daha bütçem yoktu olsaydı bunu alırdım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...85484438/detay

Motosikleti
    Mondial Drift
    fiyatıyla ilgili bir sıkıntım yok cbf 150 gibi hemen hemen km si güzel mümkünse göstergeleri değiştirmesi onlarla uğraşırım biraz yarın direksyon dersim var eğer kendimi sınavı geçebilicek gibi olursam akrabayı alıp doğru bankaya bende aynı senin gibiyim

Motosikleti
    CRF 250L
    Hayırlı olsun. Umarım sürüş eğitimi almışsındır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)